Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Boisko wielofunkcyjne przy ZSZiO w Biłgoraju oficjalnie otwarte (FOTO)

Dodał: red Data: 2017-09-12 13:19:49 (czytane: 3745)

Zakończyła się budowa boiska przy Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących. Wartą około 1,7 mln zł inwestycję oficjalnie otwarto - przy udziale społeczności szkolnej - 12 września br. W przecięciu wstęgi uczestniczyli przedstawiciele Lubelskiego Kuratorium, władz samorządowych i reprezentacji posłów na Sejm RP.

Kancelaria Doradztwa Podatkowego BIURGAW Jan Gawda
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, Biłgoraj

Biuro Geodezyjne s.c. A. Myszkowiak, J. Piechota
www.biuro-geodezyjne.com.pl,geodezja, biuro geodezyjne, dom, Biłgoraj, pomiary, pomiary geodezyjne, grunty, doradztwo, mapy geodezyjne, rozgraniczanie nieruchomości,

Plac Wolności 8. 23-400, BiłgorajJak wyliczał Starosta Kazimierz Paterak, na budowę kompleksu sportowego przy ZSZiO, samorząd Powiatu Biłgorajskiego pozyskał dofinansowanie z Ministerstwa Sportu w wysokości około 500 tys. zł oraz 100 tys. zł przekazał Burmistrz Biłgoraja. -Za blisko 1,7 mln zł powstało boisko wielofunkcyjne do piłki nożnej, ręcznej, koszykówki, siatkówki, kort do tenisa ziemnego, siłownia zewnętrzna i trybuny. Inwestycja realizowana była od sierpnia 2016 roku do sierpnia 2017 roku - poinformował Starosta.

otwarcie_boiska_przy_zszio__1_.JPG


Zebranych na uroczystym otwarciu gości przywitał dyrektor szkoły, Adam Balicki. Dziękował wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie i realizację inwestycji, w tym byłym władzom powiatowym i byłej dyrekcji ZSZiO. Mówił o sukcesach sportowych uczniów i zaangażowaniu nauczycieli. -Jestem bardzo wdzięczny za wszystkie przejawy dobrej współpracy z naszą szkołą. Dzisiejszy dzień jest dla naszej społeczności wyjątkowy. Przez wiele lat z zazdrością patrzyliśmy na obiekty sportowe innych szkół. Potrzeby takiej inwestycji była bardzo duża i oczekiwana przez uczniów, rodziców i nauczycieli. Jeszcze raz chcę bardzo serdecznie podziękować wszystkim tym, którzy przyczynili się do budowy tego kompleksu, dziękuję za zrozumienie naszych potrzeb i inwestycję w oświatę - mówił dyrektor Balicki.

Reklama.

Przed oficjalnym przecięciem wstęgi i otwarciem boiska, zanim na płytę główną i boiska boczne wybiegła młodzież, głos zabrali zaproszeni goście, w tym przedstawiciele Lubelskiego Kuratorium Oświaty, posłów na Sejm RP oraz władz samorządowych Powiatu, Miasta i Gminy Biłgoraj.

otwarcie_boiska_przy_zszio__2_.JPG


-Ten początek roku szkolnego dla uczniów jest szczególnie miły. Otrzymujecie bowiem do dyspozycji piękny obiekt sportowy,  który będzie służył wam i waszym rówieśnikom. Pozwoli wam to rozwijać sprawności i umiejętności sportowe. Rywalizacja sportowa zmusza nas do odpowiedzialności jeden za drugiego, do zdrowej rywalizacji. Cieszymy się, że ten obiekt powstał i będzie długo służył. Decyzję o budowie tych boisk podejmował poprzedni Starosta Marian Tokarski wraz z Zarządem Powiatu, wiele troski o rozwój bazy sportowej w tej szkole wykazała była pani dyrektor tej placówki pani Obszańska. My z obecnym dyrektorem finalizowaliśmy rozpoczęte zadania - zaznaczał Kazimierz Paterak.

boisko_zszio_bilgoraj.JPG


Uroczystego poświęcenia obiektów dokonał ks. dziekan Jerzy Kołtun. Po części oficjalnej na obiekcie odbyły się mecze i zajęcia wychowania fizycznego prowadzone przez nauczycieli ZSZiO.Zobacz także:

2,8 mln zł na inwestycje oświatowe

Inwestycje w budynki oświatowe Powiatu Biłgorajskiego w 2017 roku

/bilgoraj.com.pl/

Tagi: otwarcie boiska przy zszio   zszio biłgoraj   kompleks boisk sportowych   oświata biłgoraj

Zobacz także

Konferencja o niemieckiej akcji przeciwpartyzanckiej Sturmwind i Bitwie pod Osuchami

Dodane: 2021-09-22 15:11 - Komentarze  (1)  czytane (576)

TAGI: konferencja historyczna, akcja przeciw partyzancka, bitwa pod osuchami, muzeum ziemi biłgorajskiej w biłgorajuKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.238.95.208

do j23 (2017-09-12 19:05:05)

stanowiska pod montaż lamp oświetleniowych są na całym boisku.

Lewicowcy do boju (2017-09-12 16:45:44)

kampania czas zaczac

j23 (2017-09-12 15:01:13)

Inwestycja za 1,7 mln zł a nie ma oświetlenia boiska. To ma być sukces?

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia