Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Dobry występ naszych karateków na zawodach w Kraśniku

Dodał: red Data: 2020-11-29 10:30:36 (czytane: 1439)

Reprezentanci Klubu Karate Tradycyjnego Biłgoraj wywalczyli cztery medale podczas XIV Pucharu Lubelszczyzny w Karate Tradycyjnym, który odbył się 28 listopada 2020 w Kraśniku. Organizatorem Turnieju był Lubelski Związek Karate Tradycyjnego oraz Kraśnicki Klub Karate Tradycyjnego.

Srebrne medale w swoich kategoriach wywalczyły: Julia Mroczyńska i Weronika Pluta. Czwarte miejsce zajęli: Sara Zielińska i Cyprian Mielniczuk. Wiktoria Wójcik, Paweł Mroczyński i Wiktor Niemiec zajęli piąte miejsce. Antoni Branewski również uplasował się tuż za podium. Trenerem biłgorajskich karateków jest sensei Robert Łój.

Ze względu na ograniczenia związane z sytuacją epidemiologiczną, zawody odbyły się bez udziału publiczności. Teraz zawodnicy KKT Biłgoraj przygotowują się do startu w XXIX Mikołajkowym Turnieju Dzieci w Karate Tradycyjnym, który odbędzie się już za tydzień (6 grudnia) w Lublinie.

Wszyscy chętni do podjęcia nauki karate tradycyjnego zapraszani się do klubu. Więcej informacji uzyskać można na karate.bilgoraj.pl

/KKT Biłgoraj/

Tagi: karate tradycyjne   zawody sportowe   klub karate tradycyjnego biłgoraj   sztuki walki

Dodane: 2021-01-27 09:40 - Komentarze  (0)  czytane (199)

TAGI: zus biłgoraj, zakład ubezpieczeń społecznych, tarcza antykryzysowa, zwolnienie ze składek zus