Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Festyn Wiosenny (FOTO)

Dodał: red Data: 2012-04-15 17:59:36 (czytane: 4390)

W Miejskim Zespole Szkół w Biłgoraju, 15 kwietnia br. odbył się Festyn Wiosenny połączony z Dniem Otwartym Gimnazjum Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi. Był czas na zaprezentowanie szkoły oraz sportowo - kulturalne powitanie wiosny.

Biuro Geodezyjne s.c. A. Myszkowiak, J. Piechota
www.biuro-geodezyjne.com.pl,geodezja, biuro geodezyjne, dom, Biłgoraj, pomiary, pomiary geodezyjne, grunty, doradztwo, mapy geodezyjne, rozgraniczanie nieruchomości,

Plac Wolności 8. 23-400, Biłgoraj

Kancelaria Doradztwa Podatkowego BIURGAW Jan Gawda
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, BiłgorajAura, która królowała w niedzielę 15 kwietnia, nie przypominała wiosennej, raczej wczesną jesień, to tym bardziej zmobilizowało organizatorów Festynu Wiosennego, czyli nauczycieli i uczniów MZS by intensywniej udowodnić kapryśniej porze roku by zawitała na dobre.


miejski_zespol_szkol.JPG

-Dzisiejszy Festyn - pierwszy o tej porze w naszej szkole został połączony z Dniami Otwartymi Gimnazjum Nr 3. W organizację zaangażowali się nauczyciele oraz uczniowie klas szóstych SP Nr 3 oraz nasi gimnazjaliści. Na dzisiejszą uroczystość zaprosiliśmy uczniów biłgorajskich szkół podstawowych by obok zabawy sportowo - kulturalnej zapoznać ich z ofertą edukacyjną naszej szkoły. Przypomnę tylko, że jesteśmy jedyną placówką w Powiecie, która ma oddziały integracyjne. Przez integrację bowiem uczymy, kształcimy i wychowujemy - zapewnia w rozmowie z bilgoraj.com.pl Jan Majewski, dyrektor MZS w Biłgoraju.

Reklama.

Organizatorzy zadbali o to, by licznie zgromadzeni w sali gimnastycznej goście się nie nudzili. W programie była m. in. prezentacja multimedialna i film o szkole; podróż po krainie wiedzy, czyli lekcje z humorem oraz przedstawienie „Balladyna na wesoło”.


gimnazjum_nr_3_bilgoraj.JPG


Przeszkoleni ratownicy pokazali podstawy ratownictwa medycznego, a uczniowie szkoły pod kierunkiem pedagogów z MDK-u dały pokaz tańca nowoczesnego. Przed publicznością wystąpił także zespół „Tanew”. Nie zabrakło wiosennych turniejów z nagrodami, prezentacji talentów oraz akcji charytatywnej połączonej z kiermaszem ciast i domowych smakołyków.


Był spacer po szkole, podczas którego uczniowie i rodzice zwiedzili sale i pracownie lekcyjne, mogli także własnoręcznie wykonać doświadczenia chemiczne.

patronat_medialny_bilgorajcompl.jpg

Zobacz także

Dobry występ naszych kolarzy

Dodane: 2019-12-13 18:53 - Komentarze  (0)  czytane (375)

TAGI:Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.94.200.93

Impreza na wysokim poziomie (2012-04-16 21:37:41)

i zadbali o promocję - była reklama graficzna na tym portalu - to jakieś novum, nie dziwi więc frekwencja na niedzielnym festynie. szacunek dla organizatorów - byłem i widziałem!

Jola (2012-04-16 19:33:30)

Dzięki takim osobom jak Pani Teresa Kuna widać, że w szkole coś się dzieje.Dyrektorze warto inwestować w takie osoby i odpowiednio nagradzać za zaangażowanie. Gratulacje! Impreza udana.

Rodzice uczniów MZS (2012-04-16 19:25:19)

Składamy serdeczne podziękowania Dyrekcji i Gronu Pedagogicznemu Miejskiego Zespołu Szkół w Biłgoraju za wkład i wysiłek w zorganizowaniu Festynu Wiosenego w dniu 15.04.2012r.
Tego typu akcje uczą, integrują i wychowują nasze dzieci i modzież. Wkad i zaangażowanie nauczycieli, wychowawców, pedagoga, psychologa sprzyja szeroko rozumianej współpracy i promocji szkoły w środowisku lokalnm.
Festyn Wiosenny to wspaniała i udana impreza łącząca przyjemne z pożytecznym. Gratulujemy i życzymy dalszych

br (2012-04-16 17:59:09)

złośliwców nigdy nie brak, zawsze można znaleźć dziurę w całym, nie należy się przejmować, tylko robić swoje, powodzenia mzs

(2012-04-16 17:25:17)

Zarówno "Krakowiaczek" jak i "Balladyna" były fajne. Musi być zawsze coś lepsze albo gorsze??? Po prostu inne. A redakcja wcale się nie myli bo wielu z tych tańczących to uczniowie MZS

lol (2012-04-16 16:41:10)

Wystąpiły zespoły mdk,a nie uczniowie szkoły pod kierunkiem nauczycieli z mdk droga rzetelna redakcjo. ,,Sitareczka", ,,STYL" oraz ZTL: ,,TANEW"- grupa młodsza.

... (2012-04-15 21:57:55)

a po co MDK?? nie lepiej rozbudować szperling????? oni już widzę w tym budynku są wszędzie!!!No ale zapotrzebowanie straszne, lekarze dyrektorzy,nauczyciele... i inna swołocz ubiera się u Dolce Grzebana!!

T.K. (2012-04-15 21:17:32)

To jest efekt pracy zespołowej: nauczycieli wspomagających,P.A.Żak, P. Pedagog,P. Psycholog, wielu przedmiotowców i pracowników obsługi a największa uczniów i ich rodziców. Może nie wszystko było idealnie ale pomimo brzydkiej pogody publiczność dopisała, za co serdecznie dziękujemy!

Magda (2012-04-15 20:41:20)

młodzież doskonale przygotowana , piękne stroje , klimat to się czuje ;)

biłgorajka (2012-04-15 20:37:28)

Pani T.Kuna jak zwykle pokazała klase ;) więcej takich festynów !

(2012-04-15 19:54:50)

To jest dowód na to, że ludzie chcą się angażować, dużo dawać od siebie, wystarczy tylko, że znajdzie się jedna osoba, która potrafi ich poprowadzić. Brawo Terenia! Po raz kolejny BRAWO!!!

a gdzie zdjecia ? (2012-04-15 18:42:32)

dzieci z MDK-u wypadły najlepiej

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Telewizja

38. rocznica wprowadzenia stanu wojennego

Nowe konkursy dla organizacji pozarządowych na nowych formularzach ofert

Święto krwiodawców

Koncert Cecyliański

Tanecznie dla Niepodległej

XXIV Festiwal Pieśni Patriotycznej i Legionowej

Konkursy

Zobacz więcej Dodaj

Promocje

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Pomóż swojej firmie, reklamuj się w bilgoraj.com.pl

Reklama w najpopularniejszym portalu w regionie pozwoli zwiększyć sprzedaż produktów, usług świadczonych przez Państwa firmę. Sprawdź...