Strona startowa

Wiadomości - Sport

Dobre otwarcie sezonu

Dodał: RED Data: 2012-03-06 09:00:29 (czytane: 1564)

Bardzo udana była dla reprezentantów „Znicza” inauguracja sezonu przełajowego. Podczas Mistrzostw Województwa Lubelskiego w biegach przełajowych, które odbyły się w sobotę 3 marca br. w Białej Podlaskiej nasi lekkoatleci zajęli cztery miejsca medalowe.

Kancelaria Doradztwa Podatkowego BIURGAW Jan Gawda
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, Biłgoraj

Biuro Geodezyjne s.c. A. Myszkowiak, J. Piechota
www.biuro-geodezyjne.com.pl,geodezja, biuro geodezyjne, dom, Biłgoraj, pomiary, pomiary geodezyjne, grunty, doradztwo, mapy geodezyjne, rozgraniczanie nieruchomości,

Plac Wolności 8. 23-400, Biłgoraj

JP BUDOWNICTWO
www.jpbudownictwo.pl,termo-modernizacja, doceplanie biłgoraj, malowanie, tynkowanie, remonty, renowacje, ocieplanie, adaptacja, adaptacja poddasza, adaptacja piwnc, tynkowanie biłgoraj, malowanie biłgoraj, adaptacja biłgoraj, remont biłgoraj

ul. E Orzeszkowej 25. 23-400, Biłgoraj

weronika_pyzik_lks_znicz.jpgTytuły Mistrza Województwa zdobyły: Weronika Pyzik w biegu juniorek młodszych na 2000 m i Kamila Paluch (na zdjęciu) na 3000 m juniorek. Drugi w biegu młodzików na 2000 m był Michał Jamroz, a na trzecim stopniu podium stanął Marcin Margol – brązowy medalista w biegu na 3000 m w kategorii juniorów młodsi.

Miejsca w pierwszej „dziesiątce” mistrzostw zajmowali ponadto: Daniel Dolina – szóste na 3000 m juniorów i Izabela Lekan – dziewiąte na 1000 m młodziczek.

W punktacji drużynowej zawodów Ludowy Klub Sportowy „ZNICZ” Biłgoraj zajął miejsce trzecie. Zwyciężył MKS „Żak” Biała Podlaska przed zamojskim „Agrosem”.