Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Był protest w kontrze do Strajku Kobiet (FOTO)

Dodał: red Data: 2020-10-31 21:55:04 (czytane: 5134)

Dziś w Parku "Solidarności" spotkały się dwie grupy. Z jednej strony uczestniczy tzw. "Strajku Kobiet", protestujące m. in. przeciw orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego w kwestii zgodności ustawy aborcyjnej z Konstytucją, z drugiej strony przedstawiciele środowisk kombatanckich i organizacji religijnych.

JP BUDOWNICTWO
www.jpbudownictwo.pl,termo-modernizacja, doceplanie biłgoraj, malowanie, tynkowanie, remonty, renowacje, ocieplanie, adaptacja, adaptacja poddasza, adaptacja piwnc, tynkowanie biłgoraj, malowanie biłgoraj, adaptacja biłgoraj, remont biłgoraj

ul. E Orzeszkowej 25. 23-400, Biłgoraj

Kancelaria Doradztwa Podatkowego BIURGAW Jan Gawda
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, BiłgorajNie było żadnych scysji, zakłóceń czy wzajemnego obrażania się. Marsz w ramach Ogólnopolskiego Strajku Kobiet przeszedł ulicami Biłgoraja. Organizatorzy kontrprotestu pozostali w Parku "Solidarności". Tutaj przy krzyżu i pomniku Armii Krajowej odmówili różaniec i koronkę do Bożego Miłosierdzia. -Jesteśmy tutaj by modlić się i wynagradzać Bogu za grzechy profanacji Najświętszego Sakramentu, świątyń i wizerunków Maryi. Chcemy także pokazać, że to co ostatnio dzieje się w Polsce nie jest zgodne z duchem naszego narodu, że nie ma przyzwolenia na obrazoburcze i chuligańskie zachowania. Nasze działania nie są wymierzone w kogokolwiek, a jest to modlitwa za drugiego człowieka, także tego, który ma inne poglądy - podkreśla Stanisław Schodziński.

kontrmanifestacja.JPG

Jednym ze współorganizatorów modlitewnego spotkania był Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej Rejon Biłgoraj. -Mamy informacje o tym co działo się w innych częściach kraju. Jak sprofanowano pomnik Armii Krajowej i Polskiego Państwa Podziemnego, symboli najdroższych Polaków. Jesteśmy tutaj, by do tego nie doszło w Biłgoraju i by pokazać, uczestnikom protestów, w dużej mierze ludziom młodym, nastolatkom, nie tędy droga - podkreśla Tomasz Książek, szef struktur ŚZŻAK w Biłgoraju. Jak zaznacza każdemu, kto mieszka na Polskiej ziemi, winny być bliskie zawołanie minionych pokoleń Bóg - Honor - Ojczyzna.

Reklama.

Zdaniem uczestników kontrmanifestacji, młodzi ludzie dają się manipulować ideologiom obcym polskim wartościom. -Ci młodzi ludzie powinni zdobywać wykształcenie i doświadczenie. Przecież w tych marszach ulicami naszego miasta idą nastolatkowie, którzy nie do końca rozumieją i powagę sytuacji i powagę poruszanych problemów. Dzieci i młodzieży nie powinno się wciągać w tego typu działania. Dodatkowo, pojawia się pytanie skąd przy tego typu manifestacjach w Biłgoraju tyle samochodów z obcymi nie tylko dla powiatu ale i województwa rejestracjami. Ciężko uwierzyć, że to są spontaniczne akcje i że spontanicznie ktoś jedzie protestować do małego miasteczka kilkaset kilometrów - przekonują.

Czytaj także: Strajk kobiet. Protest drugi raz przeszedł ulicami Biłgoraja (FOTO)

Na miejscu cały czas byli funkcjonariusze Policji. Jednak ich interwencje nie były potrzebne. Obie manifestacje miały pokojowy przebieg.

/bilgoraj.com.pl/

Zdjęć w galerii: 18

Tagi: strajk kobiet   kontrmanifestacja   biłgoraj   aborcja protest

Zobacz także

Boże Miłosierdzie

Dodane: 2021-04-10 21:25 - Komentarze  (1)  czytane (663)

TAGI: niedziela miłosierdzia bożego, wielkanoc, jezus miłosierny, ks. sławomir koronaKomentarze (44)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.237.20.246

(2020-11-02 16:32:52)

Konfabulacje pana Morawieckiego i jego ferajny przeczytaj na yutubie ciekawe

(2020-11-02 15:00:50)

Jeśli PiS straci władzę, to co najwyżej może nastąpić koniec PiS–u, na pewno nie Polski i nie ma takiej siły zdolnej powstrzymać naturalne procesy polityczne. Wcześniej, czy później do tego dojdzie, a w wyniku fatalnych działań PiS i braku autorefleksji, proces rozpocznie się wcześniej niż mógłby się rozpocząć. Tyle wszystkiego i żadnymi teoriami, czy hasłami propagandowymi biegu historii nikt nie zawróci. Gdy PiS straci władzę, to będzie miał cztery lata, żeby ją odzyskać i jest w tym dobrym położeniu, że wie jak się to robi. Czego potrzeba do odzyskania władzy nikomu tłumaczył nie będę, wszystko w tym obszarze jest jasne i sprowadza się do przekonania większości elektoratu. Złośliwie i nie bez satysfakcji mogę dodać, że z całą pewnością zamykaniem knajp, klubów sportowych, cmentarzy, całych gałęzi gospodarki i pompowaniem cyrku „pandemicznego”, władzy się nie zdobywa, ale właśnie traci. Przepraszam najmocniej za powyższy zbiór banałów, jednak poziom naiwności ze strony części wyborców PiS jest tak duży, że starałem się dostosować przekaz do infantylnej wiary w wieczną i światłą władzę PiS. Powtórzę! Polska przetrwa, PiS na przetrwanie musi ciężko zapracować. matka kurka

(2020-11-02 14:58:21)

Szanowni Rodacy piszę z „ziem piastowskich”, których nie było na mapie Polski przez większość tysiącletniej historii Polski. Piszę z kraju, którego w ogóle nie było na mapie świata, przez prawie 150 lat. Urodziłem się w XX wieku, jednym z najbardziej tragicznych dla Polski, bo to w tym czasie Polska jako kraj nie istniała, potem trafiła pod niemiecką okupację i na końcu pod sowiecki but. Przez 1000 lat istnienia Polski udałoby się uzbierać łącznie może jeden, góra półtora wieku, rozsądnych rządów, z wyróżnieniem Kazimierza Wielkiego i okresu jagiellońskiego. Cała reszta była pasmem nieszczęść, konfliktów wewnętrznych i zewnętrznych, aż po wspomniane wymazanie Polski z mapy świata.

Taki mamy kontekst i tło historyczne, które przytoczyłem w jednym celu, przemyconym ironicznie w tytule. PiS istnieje 19 nie 1000 lat, w 2007 roku utraciło władzę i Polska przeżyła i przeżyje następne stulecia, po kolejnej utracie władzy przez PiS. Nieustannie słyszę „argumenty”, że to już będzie koniec i trzeba popierać, choćby nie wiem, co się działo. Od 1989 roku rządzili nami niemal sami złodzieje i Polacy razem z Polską przetrwali, tak że proszę mnie nie rozśmieszać tego rodzaju wywodami, to nawet nie jest naiwność, to jest żenada. Czy USA przestaną istnieć, gdy wygra Biden? Czy Niemcy przestały istnieć w czasie kadencji Schrödera, ściśle związanego z Kremlem i siedzącego w kieszeni Putina? No i jeszcze jedno, zanim od śmieszności przejdę do konkretów. Istnieje chociaż jeden myślący człowiek, który był przekonany, że PiS będzie rządzić wiecznie? Zostawmy te brednie emocjonalne i zajmijmy się konkretami politycznymi, nie pobożnymi życzeniami.

Co się stanie, gdy PiS utraci władzę? Po pierwsze będzie wiadomo, że Polacy przestali PiS ufać i widzieć w tej partii przedstawicieli sprawnej władzy. Po drugie, jak to zawsze bywa, władzę przejmie skrajnie przeciwne skrzydło politycznej sceny, co nie jest polskim fenomenem, ale światową normą. Po trzecie z dużym prawdopodobieństwem da się powiedzieć, że tym skrzydłem będzie PO plus jakiś „antysystemowy” twór w stylu Hołowni, jednak niekoniecznie sam Hołownia. Po czwarte jest pocieszenie dla wyznawców PiS w postaci silnej opozycji na granicy 30%, plus Prezydent RP nie pałający do obecnej opozycji wielką sympatią i przez rok będzie w stanie blokować każdą inicjatywę ustawodawczą. Po piąte mamy „pisowski” Trybunał Konstytucyjny, szefa NIK i NBP z nadania PiS, dalej Prezes Sądu Najwyższego i jeszcze można tak długo. Po szóste polecą wszyscy prezesi spółek państwowych, w tym prezes TVP, tym samym PiS znów pozostanie parę niszowych portalików, tygodników i TV Trwam, ale wyłącznie wina PiS. Po siódme zmiana władzy nie przyniesie korzyści Polsce, co wynika wprost z samej zmiany i „materiału ludzkiego”, który władzę przejmie. Po ósme, tak było zawsze i na wieki wieków amen będzie.

Zielonogórski Festiwal pieśni radzieckiej. Pamiętasz Tomasz (2020-11-02 09:17:00)

Dlaczego osoba która zajmowała się festiwalem pieśni radzieckiej jest w PiS i zajmuje się żołnierzami niezlomnymi i stoi pod pomnikiem? Może mi ktoś to wyjaśnić. Czy to jest nawrucenie. Jakie AK. Rozumiem, że w byłym AWS i Solidarności było dużo zdrajców ale ten przypadek jest szczególny. Jak można się wyprzeć pięknych pięści rosyjskich i chórów rosyjskich mundurów

(2020-11-02 08:41:32)

Ignor dla zaklamanych bigotów, niech sobie piszą do woli, na Berdyczów. Polska będzie taka jaką chcą młodsze pokolenie. A dziadki niech się zajmą analizą swoich grzechów, zanim trafią do św. Piotra. Super, że coraz więcej duchownych popiera protestujące kobiety. Kompromis z czasów prezydenta Lecha Kaczyńskiego będzie reaktywowany.

(2020-11-01 22:52:42)

poczytajcie - to nieboli: Rewolucja „macic”

(2020-11-01 22:50:20)

A może przyczyna jest taka:
michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst

(2020-11-01 18:29:47)

Najczęstszym grzechem wszelkiego gatunku „ekspertów” jest myślenie liniowe, czyli takie w którym skomplikowane zjawiska tłumaczy się jednym czynnikiem. W przypadku protestów po wyroku Trybunału Konstytucyjnego takich analiz pojawiło się wiele i w zależności od tego, kto je głosi, tezy na siłę są przyspawane do rzeczywistości. Po odrzuceniu prawicowych skrajności, które tradycyjnie głoszą, że to Soros i międzynarodówka stoją za „prowokacjami” w Polsce, można przejść do wyśmiania lewicowej nadziei na rewolucję pokolenia 2000. Jedno i drugie jest hasłem propagandowym, a nie odzwierciedleniem realnych nastrojów społecznych, które bardzo łatwo dają się uporządkować.

Same protesty są skutkiem orzeczenia TK, to był impuls, nie żaden scenariusz rozpisany przez międzynarodowych lewaków, co oczywiście nie znaczy, że Soros nie buduje „nowego świata” poprzez fundacje i inne hybrydy sponsorowane na całym świecie. Trzeba jednak zdawać sobie sprawę, że emocje społeczne najsilniej się podkręca wówczas, gdy przyczyna emocji jest naturalna. Jasne, że można i rozpisuje się scenariusze rewolucyjne, poprzedzone taką, czy inną prowokacją, ale w tym przypadku zadziałał zupełnie inny mechanizm. Na nieudolność władzy i frustrację związaną z „pandemią” nałożyła się wściekłość społeczeństwa i to nie tylko tej lewicowej części, po wyroku Trybunału Konstytucyjnego, który został odebrany jednoznacznie – kobiety z narażeniem życia będą musiały rodzić martwe lub skazane na śmierć dzieci. I nie jest ważne, że w wyroku nic podobnego nie ma, poszedł krótki emocjonalny przekaz i to był zapalnik największych protestów od 2015 roku. Takie są fakty, Soros nie był tu do niczego potrzebny, dopiero w miarę rozwoju sytuacji, z ostrą propagandą i organizacją protestów ruszyły znane od lat bojówki i aktywiści.

Tyle o prawicowych wizjach, nie przystających do rzeczywistości. Po drugiej stronie mamy rozdętą inną histerię, mianowicie taką, że oto po raz 123 rodzi się „nowa solidarność”, pojawił się bunt nowego pokolenia i tak dalej. A fakty? Fakty są takie, że znów na reakcję i frekwencję nałożyło się kilka czynników. Mamy zamknięte szkoły średnie i uczelnie, do tego knajpy, puby i wiele innych ośrodków rozrywkowych. Młodzi ludzie znudzeni i zmęczeni szarą rzeczywistością, skorzystali z pierwszej nadarzającej się okazji do zabawy. Jasne, że cześć z nich potrafi wyciągnąć pierwiastek z czterech i coś tam z tej całej zadymy rozumie, ale gdy spytać o konkrety, to w odpowiedzi usłyszymy wyłącznie frazesy z telewizora. Chodzi o konstytucję i wolność kobiet, kropka. O co tak naprawdę chodzi? O zabawę, odskocznię, okazję do spotkania się „całą paczką”, to jest po prostu impreza, czy raczej namiastka imprezy i do tego zakazany owoc. Wszystko, co młodzi lubią najbardziej, jest zadyma, jest zabawa, co się dzieje. Stawiam parę sztabek złota, przeciw łuskanym orzechom, że gdyby szkoły, knajpy, kina, stadiony i tak dalej funkcjonowały normalnie, to mielibyśmy o połowę mniejszą frekwencję na ulicach. matka kurka

(2020-11-01 18:01:24)

Zbiórka zorganizowana przez Martę Lempart przeznaczona na „akcje i działania Strajku Kobiet”, co to każe wszystkim w********ć, a także chce ścigać za mowę nienawiści, osiągnęła już poziom 1 178 475 złotych (stan na 1 listopada 2020 roku – red.). W opisie zbiórki Strajk Kobiet zapewnia o swej niezależności, zapewne od rozumu i godności człowieka.

Na co przeznaczona zostanie ta suma? Według opisu zbiórki ma zostać użyta na „materiały do wykorzystania przy wszystkich protestach, tj. ulotki, flagi, banery, plakaty, kamizelki, nagłośnienie oraz na materiały szkoleniowo – edukacyjne do spotkań, debat i szkoleń, ewentualne koszty wynajęcia sal itp.”. Zasadniczo zasilono rewolucyjną lewicę w dalszym uprawianiu swej propagandy.
Zbiórka na Strajk Kobiet. / foto: Prt Sc zrzutka.pl
Zbiórka na Aborcyjny Dream Team

Drugą zbiórkę zorganizowała organizacja Aborcyjny Dream Team, która między innymi udziela informacji kobietom na temat „zabiegów” zagranicą. Bo jak wiadomo w propagandzie zwolenników zabijania osób nienarodzonych na życzenie aborcja to zabieg, taki sam jak wyrwanie zęba, a nawet fajniejszy, bo można od razu iść na lody.

Tu mamy do czynienia z jeszcze lepszym wynikiem, bo na organizację wpłacono 1 261 120 złotych. Być może jednak to efekt tego, że Aborcyjny Dream Team ogłosił wszem i wobec już pięć dni temu „od dziś aborcja z powodów embriopatologicznych w publicznym szpitalu nie będzie możliwa”. Kto by się przejmował takimi szczegółami jak to, że wyrok nie został opublikowany, a więc ciągle obowiązuje ustawa z tzw. kompromisem aborcyjnym.

A na co pieniądze zbiera ADT? Między innymi na przekazywanie „informacji o możliwości wyjazdu po aborcję za granicę lub informacji o bezpiecznej aborcji w domu” osobom, które będą tego potrzebowały. – Potrzebne są (pieniądze – red.), żebyśmy mogły działać dalej i pomagać wszystkim osobom potrzebującym informacji i wsparcia

(2020-11-01 17:50:25)

+ . Prof. K.Simon, kierownik Kliniki Chorób Zakaźnych, Uniwer.Med. we Wrocławiu . cytat ; --- "Demonstracje w maskach, w odstepach i na powietrzu (czyli "maciczne zadymy" oszalałych bab), to nie jest jakieś zagrożenie koronawirusem , ludzie nie zarażą się .!! ____ (...) "Przecież w pracy ma pan większe kontakty, (jadąc) do redakcji też pan mija kogoś na korytarzu, a to jest w zamkniętym pomieszczeniu, a to jest zupełnie co innego" - mówił do dziennikarza WP.!! ................ A więc, stosując logikę tzw. profesora-geniusza , to redakcje, firmy i cmentarze teraz są rozsadnikami SARS CoV-2 .. to tam ludzie włażą sobie na plecy w tłumie , drą mordy Wyp*erdalać" i J*bać PiS i kler", wyją wyzwiska do policjantów .!! ..... czyli lewackie spędy są bezpieczne, a nawet zdrowe , a zgromadzenia prawicowo-narodowe i kościelne, są śmiercionośne .!!

???? (2020-11-01 17:15:00)

Módlmy się z pokorą i w izdebce a nie na rogach ulic .......

Pamiętam to i jak spiewalem z polecenia Gierka Był z nami sowietami po naszej czerwonej stronie mocy (2020-11-01 15:36:43)

Dlaczego osoba która zajmowała się festiwalem pieśni radzieckiej jest w PiS i zajmuje się żołnierzami niezlomnymi i stoi pod pomnikiem? Może mi ktoś to wyjaśnić. Czy to jest nawrucenie. Jakie AK. Rozumiem, że w byłym AWS i Solidarności było dużo zdrajców ale ten przypadek jest szczególny. Jak można się wyprzeć pięknych pięści rosyjskich i chórów rosyjskich mundurów

(2020-11-01 14:21:09)


"Czy mogę iść do domu? Czy mam prawo dotrzeć do domu?" - pyta młoda dziewczyna o zmęczonych oczach, na nagraniu, które stało się już internetowym wiralem. Młoda kobieta postanowiła zrezygnować z udziału w proteście, który się toczył i wrócić do domu, przechodząc przez miejsce odgrodzone przez funkcjonariuszy policji. Internauci wyśmiewają główną bohaterkę, zarzucając jej hipokryzję - bo przecież chwilę wcześniej blokowała ona drogę i nikt nie mógł przejechać. Kiedy to ona wraz z koleżankami zechciała wrócić do domu, pojawił się problem.

Nie mogę niczym dojechać. Po pierwsze, wszystko jest zamknięte. Po drugie nie ma komunikacji miejskiej. Po trzecie, nie stać nas na, eee, prywatny transport. Bo nas na to nie stać z podatków

- tłumaczy swój stan dziewczyna.

To krótkie nagranie pełne jest takich perełek. "Którędy mam iść do domu?" - pyta główna bohaterka, po czym sama odpowiada sobie, mówiąc "Ja idę do domu tędy". I rusza pomiędzy policjantów, pilnujących porządku.

(2020-11-01 14:05:48)

Od ponad tygodnia trwają protesty związane z wydanym przez Trybunał Konstytucyjny orzeczeniu ws. aborcji. Manifestacje przybierają wulgarną formę - królują hasła i transparenty z przekleństwami, dochodzi także do aktów wandalizmu. Niszczone są m.in. elewacje kościołów czy pomniki.


Profesor zaznaczył, że przez 30 lat z wyjątkową beztroską podchodziliśmy do młodzieży.

Proszę zwrócić uwagę, że były takie akcje typu zarobkowe wyjazdy za granicę, gdzie młodzież jechała za granicę, by próbować żyć. W tym momencie kolejne rządy, poza obecnym w zasadzie nie robiły nic, by ta młodzież nie wyjeżdżała. To podejście do nich najbardziej charakteryzuje powiedzenie byłego prezydenta, który na pytanie co ma zrobić siostra mówi, „niech weźmie kredyt i znajdzie pracę”. Na Boga, tak wyglądał nasz stosunek do młodych ludzi, w tym czasie szkoła była regularnie brana w cudzysłów. W 91 roku robiłem takie badania, nazywało się to „Szkoła 90”, w których wychodziło wyraźnie, że młodzież nie uzyskuje od społeczeństwa dorosłych tego, co powinno być wynikiem pewnej równowagi zmianZaznaczył, że to z czym się zmagamy obecnie jest to niedouczenie. „Mówiąc kolokwialnie niemądrość młodego pokolenia, które nie ma zielonego pojęcia o podstawowych wydarzeniach historycznych, o tradycjach polskich.

Uważa, że w tej chwili jest tendencja, by potraktować to jako wystąpienie pokoleniowe. Profesor nie dostrzega jednak w tym żadnej pokoleniowości.

Przede wszystkim tu nie ma spójnego przekazu. To nie jest przekaz zmiany, to nie jest przekaz nowego lepszego świata – jakikolwiek miałby być, czy to miałby być świat znowu komunistyczny, bo ta lewicowość jest w młodość wpisana, czy to miałby być świat jak w komunach hipisowskich – mają do tego prawo. Ale tutaj nie ma przekazu jaki ma być świat, tylko jaki świat ma nie być. Czyli rozwalić to co jest. Jedynym postulatem, który się przebija tak naprawdę to aborcja traktowana jako środek antykoncepcyjny. Nie ma pewnych środków antykoncepcyjnych, a aborcja takim jest, bo jak się dziecko zamorduje, to wiadomo, że go nie ma

– podkreślił.

Niektórzy próbują sakralizować zjawisko obecnych buntów, tej całej wulgarności, która jest bardzo chytrze pomijana. Proszę zwrócić uwagę, mówi się o determinacji, pokazuje się takie hasła, które są bardzo ugrzecznione. Teraz widziałem zdjęcie jak na krzyżu cmentarnym wypisano „Zabij księdza”, strajk kobiet, błyskawice itd. To jest typowe barbarzyństwo. Najprostsza definicja i kwintesencja to jest brak szacunku dla przeszłości i tradycji. I tu mamy z tym do czynienia, nie tyle z buntem pokoleniowym, czy generacyjnym, ale mamy do czynienia z buntem o coś. Większość tych ludzi nie ma zielonego pojęcia o co strajkuje, o co się buntuje. Oni nie są w stanie udzielić odpowiedzi na pytanie na czym polega ta ustawa, czy obostrzenie aborcyjne, pomijając fakt, że tych nastolatek naprawdę to jeszcze nie dotyczy. One mają niewielkie, a najczęściej blade pojęcie o tym czym jest ciąża, czym jest odpowiedzialność, czym jest małżeństwo, czym jest macierzyństwo

kronikarz (2020-11-01 14:00:52)

tak się składa, że znam życiorysy wielu biłgorajan i tego, który walczył o laury festiwali Piosenki Radzieckiej też, dziś są po drugiej stronie, bo kamera. Czy to predysponuje do zabierania głosu? Osądźcie sami.

b-rajski wiesniak (2020-11-01 13:53:32)

dziady stare kwatere na lubelskiej szykowac a nie za młode przyszłe matki i ich dupy sie brac .......drugiej młodosci nie dostaniecie ...o tam wygibusów słuchac a nie do młodych won

(2020-11-01 13:28:28)

w Zielonej Górze

NSZZ (2020-11-01 12:09:23)

Książek pamięta po której stronie barykady był za komuny. Gdzie byłeś

Bóg jednak jest cudowny (2020-11-01 12:01:33)

Dobrze że Schodzinski się nawrócił. Oby to było prawda. Jak zdradził prawicę bawił się w starostę z PSL 2 kadencje. Miejmy nadzieję że to odpokutuje i pozbedzie się pozoranctwa i pychy.

Grzegorz z Chetyna (2020-11-01 11:29:20)

do "s (2020-11-01 10:22:56)"
Nie logika, tylko fakty. Z logiką można dyskutować, a z faktami niestety nie. Skoro jesteś takim bezkrytycznym obrońcą chrześcijaństwa, to cofnij się do czasów biblijnych. Co wyprawiał Możesz ze "swoim" ludem. Za każde, nawet najmniejsze odstępstwo od wiary karał śmiercią. Po całej hecy ze złotym cielcem, wyrżnął nawet kobiety i dzieci!!! To ma być wzorzec do naśladowania?

(2020-11-01 11:05:03)

Większość katolików popiera kobiety i kompromis uchwalony za czasów prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

taaaaak (2020-11-01 10:33:33)

Poczytaj ze zrozumieniem USTAWĘ O POLICJI, to dowiesz się dlaczego policjanci patrolują ulice na Żoliborzu. Warta i patrol to nie to samo. Wartuje to cieć na budowie.

s (2020-11-01 10:22:56)

A logiki ty się uczył? Jeśli były wojny religijne w Europie Zachodniej, władza świecka opanowała sferę wiary- cuius regio eius religio i płonęły stosy to jest argument za zabijaniem dzieci wg ciebie? Oni robili zło i te kobiety wołające o zabijanie dzieci też robią zło.

Do Stanisława Henryk Pograbias (2020-11-01 10:17:42)

Jak się prześladuje swoich to się samemu stoi.I ten pan papluch,gumowe ucho Stasia który jeździ tu i tam jak szuja.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Telewizja

Zebranie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego w związku z epidemią koronawirusa

Miliony pozyskane na kształcenie zawodowe

Z budżetu powiatu 130 tys. zł wsparcia dla jednostek OSP

Ku czci Żołnierzy Wyklętych

Powiatowe Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Konrad Berdzik zbiera na protezę bioniczną

Konkursy

Zobacz więcej Dodaj

Promocje

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Sale obsługi ZUS w Biłgoraju i Janowie zamknięte (AKTUALIZACJA)

W związku z sytuacją epidemiczną od 30 października niedostępna jest bezpośrednia obsługa klientów w ZUS w Janowie Lubelskim. Zamknięta...