Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Dzień otwarty w Samorządowym Przedszkolu Nr 2 w Biłgoraju (FOTO)

Dodał: red Data: 2020-02-25 12:26:51 (czytane: 1216)

Trwają zapisy do samorządowych przedszkoli w Biłgoraju. Placówki organizują dni otwarte, by dzieci wspólnie z rodzicami mogli zapoznać się z przedszkolem i zobaczyć jego specyfikę. Dziś drzwi otwarte zorganizowało Samorządowe Przedszkole Nr 2 w Biłgoraju.Wydarzenie otworzyła dyrektor placówki. Powitała dzieci i ich rodziców oraz omówiła funkcjonowanie placówki oraz ofertę jaka dla przedszkolaków jest przygotowana. Poinformowała m. in., że przedszkole w najbliższym czasie planuje uruchomić pracownię komputerową, w której zajęcia z podstaw informatyki i obsługi komputerów prowadzone będą dla dzieci.

samorzadowe_przedszkole_nr_2.JPG

Następnie zaprezentowane zostały bajki z przesłaniem, w rolę Czerwonego Kapturka, Kopciuszka czy królewicza z bajki wcieliły się dzieci. Były także występy taneczne i wokalne oraz gry i zabawy zespołowe. Dl wszystkich został przygotowany słodki poczęstunek, napoje i zajęcia plastyczne. Dzieci mogły także zagrać w gry edukacyjne na interaktywnej podłodze.

/bilgoraj.com.pl/

Reklama.

Zdjęć w galerii: 67

Tagi: samorządowe przedszkole nr 2   dzień otwarty   biłgoraj   oświata biłgoraj

Zobacz także

Biłgorajskie szkoły w #GaszynChallenge dla Piotrka (VIDEO)

Dodane: 2020-06-30 17:13 - Komentarze  (0)  czytane (723)

TAGI: #GaszynChallenge, szkoła podstawowa nr 3 w biłgoraju, szkoła podstawowa nr 5 w biłgoraju, oświata biłgorajKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 35.173.48.53

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

Studniówka I LO im. ONZ (FOTO, VIDEO)

Oficjalne przemówienia i wystąpienia zaproszonych gości, dyrekcji szkoły oraz rodziców, odśpiewanie hymnu "Gaudeamus igitur" oraz tradycyjny polonez, a po nim zabawa do białego rana. To w kilku słowach opisać można bal maturalny uczniów I LO im. ONZ. Tegoroczni maturzyści bawili się w jednym z lokali w Janowie Lubelskim. więcej»

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia