Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Chcesz działać lokalnie? Fundacja FLZB ma dla Ciebie pieniądze, nawet 6 tys. zł

Dodał: red Data: 2018-05-09 15:02:50 (czytane: 1120)

Organizacje pozarządowe i grupy nieformalne mogą starać się o granty w maksymalnej wysokości nawet 6 tys. zł, na realizację projektów angażujących społeczność lokalną i dla społeczności lokalnej są realizowane. Środki można pozyskać składając projekt do programu "Działaj lokalnie X".

Konkurs projektów dofinansowano ze środków Programu "Działaj Lokalnie X" Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce, Gminę Miasto Biłgoraj i Gminę Biłgoraj. jego realizatorem na terenie Powiatu Biłgorajskiego i Gminy Zwierzyniec jest Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej.

-Zapraszamy serdecznie organizacje pozarządowe i grupy nieformalne, ludzi którzy mają ciekawe pomysły i projekty adresowane do społeczności lokalnej, aby wzięły udział w naszym konkursie. W tym roku mamy do rozdysponowania 55 tys. zł. Czekamy na dobre projekty, które są adresowane do społeczności lokalnej, które tworzą dzieł noszące znamiona dobra wspólnego i które angażują wiele osób do wspólnego działania - zachęca Irena Gadaj, prezes Fundacji Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej.

dzialaj_lokalnie.jpg

O wsparcie ubiegać się mogą organizacje i grupy nieformalne mające siedzibę na terenie Powiatu Biłgorajskiego i Gminy Zwierzyniec. Maksymalna kwota dofinansowania pojedynczego projektu może to 6 tys. zł. Projekty składać można do 25 maja 2018 roku, do godziny 23:59, wyłącznie za pomocą generatora wniosków, który dostępny jest na www.system.dzialajlokalnie.pl Na 16 maja zaplanowano szkolenie z zakresu przygotowania projektów. Odbędzie się ono o godzinie 15:00, w Biłgoraju, w siedzibie Fundacji.

-Jest to konkurs, w sposób szczególny dedykowany do organizacji, które stawiają pierwsze kroki w sięganiu po środki zewnętrzne i od grup nieformalnych. Oferujemy pomoc i wsparcie, doradzamy, staramy się ukierunkować ewentualne pomysły. Po ewentualnym otrzymaniu dotacji służymy pomocą w monitorowaniu jego realizacji czy przy rozliczeniu. Jeśli ktoś nie realizował jeszcze żadnych projektów, to jest konkurs dla niego. Stawiamy na innowację, świetne pomysły, liczymy na zaangażowanie społeczne i wsparcie wolontariuszy - dodaje Maciej Mulawa specjalista ds. rozwoju Fundacji Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej.

/bilgoraj.com.pl/

Reklama.

Tagi: działajlokalnie   irena gadaj   fundacja fundusz lokalny ziemi biłgorajskiej   organizacje pozarządowe

Zobacz także

27 Finał WOŚP. Podziękowania

Dodane: 2019-01-18 16:22 - Komentarze  (0)  czytane (103)

TAGI:Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.80.32.33

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Telewizja

XVIII Miedzyprzedszkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek

Studniówka ZSL 2019

Studniówka ZSBiO 2019

Grupa VOX charytatywnie

Gaudium - koncert fianłowy 2019

Chór i orkiestra kolędowały w kościele Chrystusa Króla

Konkursy

Zobacz więcej Dodaj

Promocje

Przeczytaj kolejną wiadomość:

'Dęby Niepodległości' w Tarnogrodzie

Dzieci z Przedszkola Miejskiego i uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Marii Curie - Skłodowskiej oraz Publicznego Gimnazjum w Tarnogrodzie...