Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Bukmacherzy w Polsce, czyli gdzie legalnie obstawiać zakłady

Dodał: red Data: 2019-01-16 14:28:31 (czytane: 2571)

Po wejściu w życie nowelizacji Ustawy Hazardowej w kwietniu 2017 roku, można obstawiać zakłady wzajemne u kilku legalnie działających podmiotów bukmacherskich. W następstwie nowych regulacji prawnych wielu zagranicznych bukmacherów zdecydowało się na wycofanie swojej oferty z polskiego rynku bukmacherskiego.

Biuro Geodezyjne s.c. A. Myszkowiak, J. Piechota
www.biuro-geodezyjne.com.pl,geodezja, biuro geodezyjne, dom, Biłgoraj, pomiary, pomiary geodezyjne, grunty, doradztwo, mapy geodezyjne, rozgraniczanie nieruchomości,

Plac Wolności 8. 23-400, BiłgorajDając pole do popisu mniejszym firmom, które są chętne działać w Polsce zgodnie z prawem. Legalny bukmacher internetowy ma obowiązek oddawać 12% podatku od obrotu do Skarbu Państwa.
Wspomniana już ustawa dokładnie określiła którzy bukmacherzy to legalni bukmacherzy. Od tamtego czasu można wystąpić o koncesję na działalność zarówno lokalną jak i internetową u polskiego Ministerstwa Finansów. Dodatkowo legalny bukmacher ma obowiązek oddawania jednego z najwyższych podatków w całej Europie jeśli chodzi o zakłady wzajemne. Na stronie Ministerstwa widnieje zawsze aktualna lista bukmacherów, którzy mogą przyjmować zakłady internetowe oraz w punktach naziemnych.Czy wszyscy polscy bukmacherzy są legalni?
Legalny bukmacher w Polsce to taki, który otrzymał pozwolenie na prowadzenie działalności na terenie naszego kraju. Stowarzyszenie na Rzecz Likwidacji Szarej Strefy Zakładów Wzajemnych o nazwie „Graj Legalnie” aktywnie działa na rzecz likwidacji obszarów w bukmacherce, które oferują nie do końca legalne internetowe zakłady bukmacherskie. Dlatego też wszelkiego rodzaju działalność, która nie odprowadza podatków, nie ma prawa udostępniać swoich usług na terenie całego kraju. Polski bukmacher musi zarejestrować swoją działalność w RP, aby móc oferować mieszkańcom Polski legalne zakłady.

polscy_bukmacherzy_2019.jpg

Który legalny bukmacher online jest najlepszy?
Na to pytanie nie można udzielić jednoznacznej odpowiedzi, ponieważ ile graczy, tyle opinii na temat tego, który legalny bukmacher Polska może zostać uznany za najlepszego. Jedni stwierdzą, że Fortuna jest zdecydowanym liderem pod względem zróżnicowanej oferty, inni natomiast wskażą na Pzbuk. Ze względu na ten fakt powstaje wiele rankingów oceniających którzy legalni bukmacherzy online w Polsce posiadają najkorzystniejsze bonusy, kody, a także całą ofertę zakładów sportowych.

Więcej informacji o legalnych bukmacherach https://kodybukmacherskie.pl/ Polscy bukmacherzy

Kolejną kwestią jest również to, że polskie zakłady bukmacherskie cały czas się rozwijają i w przeciągu około roku, na rynku pojawiło się dwa razy więcej firm, które posiadają licencję bukmacher Polska. Ze względu na to statystyki oraz wszelkiego rodzaju zestawienia dosyć często ulegają zmianie, przez co nie można jednoznacznie określić, który legalny bukmacher jest zdecydowanie najlepszy.

Legalni bukmacherzy w Polsce - lista
Obecnie istnieje 14 podmiotów bukmacherskich, które legalnie mogą oferować swoje usługi w naszym kraju. Podana lista jest przypadkowa, więc nie należy się sugerować kolejnością. Bukmacherzy online w Polsce to: Fortuna, STS, Milenium, PZBuk, E-Toto, BetClic, forBET, LV BET, Ewinner, Totalbet, BetFan, Typiko oraz Traf. Na tej liście dostępnej na stronie Ministerstwa Finansów są podani wszyscy legalni bukmacherzy online w Polsce.

Należy pamiętać, że dozwolona jest gra tylko u legalnych firm bukmacherskich w Polsce. Gra u nielegalnych jest zabroniona przez prawo. Każda forma hazardu wiąże się z ryzykiem utraty środków finansowych czy problemem uzależnień.

* Artykuł sponsorowany

Reklama.

Zobacz także

Covid w GOPS-u w Obszy. Jednostka ogranicza bezpośrednią obsługę

Dodane: 2020-10-21 15:41 - Komentarze  (0)  czytane (162)

TAGI: koronawirus, covid-19, gops obsza, gmina obszaKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.228.10.64

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Telewizja

Koncert zakończył warsztaty muzyczne

Biłgoraj uczcił ofiary sowieckiej agresji na Polskę

Powiatowe święto plonów

I Przegląd Zespołów Obrzędowych Powiatu Biłgorajskiego

Przygotowanie szkół powiatowych do nowego roku szkolnego w stanie epidemii

Pokazy wyszkolenia kawaleryjskiego

Konkursy

Zobacz więcej Dodaj

Promocje

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Tarnogród WOŚP 2019. Podsumowanie

Tarnogrodzki Ośrodek Kultury bardzo aktywnie włączył się w przygotowanie 27. Finału WOŚP. Kilkugodzinna impreza składała się z kilku...