Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Brązowa Gwiazdka dla 'Czadowych Nutek'

Dodał: red Data: 2018-01-17 09:24:28 (czytane: 661)

10 stycznia 2018 roku w Miejskim Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu odbyły się XVIII Spotkania z Kolędą i Pastorałką. Trzecie miejsce i Brązową Gwiazdkę przyznano zespołowi wokalnemu "Czadowe Nutki", działającego w Szkole Podstawowej Nr 5 im. ks. Jana Twardowskiego w Biłgoraju.

AGENT UBEZPIECZENIOWY HENRYK BAŃKOWSKI
,UBEZPIECZENIA KOMUNIKACYJNE;MAJĄTKOWE NAJWIĘKSZYCH FIRM UBEZPIECZENIOWYCH TAKICH JAK, UNIQA, RESO,WARTA, HDI ASEKURACJA, GENERALI, COMPENSA, MTU, WYPADKI KOMUNIKACYJNE,WYPADKI W PRACY,UPADKI NA CHODNIKU, WYPADKI W ROLNICTWIE ITD.

Chmielek 67. 23-412, ŁukowaW Młodzieżowym Domu Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu odbyły się XVIII Spotkania z Kolędą i Pastorałką. Na scenie MDK zaprezentowało się 19 zespołów i 56 solistów z Województwa Lubelskiego. Jury konkursu w składzie przewodnicząca Magdalena Stopa, członkowie komisji Ewa Lisak i Władysław Swacha postanowiło przyznać dwa miejsce i Brązową Gwiazdkę w kategorii Zespoły dla Czadowych Nutek ze Szkoły Podstawowej Nr 5 im. ks. Jana Twardowskiego w Biłgoraju.

czadowe_nutki.jpg

Zespół zaśpiewał pastorałkę pod tytułem "Od serca do ucha" zaaranżowaną z akompaniamentem fortepianu i duetu skrzypiec. Zespół i instrumentalistów przygotował Mirosław Kurzyński.

/SP Nr 5 w Biłgoraju/

Reklama.

Tagi: czadowe nutki   szkoła podstawowa nr 5 w biłgoraju   xviii spotkanie z koledą i pastorałką   oświata biłgoraj

Zobacz także

Dziś ruszyły zapisy do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych

Dodane: 2018-02-16 20:15 - Komentarze  (0)  czytane (275)

TAGI: zapisy do przedszkoli, przedszkola biłgoraj, ruszyły zapisy do przedszkoli, oświata biłgorajKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.159.57.169

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

Ośrodek Szkolenia Kierowców LUIS

ul. Lubelska 7 IIp, 23-400 Biłgoraj

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia