Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Dodatkowe pieniądze na frampolską edukcję

Dodał: red Data: 2017-08-24 09:50:32 (czytane: 491)

Gmina Frampol uzyskała dofinansowanie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014 - 2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego z osi priorytetowej edukacja, kwalifikacje i kompetencje.gmina_frampol.jpg

Projekt pn. "Szkoły nowych możliwości w Gminie Frampol" przewiduje organziację i realizację dodatkowych zajęć dla uczniów, m. in. z języka angielskiego czy przedmiotów matematyczno - przyrodniczych, a także zajęcia specjalistyczne w ramach indywidualnej pracy z uczniem i doradztwa edukacyjno - zawodowego dla uczniów gimnazjum.

Na dodatkowe szkolenia podnoszące kwalifikacje będą mogli liczyć również nauczyciele - zwłaszcza w zakresie wykorzystania technologii informatycznych i komunikacyjnych w pracy z uczniem. Dzięki dofinansowaniu - jak informują władze Gminy Frampol - szkoły będą mogły zakupić także dodatkowe pomoce dydaktyczne do nauczania przedmiotów matematyczno - przyrodniczych i nowoczesny sprzęt w tym komputery, czy zestawy multimedialne.

Reklama.

Całkowita wartość projektu wynosi blisko 950 tys. zł, z czego 95% stanowią środki zewnętrzne (niespełna 900 tys. zł). Projekt realizowany jest od sierpnia br. i potrwa do końca czerwca 2018 roku.

/red./

Tagi: gmina frampol   edukacja   dodatkowe pieniądze na edukację   zajecia dodatkowe dla uczniów

Zobacz także

Fryzury, makijaż i stroje wieczorowe na pokazie w ZSZiO (FOTO)

Dodane: 2017-11-24 15:22 - Komentarze  (0)  czytane (172)

TAGI: fryzury wieczorowe, wieczorowe kreacje, zszio biłgoraj, oświata biłgorajKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 23.20.129.162

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

Ośrodek Szkolenia Kierowców LUIS

ul. Lubelska 7 IIp, 23-400 Biłgoraj

Święto Sportu Szkolnego w RCEZ

21 września br. w Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju odbyło się Święto Sportu Szkolnego. Po zbiórce uczniów i nauczycieli, oficjalnego otwarcia wydarzenia dokonał dyrektor szkoły Jerzy Buczko. W programie przewidziano sprawozdanie z działalności sportowej i nagrodzenie najlepszych sportowców oraz podziękowania dla sponsorów. więcej»

Wyniki egzaminu maturalnego w ZSBiO pozytywnie zaskoczyły

Z nieoficjalnych informacji wynika, że biłgorajska "Budowlanka" będzie mogła poszczycić się nawet 100% zdawalnością tegorocznej matury. Na chwilę obecna wyniki młodzieży ZSBiO są zdecydowanie wyższe niż średnia krajowa czy wojewódzka. A ci, którym potknęła się w maju noga mają szansę na poprawce. więcej»

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia