Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Ciężkie warunki na drogach. Wszyscy czekają na odwilż

Dodał: red Data: 2018-03-20 22:10:59 (czytane: 1581)

Wczoraj cała noc i dziś cały dzień padał śnieg. Zima, która przypomniała o sobie w miniony piątek nie odpuszcza. na drogach zalega zajeżdżony śnieg, mniej uczęszczane drogi i boczne ulice Biłgoraja skute są lodem.

RESTAURACJA PIZZERIA COUNTRY
www.country.bilgoraj.com.pl,pizzeria, pizza, Biłgoraj, w Biłgoraju, restauracja

ul Dąbrowskiego 6B. 23-400, Biłgoraj-Robimy co możemy, na drogach pracuje cały nasz sprzęt. Do południa pracowały piaskarki i solarki, po południu pługi. Do pracy na drogach ruszyły także pługo - piaskarki. Niestety, śnieg padał cały czas, to co udało się z drug usunąć, szybko zastąpił rozjeżdżony śnieg - relacjonuje Mirosław Dołomisiewicz z Zarządu Dróg Powiatowych w Biłgoraju. Z koli wiceburmistrz Michał Dec informuje, że służby odpowiedzialne za utrzymanie dróg w przejezdności pracowały przez pół dzisiejszego dnia. Sprzęt do pracy wrócił wieczorem. Służby maja także zadbać o odśnieżenie chodników.

zima_na_drogach_bilgoraj.JPG

Trudne warunki panują niemal na wszystkich kategoriach dróg w naszym Regionie. W Gminach Goraj, Frampol, Tarnogród, Obsza i Potok Górny wiatr nawiewa dodatkowo śnieg z pól. Na nieszczęście w pierwszej połowie marca, zdemontowano siatki, których celem było powstrzymywania nawiewania śniegu.

Policja nie odnotowała żadnych wypadków czy kolizji drogowych. Aura uczy chyba kierowców "pokory za kółkiem". Ciężarówki - tradycyjnie już niestety - mają problem z podjazdem pod Panasówkę oraz na wzniesieniach na drodze wojewódzkiej nr 835.

/bilgoraj.com.pl/

Reklama.

Tagi: zima na drogach   powiat biłgorajski   atak zimy   złe warunki na drogach biłgoraj

Zobacz także

Zablokowana droga wojewódzka Biłgoraj - Tarnogród (AKTUALIZACJA)

Dodane: 2018-11-28 18:37 - Komentarze  (1)  czytane (3197)

TAGI: wypadek drogowy, policja biłgoraj, droga wojewodzka nr 835, gmina tarnogródKomentarze (1)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.227.186.112

Nowa (2018-03-21 07:30:32)

Droga do Aleksandrowa przez autodrom i Smolsko Małe tragedia .Sam lód i tylko na 2 zakrętach lekko posypane i tam czarny asfalt.Gdybyscie sypali po calosci nie byloby lodu,nie wspimne o tym że wogole nie widac żeby tam pług przejeżdzał

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Diagnostyka i warsztaty

Kursy prawa jazdy

Ośrodek Szkolenia Kierowców LUIS

ul. Lubelska 7 IIp, 23-400 Biłgoraj

Reprezentanci Ziemi Biłgorajskiej na XII Edycji 'Złombol 2018'

Informujemy, że w XII Edycji "Złombol 2018", którego w tym roku metą jest Grecja, bierze udział 6-osobowa reprezentacja z Biłgoraja. Reprezentantami Ziemi Biłgorajskiej w tej imprezie są Jakub Gąsiorowski, Michał Gąsiorowski, Marcin Bełżek, Bartłomiej Mazur, Grzegorz Różański, Marcin Zawadzki (wśród których są członkowie Automobilklubu Biłgorajskiego). więcej»

Ogłoszenia