Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Dwa udane turnieje na zakończenie sezonu

Dodał: red Data: 2017-12-12 11:50:56 (czytane: 2210)

Udany start w Międzywojewódzkiej Lidze Karate Tradycyjnego i II Pucharze Świętego Mikołaja w Karate Tradycyjnym zaliczyli nasi młodzi sportowcy.

P.W. EKO-SYSTEM - JAN LESIAK
www.ekosystem-lesiak.pl,Roboty wodnokanalizacyjne, drogowe, ogólnobudowlane,  Niwelacje terenu, fundamenty, Wynajem sprzętu budowlanego, Doradztwo w zakresie przepisów ochrony środowiska, oczyszczalnie przydomowe, oceny środowiskowe

Szozdy 11. 23-407 , Tereszpol

Zakończyła się Międzywojewódzka Liga Karate Tradycyjnego 2017. Finał ligi odbył się w grudniu w Zamościu. W trakcie trzech edycji ligi rozgrywanych od października do grudnia, wystartowali zawodnicy z jedenastu klubów karate tradycyjnego z województw lubelskiego i podkarpackiego. Łącznie 222 najbardziej utalentowanych zawodników w wieku od 7 do 17 lat. Wszyscy uczestnicy stoczyli ze sobą walki zarówno w konkurencji kata jak i w kumite. Biłgorajski Klub Karate Tradycyjnego reprezentowało 23 zawodników, a większość z nich stanęła na podium zdobywając łącznie czternaście medali w tym aż pięć złotych. Pierwsze miejsca zdobyli: Patryk Jarosz, Maksym Klus, Sonia Łukaszczyk, Tomasz Sosiński i Aleksandra Wach. Drugie miejsca zdobyły: Katarzyna Kinal i Martyna Maksymiec. Trzecie miejsca zdobyli: Kornelia Banach, Jakub Bielak, Marta Stachów i Marek Stachów. Czwarte miejsca zdobyli: Brajan Kycia, Milena Dycha i Piotr Wojciechowski. W klasyfikacji końcowej Biłgorajski Klub Karate Tradycyjnego zajął trzecie miejsce, wyprzedzając nawet kluby z Rzeszowa i Lublina.

Także w grudniu w Lublinie, w hali Centrum Sportu Akademos, odbył się II Puchar Świętego Mikołaja w Karate Tradycyjnym organizowany przez Akademię Karate Daniela Iwanka. W turnieju udział wzięło ponad dwustu pięćdziesięciu karateków z Województwa Lubelskiego jak i zaproszeni goście z Litwy, podopieczni senseia Rytisa Bubleviciusa (6 dan). Biłgorajski Klub Karate Tradycyjnego reprezentowało 25 zawodników, z czego dwudziestu z nich stanęło na podium. W konkurencji KATA indywidualnie pierwsze miejsca zdobyli: Milena Dycha, Maciej Kiesz, Maksym Klus, Sonia Łukaszczyk, Weronika Pluta, Tomasz Sosiński, Marta Stachów i Anna Szubiak. Drugie miejsca zdobyli: Mateusz Banach, Katarzyna Kinal, Michał Kleban, Wojciech Kuderawiec, Aleksandra Madej, Marek Stachów, Dominika Szubiak i Aleksandra Wach. Trzecie miejsca zdobyli: Roksana Bury, Julia Furmanek, Nadia Socha i Piotr Staniewski. W konkurencji KATA drużynowo drugie miejsce zajęli: Dominika Szubiak, Ania Szubiak i Ola Wach. I w konkurencji EN-BU drugie miejsce zajęli: Roksana Bury i Michał Kleban.

/ToF/

Tagi: biłgorajski klub karate tradycyjnego   bkkt biłgoraj   karate biłgoraj   sport biłgoraj