Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Czytamy bajki i rozmawiamy o bezpieczeństwie - spotkanie z policjantką w biłgorajskiej jedynce

Dodał: red Data: 2019-06-19 13:37:17 (czytane: 1370)

Czym zajmuje się policjant, czego potrzebuje w swojej pracy, a także jak bezpiecznie spędzić wakacje, na te wszystkie pytania odpowiadała dzisiaj policjantka biłgorajskiej komendy, która odwiedziła dzieci z Samorządowego Przedszkola Nr 1 w Biłgoraju.

P.W. EKO-SYSTEM - JAN LESIAK
www.ekosystem-lesiak.pl,Roboty wodnokanalizacyjne, drogowe, ogólnobudowlane,  Niwelacje terenu, fundamenty, Wynajem sprzętu budowlanego, Doradztwo w zakresie przepisów ochrony środowiska, oczyszczalnie przydomowe, oceny środowiskowe

Szozdy 11. 23-407 , TereszpolPolicjanci biłgorajskiej komendy przez cały rok spotykają się z dziećmi i młodzieżą rozmawiając o bezpieczeństwie. Angażują się we wszystkie działania profilaktyczne od maluszków po seniorów. Wczoraj policjantka biłgorajskiej komendy miała przyjemność odwiedzić dzieci z Samorządowego Przedszkola Nr 1 w Biłgoraju.

policja_czytanie_bajek.jpg

Na spotkaniu z grupą IV maluszków w wieku 3 i 4 lat poruszony został temat bezpieczeństwa podczas wakacji, a także widoczności i bezpieczeństwa na drodze. Niewątpliwą atrakcją dla dzieci była możliwość zobaczenia z bliska sprzętu na co dzień służącego policjantom w pracy, zrobienie sobie pamiątkowego zdjęcia oraz wspólne czytanie ulubionych bajek.

Reklama.

Na zakończenie spotkania każdy maluszek otrzymał odblaskowy prezent.  Dziękujemy za miłe chwile i życzymy wszystkim bezpiecznych i pełnych radości wakacji.

/JK/

Tagi: kontrole policyjne   bezpieczeństwo   czytanie bajek   szkoła podstawowa nr 1 w biłgoraju

Zobacz także

Wychowanie przez czytanie

Dodane: 2019-12-10 11:09 - Komentarze  (0)  czytane (68)

TAGI: wychowanie przez czytanie, biłgoraj, szkoła podstawowa nr 5, czytelnictwoKomentarze (1)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 100.26.176.182

Policjanci z kpp Biłgoraj (2019-06-20 12:45:15)

No cóż, drogie dzieci, kierowcy w Biłgoraju jeżdżą szybko i niebezpiecznie to fakt (świadczą o tym znaczniki na policyjnej Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa mapy.geoportal.gov.pl/iMapLite/KMZBPublic) i my policjanci nic na to nie poradzimy. Musicie jakoś sobie dawać radę sami. Ze swojej strony możemy rozdadać wam tylko odblaski.
Powodzenia

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

Minister zdrowia z wizytą w Medycznym Studium Zawodowym w Biłgoraju (FOTO)

Szkołę Policealną - Medyczne Studium Zawodowe w Biłgoraju odwiedził wczoraj minister zdrowia, Łukasz Szumowski. Spotkał się z kadrą pedagogiczną i słuchaczami placówki oraz zwiedził pracownie szkoły. Była to także okazja do dyskusji nad stanem kształćenia zawodowego w branżach ochrony zdrowia oraz nad sytuacją opieki zdrowia w Polsce i planowanymi działaniami w tym sektorze. więcej»

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia