Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Dzień nauczyciela w 'Budowlance' (FOTO)

Dodał: red Data: 2017-10-13 18:08:03 (czytane: 3278)

Dzień Edukacji Narodowej, potocznie nazywany Dniem Nauczyciela, przypada na 14 października. W Zespole Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju świętowano dzień wcześniej, w piątek 13 października. Główne uroczystości w obecności władz samorządu powiatowego, dyrekcji i nauczycieli odbyły się w sali gimnastycznej.

JP BUDOWNICTWO
www.jpbudownictwo.pl,termo-modernizacja, doceplanie biłgoraj, malowanie, tynkowanie, remonty, renowacje, ocieplanie, adaptacja, adaptacja poddasza, adaptacja piwnc, tynkowanie biłgoraj, malowanie biłgoraj, adaptacja biłgoraj, remont biłgoraj

ul. E Orzeszkowej 25. 23-400, BiłgorajObok części artystycznej przygotowanej przez uczniów, była także część oficjalna, podczas której etatowy członek Zarządu Powiatu Jarosław Lipiec - w imieniu Starosty Biłgorajskiego - złożył pracownikom oświaty życzenia pomyślności w życiu osobistym i zawodowym oraz dziękował za codzienną prace i wkład w rozwój szkoły i powiatowej oświaty. Jarosław Lipiec wręczył także nauczycielom nagrody Starosty Biłgorajskiego.

den_zsbio_2017.JPG

O genezie święta mówił dyrektor Stanisław Sitarz, przypomniał także osiągnięcia szkoły, które są wynikiem pracy nauczycieli i uczniów. Dziękował za dobrą atmosferę, życzliwość i troskę o każdego ucznia. Podkreślał także ważną rolę w życiu społecznym nauczycieli, pedagogów i wychowawców. Dziękował także pracownikom oświaty. Uczniowie przygotowali część artystyczną, na którą złożyły się występy muzyczne i "szkolna familiada".

/bilgoraj.com.pl/

Reklama.

Zdjęć w galerii: 54

Tagi: dzień nauczyciela   zsbio w biłgoraju   dzień edukacji narodowej   oświata biłgoraj

Zobacz także

Nagroda dla drużyny ZSBiO

Dodane: 2017-11-20 12:26 - Komentarze  (0)  czytane (772)

TAGI: zsbio, filharmonia lubelska, debaty oksfordzkie, oświata biłgorajKomentarze (5)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.198.2.110

system (2017-10-16 09:30:41)

i czytając takie wpisy widać dlaczego system kształcenia w Polsce MUSI być zmieniony. System, który wymusza walkę o ucznia powoduje niezdrową rywalizację między szkołami. Do tego te śmieszne rankingi różnych Kurierów, Perspektyw, itd, system naboru na studia tworzące "układ korepetycjowy" (bolączka nie tylko ONZ-tu ale i Budowlanki niestety też).

j23 (2017-10-15 12:35:45)

Wymień sobie mózg, najlepiej kielnią inżynierku z bożej łaski.

(2017-10-15 12:19:38)

pokory i skromności w budowlance , jak widać, nie uczą

oczywiście do budowlanki idą najzdolniejści (2017-10-14 16:43:02)

a do ONZ ci co maja pieniądze dlatego po budowlance mamy inżynierów a po onz-cie mamy REZYDENTÓW !!!

(2017-10-14 07:40:29)

Najlepsza szkoła na świecie

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

Ośrodek Szkolenia Kierowców LUIS

ul. Lubelska 7 IIp, 23-400 Biłgoraj

Święto Sportu Szkolnego w RCEZ

21 września br. w Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju odbyło się Święto Sportu Szkolnego. Po zbiórce uczniów i nauczycieli, oficjalnego otwarcia wydarzenia dokonał dyrektor szkoły Jerzy Buczko. W programie przewidziano sprawozdanie z działalności sportowej i nagrodzenie najlepszych sportowców oraz podziękowania dla sponsorów. więcej»

Wyniki egzaminu maturalnego w ZSBiO pozytywnie zaskoczyły

Z nieoficjalnych informacji wynika, że biłgorajska "Budowlanka" będzie mogła poszczycić się nawet 100% zdawalnością tegorocznej matury. Na chwilę obecna wyniki młodzieży ZSBiO są zdecydowanie wyższe niż średnia krajowa czy wojewódzka. A ci, którym potknęła się w maju noga mają szansę na poprawce. więcej»

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia