Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Dni Biłgoraja 8 -10 czerwca - utrudnienia w ruchu drogowym, objazdy i parkingi

Dodał: red Data: 2018-06-08 17:38:29 (czytane: 2550)

Tegoroczne Dni Biłgoraja startują już dziś i potrwają do niedzieli. W ciągu trzech dni organizatorzy zapraszają na koncerty, turnieje, konkursy, gry, zabawy i inne atrakcje dla dzieci czy imprezy sportowe. Gwiazdami tegorocznych dni miasta będą: zespół LemON, Robert Janowski, Goosbumps z Pawłem Skibą oraz Joe Cocker Project.

P.W. EKO-SYSTEM - JAN LESIAK
www.ekosystem-lesiak.pl,Roboty wodnokanalizacyjne, drogowe, ogólnobudowlane,  Niwelacje terenu, fundamenty, Wynajem sprzętu budowlanego, Doradztwo w zakresie przepisów ochrony środowiska, oczyszczalnie przydomowe, oceny środowiskowe

Szozdy 11. 23-407 , Tereszpol

Biuro Geodezyjne s.c. A. Myszkowiak, J. Piechota
www.biuro-geodezyjne.com.pl,geodezja, biuro geodezyjne, dom, Biłgoraj, pomiary, pomiary geodezyjne, grunty, doradztwo, mapy geodezyjne, rozgraniczanie nieruchomości,

Plac Wolności 8. 23-400, BiłgorajReklama.

Koncerty i główne atrakcje odbędą się na scenie letniej BCK. Imprezą towarzyszącą dniom miasta będzie „Jarmark biłgorajski” z kramami przy ulicy Kościuszki w okolicach Biłgorajskiego Centrum Kultury. Oprócz licznych atrakcji nie obędzie się także bez utrudnień spowodowanych przeniesieniem imprezy do centrum miasta, a co się z tym wiąże tymczasową zmianą organizacji ruchu drogowego ulic Kościuszki, Ogrodowej i Wacek Wasilewskiej. W celu zminimalizowania utrudnień w ruchu zaplanowane  zostały objazdy.

dni_bilgoraja_mapa.jpg

UWAGA: W związku z przeniesieniem Dni Biłgoraja w okolice BCK spodziewać należy się także utrudnień w poruszaniu się  po mieście w tych okolicach. Zamknięte będą bowiem odcinki ulic: Kościuszki -  od Lubelskiej do Ogrodowej, ul. Ogrodowa na całej długości, ul. Wacek Wasilewskiej - od ul. Kościuszki do ul. Ogrodowej.

W celu zminimalizowania utrudnień w ruchu zaplanowano objazdy po trasie:
- drogą powiatową  ul. Lubelska na odcinku od skrzyżowania z ul. Kościuszki(sygnalizacja świetlna) do skrzyżowania z Al. Jana Pawła II (rondo)
- drogą wojewódzką  Aleja Jana Pawła II na odcinku od skrzyżowania z ul. Lubelską (rondo) do skrzyżowania z ul. Sikorskiego (rondo)
- drogą powiatową ul. Sikorskiego  na odcinku od skrzyżowania z Al. Jana Pawła II (rondo) do skrzyżowania z ul. Kościuszki (sygnalizacja świetlna).

Tymczasowa organizacja ruchu zostanie wprowadzona  w sobotę  9 czerwca od  godz. 8.00  i potrwa do niedzieli  10 czerwca do godz. 24.00.

/bilgoraj.com.pl/

Tagi: dni biłgoraja   utrudnienia w ruchu   bck biłgoraj   440-lecie biłgoraja

Zobacz także

Komunikat Starosty Biłgorajskiego dotyczący pracy Wydziału Komunikacji i Drogownictwa Starostwa Powiatowego w Biłgoraju

Dodane: 2020-01-10 14:00 - Komentarze  (14)  czytane (2155)

TAGI: oświadczenie starosty, powiat biłgorajski, komunikat, rejestraca autKomentarze (6)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 18.207.240.35

dajcie spokój i nie biadolcie (2018-06-09 13:48:59)

Jest ul. Długa, Poniatowskiego, Nadstawna, Aleja Jana Pawła II, Lubelska, Moniuszki - można spokojnie przejechać przez miasto. Ulice te są nowo wyremontowane, nie koniecznie trzeba pchać się w Kościuszki czy Ogrodową, a do kościoła, do kilku sklepów czy na plac BCK można przejść piechotą, a auto zostawić np. przed UM, za Media Ekspertem czy koło Szkoły Nr 1 (od Zamojskiej).

hje, hje, hje (2018-06-09 10:35:27)

Do "hehe (2018-06-09 07:15:58)"
A tobie przeszkadzało jak impreza była na OSiRze? Dni Biłgoraja zawsze tam się odbywały i nikt nie narzekał. Choćby dlatego, że miejsca jest tam w ciul i zero utrudnień drogowych. Oczywiście zawsze znajdzie się jakiś "chłopek-roztropek", który wie lepiej.

Jozef (2018-06-09 08:07:31)

Podobno komendant policji wyraził na to zgodę. Nie ma co się dziwić, że nie jest to dobrze zorganizowane...

hehe (2018-06-09 07:15:58)

Zamknięta ulica i już płacze samochodoza. A nogi co połamane? Obejść się nie da? Jak ci przeszkadza impreza w mieście i zamknięta ulica na 2 dni zamieszkaj na MOP przy autostradzie tam masz cały czas otwarte. I jeszcze to marudzenie na remonty, to dopiero patologia.

Vqurviony (2018-06-08 21:45:06)

Chyba kogoś mocno po***iło, żeby tamować ruch na głównej ulicy miasta. Nigdy tego nie było. Dlaczego jak zawsze nie odbywa się ta impreza na OSIR-rze ? Tylko po to, aby utrudnić życie innym?

szkodaslow (2018-06-08 17:55:09)

bardzo logiczne. zamknąć centrum miasta i okoliczne parkingi plus cały odcinek 3go Maja od biedronki po onz. ludzie nie mają jak omijać ani gdzie parkowac. brawa dla ludzi inteligentnych planujących te dwa wydarzenia. plus zero informacji o remoncie ul. 3go Maja dla mieszkańców o utrudnieniu w parkowanie pod własnym domem.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Diagnostyka i warsztaty

Kursy prawa jazdy

Ogłoszenia