Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Czym kierować się podczas wyboru biura rachunkowego?

Dodał: red Data: 2019-06-14 15:20:52 (czytane: 955)

Podstawą dobrze zarządzanej firmy jest profesjonalne prowadzenie rachunkowości. Nie każdy przedsiębiorca ma odpowiednią wiedzę do osobistego zarządzania finansami firmy, dlatego warto nawiązać współpracę z odpowiednim biurem rachunkowym. Czym kierować się podczas wyboru biura i na co szczególnie zwrócić uwagę? Podpowiadamy.

Biuro Geodezyjne s.c. A. Myszkowiak, J. Piechota
www.biuro-geodezyjne.com.pl,geodezja, biuro geodezyjne, dom, Biłgoraj, pomiary, pomiary geodezyjne, grunty, doradztwo, mapy geodezyjne, rozgraniczanie nieruchomości,

Plac Wolności 8. 23-400, BiłgorajKiedy wybrać pomoc biura rachunkowego?
Niewielkie działalności gospodarcze, rozliczające się na uproszczonych zasadach księgowych, nie potrzebują zazwyczaj prowadzenia skomplikowanych ksiąg rozliczeniowych. Gdy firma się rozrasta, niezbędne staje się prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów. Biuro rachunkowe dba, aby wszystkie dokumenty były wypełnione poprawnie i przechowywane przez określony okres czasu - zazwyczaj do 5 lat podatkowych.

Czym kierować się podczas wyboru biura rachunkowego?
1. Lokalizacja - biura rachunkowe Warszawa Centrum - http://effepro.eu/

Obecnie wiele spraw związanych z księgowością można dopełnić telefonicznie lub online. Zdarzają się jednak sytuacje, które wymagają osobistej wizyty biurze rachunkowym, jak np. złożenie podpisu czy dostarczenie księgowej, prowadzącej firmę, oryginałów dokumentów. Ważne zatem, aby biuro znajdowało się w pobliżu siedziby firmy oraz w niedalekiej odległości od Urzędu Skarbowego.

biuro_rachunkowe.jpg

2. Doświadczenie
Profesjonalna i doświadczona obsługa biura to jeden z ważniejszych czynników, wpływających na decyzję o wyborze biura rachunkowego. Doświadczona księgowa nie narazi firmy na straty i dopilnuje wszelkich niezbędnych formalności.

3. Kompleksowa obsługa
Prowadzenie własnej działalności gospodarczej może generować wiele problemów i zagwozdek prawnych. Kompleksowa pomoc księgowa jest zatem niezbędna do prawidłowego prowadzenia firmy zarówno na samym początku jej istnienia, jak i w trakcie.

4. Dobre opinie
Najlepszą reklamą biura rachunkowego będą dobre opinie byłych i obecnych klientów. Pozytywne komentarze na temat prowadzenia rozliczeń rachunkowych stanowią podstawę wyboru biura z perspektywy nowych klientów.

* Artykuł sponsorowany

Reklama.

Tagi: biuro rachunkowe   rachunkowość   bilgoraj   rozliczenia rachunkowe

Zobacz także

Ogólnopolskie działania policyjne „SMOG”

Dodane: 2019-11-20 09:12 - Komentarze  (0)  czytane (177)

TAGI:Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.92.92.168

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Telewizja

Tanecznie dla Niepodległej

XXIV Festiwal Pieśni Patriotycznej i Legionowej

Szkoła do hymnu - I LO im. ONZ

Szkoła do hymnu - RCEZ

Otwarcie parku rolkarza

30-lecie Chóru Męskiego "Klucz" z Majdanu Starego

Konkursy

Zobacz więcej Dodaj

Promocje

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Nabór wniosków w ramach pilotażowego program „Aktywny Samorząd”

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Biłgoraju uprzejmie informuje, że osoby niepełnosprawne z terenu Powiatu Biłgorajskiego w 2019...