Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Dlaczego polisa narciarska jest ważna podczas zimowego urlopu?

Dodał: red Data: 2021-10-21 18:30:52 (czytane: 979)

Jeśli jesteś miłośnikiem szalonych zjazdów na nartach, z pewnością już odliczasz dni do swojego zimowego wyjazdu. Zanim jednak spakujesz walizki, przeczytaj ten artykuł i dowiedz się, dlaczego warto zainwestować w ubezpieczenie narciarskie.

Biuro Geodezyjne s.c. A. Myszkowiak, J. Piechota
www.biuro-geodezyjne.com.pl,geodezja, biuro geodezyjne, dom, Biłgoraj, pomiary, pomiary geodezyjne, grunty, doradztwo, mapy geodezyjne, rozgraniczanie nieruchomości,

Plac Wolności 8. 23-400, BiłgorajKupuj mądrze
Ubezpieczenie narciarskie wcale nie musi być drogie. Wystarczy tylko, że zaopatrzysz się w nie za pośrednictwem Internetu. W sieci znajdziesz wiele ciekawych ofert, które będą dopasowane do Twoich potrzeb. Skorzystaj z porównywarki ubezpieczeniowej i przekonaj się, jak proste może być znalezienie dobrej polisy turystycznej na czas zimowego urlopu. Więcej informacji znajdziesz w serwisie: https://www.ubezpieczenienarciarskie.pl/poradniki/0,1.html.

Dlaczego właściwie warto wykupić polisę?
Poniżej znajdziesz opis najważniejszych pakietów, które znajdziesz w ubezpieczeniu turystycznym. To właśnie one sprawiają, że polisa narciarska jest niezbędnym rozwiązaniem dla każdego, kto myśli poważnie o swoim bezpieczeństwie i komforcie wypoczynku.

1. Koszty leczenia
W wielu turystycznych miejscowościach nie znajdziesz publicznych placówek medycznych, co oznacza, że nie będziesz mógł leczyć się przy wykorzystaniu karty EKUZ. Na szczęście ubezpieczenie narciarskie pozwala na korzystanie z prywatnych placówek i pokrywa koszty, które z tego wynikają.

2. OC
Szalony zjazd na nartach może szybko wymknąć się spod kontroli i doprowadzić do niebezpiecznego zdarzenia. Jeśli spowodujesz wypadek, w którym ucierpią osoby trzecie, ubezpieczyciel pomoże Ci, wypłacając ofiarom stosowne odszkodowania. Musisz jednak widzieć, że towarzystwo ma prawo odmówić pomocy, gdy udowodni, że podczas zdarzenia nie byłeś trzeźwy.

ubezpieczenie_na_zimowy_urlop.jpg

3. NNW
Nieszczęśliwe wypadki to niestety element życia. Jeśli w wyniku jednego z takich zdarzeń Twój stan zdrowia znacznie się pogorszy, otrzymasz specjalną pomoc finansową, którą będziesz mógł przeznaczyć na leczenie lub rehabilitację. W razie Twojej śmierci, pieniądze trafią do rodziny lub osób, które do tego upoważniłeś.

4. Ochrona bagażu
W sytuacji, gdy Twoje walizki i sprzęt sportowy zostaną skradzione albo zaginą, nie zostaniesz na lodzie. Ubezpieczyciel dokona zwrotu środków, które poniosłeś na kontynuowanie podróży. Warunkiem jest jednak to, byś dysponował paragonami, które będą dowodami wydatków.

A może karta EKUZ?
Alternatywą dla ubezpieczenia narciarskiego może być karta EKUZ, ale musisz wiedzieć, że jej zakres ochrony jest nieco mniejszy. Jak posiadacz Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego nie możesz liczyć na finansowanie:
- zabiegów obowiązkowych,
- zabiegów, które nie stanowią konieczności,
- transportu medycznego do Polski,
- transportu zwłok,
- ratownictwa,
- rekompensaty za opóźniony lot.

Polisa narciarska to bardzo dobry sposób na uchronienie się przed finansowymi konsekwencjami niektórych zdarzeń. Podejdź do tematu poważnie i zagwarantuj sobie spokojny wypoczynek bez konieczności zamartwiania się o to, co może się przydarzyć. Dowiedz się więcej o polisie narciarskiej tutaj: https://www.ubezpieczenienarciarskie.pl/faq/0.html.

*Artykuł sponsorowany

Zobacz także

Egzekucja komornicza kredytu mieszkaniowego

Dodane: 2021-12-07 19:25 - Komentarze  (0)  czytane (217)

TAGI: egzekucja komornicza, kredyt mieszkaniowy, biłgoraj, komornikKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.198.139.112

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Telewizja

Minister Czarnek w Biłgoraju. Szef resortu oświaty mówił o suwerenności

Dni Młodzieży Diecezji Zamojsko - Lubaczowskiej w Biłgoraju

500+ przechodzi od nowego roku do ZUS

Biłgorajka ty Ziemico, Ziemio ukochana

Powiatowi radni otrzymają wyższe diety

Magda Steczkowska w koncercie Moja podróż śladami JPII

Konkursy

Zobacz więcej Dodaj

Promocje

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Święto Patrona w biłgorajskim Katoliku (FOTO)

W Katolickim Liceum Ogólnokształcącym im. Papieża Jana Pawła II w Biłgoraju odbyło się dziś (21.10) Święto Patrona Szkoły. Przypomniano...