Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Dzień Otwarty w LO im. ONZ w Biłgoraju

Dodał: red Data: 2016-03-23 08:01:22 (czytane: 2311)

21 marca 2016 roku tłumy młodzieży pod opieką nauczycieli odwiedziły Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju podczas Dnia Otwartego, aby zapoznać się z ofertą edukacyjną oraz możliwościami rozwijania pasji i zainteresowań uczniów.

Biuro Rachunkowe BIURGAW Jan Gawda - rozliczenia podatkowe, księgowość, doradztwo, podatki
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, BiłgorajReklama.

Spotkania w auli z dyrekcją szkoły odbyły się o godz. 9:00 i 11:00, gdzie po przywitaniu goście zostali dokładnie poinformowani o propozycjach klas na rok szkolny 2016/2017, a następnie obejrzeli prezentację multimedialną na temat placówki. Po części oficjalnej każda zorganizowana grupa gimnazjalistów w towarzystwie nauczycieli i uczniów liceum została zaproszona do obejrzenia bazy lokalowej - sal lekcyjnych, pracowni informatycznych, obiektów sportowych, strzelnicy, biblioteki z czytelnią i wielu innych.

dzien_otwarty_lo_im_onz__2_.jpg


Dla gimnazjalistów zostały przygotowane liczne atrakcje w postaci doświadczeń fizycznych i chemicznych, zajęć z grafiki komputerowej z wykorzystaniem tabletów graficznych, prezentacji multimedialnych, pokazów ratownictwa medycznego, sprzętu sportowego i pomocy dydaktycznych, filmów i pamiątek z wymiany międzynarodowej, „Białych szkół”, „Klas pod Żaglami” i innych. Sale lekcyjne i pracownie zostały zamienione na kawiarenki językowe - języka angielskiego, języka francuskiego, języka hiszpańskiego, języka niemieckiego i języka rosyjskiego.

dzien_otwarty_lo_im_onz__3_.jpg


Na korytarzach goście mogli zobaczyć stoiska przygotowane przez młodzież oraz opiekunów szkolnych organizacji i kół zainteresowań, jak również wystawy: kronik szkolnych, fotograficzną „Nasza szkoła w obiektywie” oraz prezentującą ofertę edukacyjną na rok szkolny 2016/2017. Chętni gimnazjaliści brali udział w licznych konkursach z nagrodami, a dla zaproszonych gości wystąpił szkolny zespół muzyczny.

dzien_otwarty_lo_im_onz__1_.jpg


Program Dnia Otwartego zostanie powtórzony w sobotę, 2 kwietnia 2016 roku. Wszystkich, którzy chcieliby odwiedzić LO im. ONZ w Biłgoraju serdecznie zapraszamy w godzinach 9:00-13:00. Część oficjalna i artystyczna rozpoczną się w auli o godz. 11:00.

/ZSO/

Tagi: lo im. onz w biłgoraju   dzień otwarty   szkoły ponadgimnazjalne   oświata biłgoraj

Zobacz także

Są już wyniki rekrutacji do szkół średnich

Dodane: 2019-07-15 12:20 - Komentarze  (0)  czytane (921)

TAGI: szkoły średnie, rekrutacja do szkół średnich, powiat biłgorajski, oświata biłgorajKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.92.148.165

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

Ośrodek Szkolenia Kierowców LUIS

ul. Lubelska 7 IIp, 23-400 Biłgoraj

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia