Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Budowlanka druga, a Powiat trzeci w województwie

Dodał: red Data: 2017-11-16 11:08:41 (czytane: 3233)

10 listopada br. w Chełmie odbyło się wojewódzkie podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół i powiatów za rok szkolny 2016/17. Wśród wyróżnionych szkół nie zabrakło przedstawicieli z terenu naszego Powiatu. Największy sukces to II miejsce ZSBiO w kategorii szkół ponadgimnazjalnych.

Biuro Rachunkowe BIURGAW Jan Gawda - rozliczenia podatkowe, księgowość, doradztwo, podatki
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, Biłgoraj

P.W. EKO-SYSTEM - JAN LESIAK
www.ekosystem-lesiak.pl,Roboty wodnokanalizacyjne, drogowe, ogólnobudowlane,  Niwelacje terenu, fundamenty, Wynajem sprzętu budowlanego, Doradztwo w zakresie przepisów ochrony środowiska, oczyszczalnie przydomowe, oceny środowiskowe

Szozdy 11. 23-407 , TereszpolSukcesy sportowe w ubiegłym roku szkolnym jakie ta szkoła osiągnęła na szczeblu rejonu i województwa przyczyniło się do tak wysokiego miejsca w województwa. Największe sukcesy szkoła odnosiła w LA, biegach przełajowych, tenisie stołowym, piłce ręcznej chłopców i piłce nożnej. Na uroczystości tej listami gratulacyjnymi kuratora lubelskiego zostali wyróżnieni Ćwik Wiesław, Zych Mariusz, Zarczuk Ireneusz i Sitarz Stanisław.

rywalizacja_spotowa_szkol.jpg

W kategorii tej na bardzo dobrym  VIII miejscu uplasowało się RCEZ. Duże osiągnięcia w LA i biegach przełajowych przyczyniły się do tak dobrego wyniku tej szkoły. W najmłodszej kategorii  szkoły podstawowe VII miejsce zajęła biłgorajska "jedynka", która największe sukcesy miała w pływaniu, LA i grach zespołowych. Tak wysokie lokaty niektórych szkół świadczą o dobrej pracy nauczycieli wychowania fizycznego, właściwym wsparciu dyrekcji tych szkół w rozwój sportowy dzieci i młodzieży. Zdobyte przez szkoły punkty przyczyniły się do tego, że Powiat Biłgorajski uplasował się na III miejscu wśród 22. powiatów i miast o prawach powiatu. Ten wynik to największy sukces naszego Powiatu we współzawodnictwie Powiatów Lubelszczyzny.

/bilgoraj.com.pl/

Reklama.

Tagi: zsbio biłgoraj   sport szkolny   szkolna rywalizacja sportowa   powiat biłgorajski

Zobacz także

Biłgoraj. Pracodawcy pomagają kształcić przyszłych fryzjerów (FOTO)

Dodane: 2019-03-25 14:20 - Komentarze  (0)  czytane (60)

TAGI: fryzjerstwo, kształcenie fryzjerów, zszio biłgoraj, oświata biłgorajKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.82.99.169

kle (2017-11-18 09:01:27)

Dlatego, że tam wysoko do góry to jest najczęściej podniesiona głowa dyrektora

(2017-11-17 22:56:02)

A jak tam liceum ONZ. Zawsze była wysoko. \dlaczego o niej nie piszecie?

Zenek (2017-11-17 16:12:10)

W imieniu swoim i Kolegów, którym sport w życiu odgrywał ważną rolę (przynajmniej w pewnym okresie życia) - wszystkim Kolegom / Panom WYRÓŻNIONYM (na zdjęciu) -mającym duże zasługi na tym polu w środowisku biłgorajskim -składam GRATULACJE !
Dbajcie o młodzież, nasze przyszłe pokolenia...Pozdrawiam!

(2017-11-17 13:05:27)

Autora paszkwili do Abramowic, coraz gorzej z nim

Solidarna Polska (2017-11-16 22:47:12)

Ten Szeliga bedzie siedzial za te komentarze

GustliK (2017-11-16 13:43:59)

Głupek brat Pani poseł Agaty Borowiec z pis znalazł sposób na biznes i szuka dziewczyn aby robic dzieci za 500+. Zabiera poźniej kobietom kasę. Nie wiem czy taki głupek jest gdzieś jeszcze w Polsce.
Biznesmen Borowiec z Aleksandrowa. Biedne kobiety muszą przez niego cierpieć.
Co znajdzie kobietę to robi jej dziecko.
Okazuje się, że śpi z żona po rozwodzie a na boku klepie dzieci z innymi kobietami.
Właścicielka gazety NOWA BIŁGORAJSKA Anna Borowiec co jest w Zarządzie Spółdzielni mieszkaniowej "ŁADA" toleruje tego głupka biznes na 500+ - robienie dzieci z kobietami.
Jakim to trzeba być DEBILEM do potęgi N.
Poczytajcie co o tym Łukaszu Borowcu od Agaty Borowiec Poseł z PiS jest w informacji gazety najnowszy nr: GAZETA ZAMOJSKA.

Szokujące fakty o Borowcach!!!

Oj, (2017-11-16 11:20:17)

"wysokie lokaty niektórych szkół świadczą o dobrej pracy nauczycieli wychowania fizycznego, właściwym wsparciu dyrekcji tych szkół ...". A może wypadałoby wspomnieć o trenerach i klubach sportowych, bo ci uczniowie-sportowcy to szkołom nie spadły z nieba.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

Ośrodek Szkolenia Kierowców LUIS

ul. Lubelska 7 IIp, 23-400 Biłgoraj

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia