Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

'Energetyczny tornister'

Dodał: red Data: 2015-08-24 12:04:44 (czytane: 2139)

W drugiej połowie sierpnia 2015 roku, w ramach akcji „Energetyczny tornister” organizowanej przez PGE Dystrybucja S. A. we współpracy z Fundacją PGE – Energia z Serca oraz Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Potoku Górnym, 25 dzieci rozpoczynających naukę w roku szkolnym 2015/2016 z Gminy Potok Górny otrzymało tornistry wraz z pełnym wyposażeniem.

Kancelaria Doradztwa Podatkowego BIURGAW Jan Gawda
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, BiłgorajReklama.

energetyczny_tornister.jpg

W „energetycznych tornistrach” znalazły się między innymi piórniki z wyposażeniem, zeszyty, farby, kredki, flamastry, bibuła, bloki rysunkowe i techniczne, papier wycinankowy, klej, nożyczki. Uroczyste wręczenie upominków odbyło się w Krainie Zabaw „Jaś i Małgosia” w Zamościu. PGE Dystrybucja zorganizowała także słodki poczęstunek dla dzieci oraz wręczyła talony na godzinną zabawę w Krainie Zabaw do wykorzystania w dowolnym terminie.

Na spotkanie dzieci przyjechały wraz z rodzicami oraz pracownikami GOPS autokarem zapewnionym przez Gminę. Plecaki wręczali dzieciom dyrektor oraz pracownicy Rejonu Energetycznego Zamość. Spotkanie zostało zorganizowane łącznie z Gminą Tereszpol. Przybyli na nie Wójtowie obu Gmin, którzy na ręce dyrektora Rejonu Energetycznego złożyli podziękowania za inicjatywę.

/red./

Tagi: energetyczny tornister   gmina potok górny   wyprawki dla uczniów   gmina tereszpol

Zobacz także

Biłgorajskie szkoły w #GaszynChallenge dla Piotrka (VIDEO)

Dodane: 2020-06-30 17:13 - Komentarze  (0)  czytane (589)

TAGI: #GaszynChallenge, szkoła podstawowa nr 3 w biłgoraju, szkoła podstawowa nr 5 w biłgoraju, oświata biłgorajKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 35.173.48.53

Gata (2015-10-18 19:45:30)

A nie dalej, jak 22 lata temu papier toawotely dawało się znajomym w prezencie gwiazdkowym. Oczywiście, że apetyt rośnie w miarę jedzenia, ale atmosfera pesymizmu i znowu nam się nie udało jest podgrzewana przez niektf3re środowiska tak mocno, że wiele osf3b bezkrytycznie temu ulega. Jest wiele rzeczy do poprawienia, do zrobienia w Polsce. To dobrze, bo nie żyjemy w Raju czyli żyjemy jeszcze. Przed wyborami znajoma, ktf3rej firma dobrze się rozwija, kształci dzieci, ma dom, samochf3d, pytała mnie z przerażeniem: Co robić, przecież jest tak tragicznie, że gorzej być nie może. Zdębiałam i zaczęłam wyliczać: ma pani to, to itd. W naszej okolicy wszystkie szkoły są ładne, mają sale gimnastyczne, poprawione drogi, wodociągi, porządne stacje benzynowe, na ktf3rych jest paliwo i po kawę nie trzeba jechać do pewexu oraz w najmniejszym wiejskim sklepiku ma pani co najmniej 3 gatunki papieru toaletowego. Pani spojrzała na mnie jak obudzona ze snu. Przyznała mi rację. I uśmiechnęła się.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

Studniówka I LO im. ONZ (FOTO, VIDEO)

Oficjalne przemówienia i wystąpienia zaproszonych gości, dyrekcji szkoły oraz rodziców, odśpiewanie hymnu "Gaudeamus igitur" oraz tradycyjny polonez, a po nim zabawa do białego rana. To w kilku słowach opisać można bal maturalny uczniów I LO im. ONZ. Tegoroczni maturzyści bawili się w jednym z lokali w Janowie Lubelskim. więcej»

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia