Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Częściowe wyniki wyborów do Sejmu RP

Dodał: red Data: 2019-10-14 09:44:59 (czytane: 2719)

Dane z 617 na 920 obwodowych komisji wyborczych (67,07%) w okręgu Nr 7 Chełm, obejmującym Powiat Biłgorajski. Wyniki wyborów 2019 do Sejmu RP.

Biuro Geodezyjne s.c. A. Myszkowiak, J. Piechota
www.biuro-geodezyjne.com.pl,geodezja, biuro geodezyjne, dom, Biłgoraj, pomiary, pomiary geodezyjne, grunty, doradztwo, mapy geodezyjne, rozgraniczanie nieruchomości,

Plac Wolności 8. 23-400, Biłgoraj

Kancelaria Doradztwa Podatkowego BIURGAW Jan Gawda
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, Biłgoraj



KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - 143 412 - głosów - 62,17%;
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - 28 823 głosów - 12,50%;
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE - 28 558 głosów - 12,38%;
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ - 14 432    głosów - 6,26%;
KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ - 13 044    głosów - 5,65%
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY - 2 405 głosów - 1,04%
Razem - 230 674 głosów - 100%.

Kandydaci KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1. SASIN Jacek Robert - 56 135 głosów;
2. ZAWIŚLAK Sławomir - 17 817 głosów;
3. DUSZEK Marcin Kamil - 2 565 głosów;
4. HAŁAS Teresa - 7 513 głosów;
5. ZIELIŃSKI Tomasz Andrzej - 6 517 głosów;
6. STEFANIUK Dariusz Paweł - 2 598 głosów;
7. ROMANOWSKI Marcin - 4 663 głosów;
8. CICHOSZ Lucjan - 3 762 głosów;
9. SZWED Zdzisław - 2 423 głosów;
10. SKIBA Leszek Marcin - 3 969 głosów;
11. GMYZ Maria - 1 644 głosów;
12. GMITRUCZUK Robert - 441 głosów;
13. STRZAŁKA Beata Małgorzata - 5 000 głosów;
14. GAŁASZKIEWICZ Krzysztof Jan - 3 882 głosów;
15. SAWICKI Konrad Bernard - 1 653 głosów;
16. KUSIAK-JANIEC Anna - 3 380 głosów;
17. SZWAJ Jerzy Ryszard - 365 głosów;
18. BARSZCZEWSKA Barbara Aldona - 409 głosów;
19. CHMIELEWSKA Iwona - 416 głosów;
20. ZAŃKO Mariusz Artur - 2 978 głosów;
21. CZARNECKA Halina - 509 głosów;
22. MISZTAL Stanisław - 2 148 głosów;
23. PIEKARSKA Agnieszka - 658 głosów;
24. DĄBROWSKA-BANASZEK Anna - 11 967 głosów.
Razem - 143 412 głosów.

wybory_wyniki_czastkowe.JPG

Kandydaci WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1. SACHAJKO Jarosław - 6 448 głosów;
2. BRATKOWSKI Arkadiusz Tomasz - 4 801 głosów;
3. LITWINIUK Przemysław - 1 109 głosów;
4. RÓŻYŃSKI Wiesław Marian - 2 705 głosów;
5. SMAL Kazimierz - 2 930 głosów;
6. ROMAŃCZUK Andrzej - 2 952 głosów;
7. SZYMALA Anna - 562 głosów;
8. KOWALCZYK Jan Franciszek - 2 614 głosów;
9. WIŚNIEWSKA Anna - 740 głosów;
10. SUSZCZYŃSKI Sławomir Jan - 119 głosów;
11. MALESA Marzena Jolanta - 115 głosów;
12. CZUBA Agnieszka Renata - 557 głosów;
13. PIWKO Karolina - 522 głosów;
14. WYPYCH Teodora - 99 głosów;
15. STANIBUŁA Ryszard Zbigniew - 204 głosów;
16. FORNAL Mirosława Teresa - 111 głosów;
17. KAMIŃSKA Irena - 151 głosów;
18. NOWAK Teresa - 310 głosów;
19. KOCZKODAJ Bartosz - 302 głosów;
20. DZIUBA Anna Bożena - 116 głosów;
21. SIEMAKOWICZ Grzegorz - 63 głosów;
22. WILBIK Marek - 275 głosów;
23. NOSEK Sławomir Paweł - 170 głosów;
24. ZIELIŃSKI Janusz - 583 głosów.
Razem - 28 558 głosów.

Reklama.

Kandydaci KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
1. TUMANOWICZ Witold Sławomir - 5 890 głosów;
2. KASPRZAK Wiktor - 1 167 głosów;
3. IWANOWSKI Marcin Piotr - 380 głosów;
4. BĄK Stanisław - 835 głosów;
5. GOCEL Agnieszka Maria - 211 głosów;
6. BIELECKA Beata Małgorzata - 348 głosów;
7. MARCINIUK Agnieszka Monika - 223 głosów;
8. KUBICA Kamil - 1 001 głosów;
9. KUPISZ Ewelina Agata - 189 głosów;
10. MAZUREK Michał - 422 głosów;
11. BANASZCZUK Łukasz - 269 głosów;
12. CZERWIENIEC Kamil - 284 głosów;
13. PAWLAK Agnieszka Monika - 179 głosów;
14. NAGRODZKA Agnieszka    85 głosów;
15. WÓJCIK Dorota Anna - 124 głosów;
16. SADOCHA Zbigniew Marek - 51 głosów;
17. REKUTA Daniel - 94 głosów;
18. MEKLER Anna - 72 głosów;
19. MULAWA Justyna Elżbieta - 103 głosów;
20. KĘDZIERAWSKI Kamil - 179 głosów;
21. TARNOWSKA Edyta - 167 głosów;
22. BATALIŃSKI Łukasz - 70 głosów;
23. WITKOWSKI Bartłomiej - 463 głosów;
24. SOBICH Artur Wojciech - 238 głosów.
Razem 13 044 głosów.

Kandydaci KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
1. HAIDAR Riad - 4 624 głosów;
2. ŻMIJAN Stanisław - 2 377 głosów;
3. WRÓBLEWSKA Kornelia Konstancja - 1 197 głosów;
4. GRABCZUK Krzysztof - 14 537 głosów;
5. GROMADZKA Małgorzata - 786 głosów;
6. ZWOLAK Rafał Mariusz - 1 692 głosów;
7. GRAD Mariusz - 778 głosów;
8. ANTONIUK Tomasz Wojciech - 229 głosów;
9. PAŃCZYK Tomasz Józef - 388 głosów;
10. JÓŹWIK Kamil - 130 głosów;
11. ZAJĄC Magdalena - 602 głosów;
12. LAMCZYK Grażyna Bogumiła - 52 głosów;
13. KOWALEWSKI Mariusz Stanisław - 97 głosów;
14. KIELISZEK-WASIOŁEK Bożena Stanisława - 85 głosów;
15. PIETRASZKIEWICZ Katarzyna Ewa - 74 głosów;
16. ŻBIKOWSKA Barbara Stefania - 97 głosów;
17. HUKIEWICZ Karolina Anna - 465 głosów;
18. ĆWIKLIŃSKA Kamila - 89 głosów;
19. PELC Katarzyna Weronika - 94 głosów;
20. KOLASIŃSKA Anna Maria - 65 głosów;
21. ZARĘBSKA Wioleta - 68 głosów;
22. RUSINEK Antoni - 51 głosów;
23. MUSOLF Jan Józef - 98 głosów;
24. ZYGARSKI Piotr Jacek - 148 głosów.
Razem 28 823 głosów.

Kandydaci KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
1. PAWŁOWSKA Monika Jolanta - 7 143 głosów;
2. SZELĄG Piotr Edward - 1 887 głosów;
3. BORYSIUK Bolesław Borys - 412 głosów;
4. ROGALA Sławomir - 319 głosów;
5. GOŁOŚ Michał Reoland - 613 głosów;
6. CZOBODZIŃSKA-PRZYBYSŁAWSKA Anna Jadwiga - 165 głosów;
7. WASZKIEWICZ Gerard - 494 głosów;
8. PAMULSKA Łucja Jadwiga - 522 głosów;
9. DOBOSZ-FURMAN Patrycja Anna - 196 głosów;
10. KAMOLA Magdalena Małgorzata - 246 głosów;
11. BARTOSZEWSKA-WIC Ewa Monika - 132 głosów;
12. MACERONI Grażyna Zofia - 73 głosów;
13. TROJNIEL-GOŹDZIOŁKO Aldona Wioleta - 77 głosów;
14. LITWINIEC Zbigniew - 110 głosów;
15. MALCZEWSKI Jacek Michał - 119 głosów;
16. JASEK-KOSOBUCKA Justyna - 48 głosów;
17. KAPŁON Monika - 181 głosów;
18. CHĘĆ Jacek Tomasz - 268 głosów;
19. TABOR Magdalena Aleksandra - 212 głosów;
20. KUROWSKI Jan Bolesław - 61 głosów;
21. ŻUKOWSKI Stanisław - 252 głosów;
22. KOZICKA Katarzyna Małgorzata - 114 głosów;
23. ROCZON Mateusz Maciej - 88 głosów;
24 .KIEŁBASA Bogdan Antoni - 700 głosów.
Razem 14 432 głosów.

Kandydaci KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY
1. KOKOT Jan - 375 głosów;
2. KOZIARA Ewa Małgorzata - 185 głosów;
3. ŁUKASIK Rafał Mirosław - 99 głosów;
4. LANGA Dariusz - 57 głosów;
5. CHIBOWSKI Arkadiusz - 47 głosów;
6. RYPINA Beata - 82 głosów;
7. LEWCZUK Damian Jarosław - 89 głosów;
8. JÓŹWIK Justyna Renata - 76 głosów;
9. WYSOKIŃSKA Dorota - 94 głosów;
10. POPIELEC Przemysław - 87 głosów;
11. CELIŃSKI Marek - 54 głosów;
12. WASĄG Lidia Elżbieta - 65 głosów;
13. SOKOŁOWSKI Kamil - 83 głosów;
14. WOCH Ewelina Ilona - 81 głosów;
15. BODNAR Anna Maria - 46 głosów;
16. ZALEWSKA Agnieszka - 178 głosów;
17. KOWALIK Rafał - 707 głosów.
Razem 2 405 głosów.

/red./

Tagi: wybory do sejmu   kampania wyborcza   wybory wyniki cząstkowe   wybory parlamentarne 2019

Zobacz także

Chcemy wspierać organizacje pozarządowe (AUDIO)

Dodane: 2019-11-17 16:03 - Komentarze  (0)  czytane (546)

TAGI: fundacja fundusz lokalny ziemi bilgorajskiej, piotr krygiel, wsparcie dla organizacji pozarządowych, narodowy fudnusz instytutu wolności



Komentarze (3)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.93.75.242

logan (2019-10-14 11:16:31)

gratulacje dla Beaty Strzalka,mnie najbardziej cieszy fakt iz ojciec prezydenta Dudy,facet o pogladach sredniowiecznego inkwizytora dostal kopa w jakby nie bylo dosc konserwatywnym Krakowie i nie bedzie swoich glupot szerzyl w senacie

KoMiTeT (2019-10-14 10:23:12)

Miejmy nadzieję, że Żmijan nie wejdzie i KONIEC jego lania wody w sejmie

gratulacje (2019-10-14 10:20:38)

mamy Posła Beata Gratulujemy

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Biura rachunkowe

Kancelaria Doradztwa Podatkowego BIURGAW Jan Gawda

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro, 23-400 Biłgoraj

Biuro Rachunkowe Biłgoraj - Janusz i Maria Gaj

Komorowskiego 3/111 i 112, 23-400 Biłgoraj

Ubezpieczenia

Zarezerwuj nocleg

Pułkownik z Biłgoraja, powalczy o mandat posła. Bogdan Kiełbasa startuje z list "Lewicy" (AUDIO)

Pułkownik rezerwy Bogdan Kiełbasa będzie walczył o mandat poselski. Jego kandydaturę zgłosiła biłgorajskie struktury Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Ogłoszenie, że Bogdan Kiełbasa będzie startował z list "Lewicy, odbyło się dziś wieczorem podczas specjalnej konferencji. -Po ponad 34 latach zawodowej służby wojskowej powróciłem do Biłgoraja i tu na swojej drodze spotkałem otwartych i przyjaznych ludzi. Chcę im służyć - przyznaje kandydat. więcej»

Konkursy

bilgoraj.com.pl poleca

Motowypominki 2019 (FOTO)

W kościele Trójcy Przenajświętszej, Wniebowzięcia Najświętszej...

Podsumowanie ligi strzeleckiej i mały jubileusz Biłgorajskiego Stowarzyszenia Kolekcjonerów Broni

Dziś w Nadrzeczu koło Biłgoraja odbyło się podsumowanie ligi...

20 lat Fundacji Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej (FOTO)

Biłgorajska Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej świętuje...

Sąd utrzymał wyrok w sprawie Michała F.

Dziś przed Sądem Okręgowym w Zamościu zapadł wyrok w sprawie...

Fotografia ślubna: Jak uwiecznić wyjątkową chwilę?

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Przygotowujemy...

Prezydent RP w Biłgoraju. Było o historii i teraźniejszości (FOTO, AUDIO, VIDEO)

Kancelaria Prezydenta RP i Starostwo Powiatowe w Biłgoraju, zorganizowali...

Ogłoszenia