Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Dziś ruszyły tegoroczne egzaminy maturalne (FOTO)

Dodał: red Data: 2017-05-04 10:46:59 (czytane: 4140)

4 maja tegoroczni maturzyści rozpoczęli egzaminacyjny maraton. Jako pierwszy ich wiedzę sprawdzi egzamin z języka polskiego. Punktualnie o 9:00 rozpoczęła się matura z języka polskiego. My byliśmy w Zespole Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju. Zobaczcie galerię zdjęć.

SASS - usługi i materiały budowlane
www.sass-bilgoraj.pl,sass, usługi budowlane, materialy budowalne, kompleksowe usługi budowlane, roboty ziemne, odwodnienia terenu, transport samochodowy, usługi ślusarsko spawalnicze

ul. Zamojska 88. 23-400, BiłgorajPrzez cały maj tegoroczni maturzyści będą uczestniczyć w egzaminie dojrzałości. W czwartek, 4 maja, uczniowie klas maturalnych piszą egzamin z języka polskiego. Rano rozpoczęła się część część podstawową która trwa maksymalnie 170 minut, a od 14:00 rusza egzamin z części rozszerzonej języka ojczystego.

egzamin_maturalny_zsbio_2017.JPG


W piątek 5 maja, odbędzie się matura z matematyki na poziomie podstawowym i z wiedzy o tańcu - tutaj egzamin będzie zarówno na poziom podstawowy jak i na poziomie rozszerzony. 8 maja ruszają matury z języków obcych. Egzaminy pisemne potrwają do 20, a ustne do 26 maja br.

Reklama.

Wszystkim, którzy przystępują do egzaminu maturalnego życzymy powodzenia. Wierzymy, że zdobytą w szkole wiedzę, potwierdzą na egzaminie zewnętrznym - maturze.

/bilgoraj.com.pl/

Zdjęć w galerii: 112

Tagi: egzamin dojrzałości   matura   egzamin maturalny   zsbio biłgoraj

Zobacz także

Otwarcie nowej pracowni fryzjerskiej w ZSZiO w Biłgoraju

Dodane: 2017-09-22 11:43 - Komentarze  (0)  czytane (349)

TAGI: pracownia fryzjerska, zszio biłgoraj, technik usług fryzjerskich, oświata biłgorajKomentarze (2)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.225.41.203

Romek (2017-05-05 08:01:39)

A Rosłan podnosi opłaty za wodę i ścieki.
Bardzo głu..a Rada mu to klepie.

Wstyd co Ci radni sobie myślą.
PGK zyje w przepychach. Zero gospodarności,

Mateusz (2017-05-04 14:03:54)

Polamania pior ;)

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

Ośrodek Szkolenia Kierowców LUIS

ul. Lubelska 7 IIp, 23-400 Biłgoraj

2x80 km na 80-lecie szkoły (FOTO)

Trzydniowym rajdem rowerowy uczniowie i nauczyciele LO im. ONZ postanowili uczcić jubileusz 80-lecia placówki, który przypada w roku kalendarzowym 2017. Na rajd z Biłgoraja do Sandomierza i z powrotem ruszyło 30 uczniów wraz z opiekunami. Podczas rajdu przewidziano cały dzień na zwiedzanie Sandomierza i okolic. więcej»

Wyniki egzaminu maturalnego w ZSBiO pozytywnie zaskoczyły

Z nieoficjalnych informacji wynika, że biłgorajska "Budowlanka" będzie mogła poszczycić się nawet 100% zdawalnością tegorocznej matury. Na chwilę obecna wyniki młodzieży ZSBiO są zdecydowanie wyższe niż średnia krajowa czy wojewódzka. A ci, którym potknęła się w maju noga mają szansę na poprawce. więcej»

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia