Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Ferie czas wolny od zajęć szkolnych, ale nie od nauki

Dodał: red Data: 2020-01-16 10:43:28 (czytane: 1085)

Podczas ferii w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju, odbywają się zajęcia w ramach projektu "Zawodowy pakiet startowy dla uczniów ZSZiO". Uczniowie technikum usług fryzjerskich pozają różne techniki strzyżeń damskich i męskich oraz wizażu.Reklama.

Zajęcia odbywają się z udziałem profesjonalistów, którzy na co dzień prowadzą zakłady fryzjerskie i salony kosmetyczne. Wcześniej odbyły się zajęcia "Akademii marketingu i reklamy" dla uczniów technikum reklamy a dla uczniów technikum handlowego, szkolenie "Profesjonalny przedstawiciel handlowy" oraz "E-narzędzia w pracy przedstawiciela handlowego".

aktywne_ferie_zszio.jpg

Ponadto sześćdziesięciu uczniów ZSZiO, kształcących się w różnych kierunkach, wzięło udział w szkoleniu "ABC własnej firmy". Tego typu przedsięwzięcia uzupełniają realizowane w szkole obowiązkowe zajęcia dydaktycze kształcenia branżowego oraz stwarzają możliwość bezpośredniego kontaktu naszych uczniów z przyszłymi pracodawcami.

/red./

Tagi: aktywne ferie   zszio biłgoraj   oświata biłgoraj   szkolenia zawodowe dla uczniów

Zobacz także

Dyrektor I LO im. ONZ, Marian Klecha przechodzi na emeryturę. Zarząd Powiatu szuka jego następcy

Dodane: 2020-02-21 12:37 - Komentarze  (4)  czytane (991)

TAGI: i lo im. onz, maria klecha, dyrektor onz, oświata biłgorajKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.234.245.121

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

Minister zdrowia z wizytą w Medycznym Studium Zawodowym w Biłgoraju (FOTO)

Szkołę Policealną - Medyczne Studium Zawodowe w Biłgoraju odwiedził wczoraj minister zdrowia, Łukasz Szumowski. Spotkał się z kadrą pedagogiczną i słuchaczami placówki oraz zwiedził pracownie szkoły. Była to także okazja do dyskusji nad stanem kształćenia zawodowego w branżach ochrony zdrowia oraz nad sytuacją opieki zdrowia w Polsce i planowanymi działaniami w tym sektorze. więcej»

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia