Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Burda na meczu juniorów Łady z Hetmanem. Jeden z zawodników uderzył drugiego, interweniowała Policja

Dodał: red Data: 2019-06-21 19:13:59 (czytane: 2215)

Do niesportowych zachowań doszło w połowie czerwca br. na meczu juniorów Łady Biłgoraj i Hetmana Zamość. Zawodnicy rozgrywali mecz w lidze juniorów na stadionie w Zamościu. Sytuacja zaogniała się przez całe spotkanie, wybuchła pod koniec meczu.

JP BUDOWNICTWO
www.jpbudownictwo.pl,termo-modernizacja, doceplanie biłgoraj, malowanie, tynkowanie, remonty, renowacje, ocieplanie, adaptacja, adaptacja poddasza, adaptacja piwnc, tynkowanie biłgoraj, malowanie biłgoraj, adaptacja biłgoraj, remont biłgoraj

ul. E Orzeszkowej 25. 23-400, BiłgorajSpotkanie rozgrywane było na jednym z boisk zamojskiego OSiR-u. Podczas meczu, który gospodarze wygrali 4:1 doszło do niesportowych zachowań. Piłkarze z Biłgoraja byli wyzywani przez zgromadzonych na trybunach pseudokibiców, jedne z nich został przez piłkarza drużyny przeciwnej uderzony otwartą dłonią. Na całość zajścia miał nie reagować trener młodych zawodników zamojskiego Hetmana. Na koniec drużyna z Biłgoraja wezwała Policję, a wszystko zostało opisane w protokole pomeczowym.

budra_na_meczu.jpg

-Nie zaprzeczamy, że do niesportowych zachowań podczas zawodów doszło, jednak stanowczo odcinamy się od nich i zapewniamy, że w naszym Klubie są one niedopuszczalne. Zareagowaliśmy natychmiast i wyciągnęliśmy konsekwencje, najsurowsze jakie mogliśmy - zapewnia w rozmowie z bilgoraj.com.pl Adam Adamczuk, prezes KS Hetman Zamość. Zawodnik zamojskiej drużyny wyrzucony został z Klubu oraz zawiesiliśmy go w prawach zawodnika na rok. To najsurowsza kara jaką mogliśmy zastosować - przekonuje Adamczuk. 19 czerwca br. zebrała się komisja dyscypliny Lubelskiego Związku Piłki Nożnej, która zajęła się sprawą młodego piłkarza zamojskiej drożyny, na mocy jej decyzji został on zawieszony na 2 lata. -To ma być przykład dla innych, że tego typu zachowania nie będą tolerowane - przekonuje Związek.

Reklama.

Zamojski Klub zakończył także współpracę z trenerem juniorów, który zdaniem osób będących na meczu miał inspirować niesportowe zachowania. -Znam pana trenera, i nie wierzę w te zarzuty, jest człowiekiem impulsywnym, trenerem który żyje meczem ale zarzuty o to, że miał być inspiratorem działań są mało wiarygodne. Zakończyliśmy z nim jednak współpracę, nie pracuje już w naszym Klubie - zapewnia prezes Adamczuk.

Władze Hetmana nie biorą także odpowiedzialności za zachowania kibiców, w ich ocenie byli to koledzy piłkarzy drużyny juniorów, ich zachowanie potępiamy, jednak nie byli to kibice Klubu Kibica Hetmana Zamość. -Rozmawialiśmy z naszymi kibicami oni także odcinają się od tej grupy około 20 osób, które były na meczu z piłkarzami Łady 1945 Biłgoraj - usłyszeliśmy w zamojskim Klubie. Animozje między kibicami i piłkarzami drużyn z Biłgoraja i Zamościa nie są niestety nowością, a spotkania seniorskich drużyn obu klubów należą do tych z podwyższonym ryzykiem i zabezpieczeniem ochrony i Policji. Nikt nie spodziewał się, że niechlubne incydenty z tych rozgrywek przeniosą się na spotkania juniorów.

/bilgoraj.com.pl/

Tagi: łada 1945 biłgoraj   ks hetman zamość   mecz juniorów   burda na meczu

Zobacz także

Kolejne dobre informacje z ciężarowych pomostów. Zawodniczy ZNICZa zdobyli medale

Dodane: 2020-11-21 18:42 - Komentarze  (0)  czytane (1245)

TAGI: zawody sportowe, podnoszenie ciężarów, znicz biłgoraj, sport biłgorajKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 34.237.138.69

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Siłownie i Fitnes

więcej

Kluby sportowe

Ogłoszenia