Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

BKS Biłgoraj Mistrzem BeKSa Cup 2019

Dodał: red Data: 2019-06-04 13:03:03 (czytane: 777)

Wielkim sukcesem zakończyli udział w największym na Lubelszczyźnie turnieju piłkarskim żaków BeKSa Cup 2019 piłkarze żaków starszych BKS Biłgoraj. Biłgorajska drużyna zagrała wśród najlepszych zespołów Województwa Lubelskiego i Podkarpackiego reprezentujących m. in. Lublin, Chełm, Łuków, Zamość, Białą Podlaską, Lubartów, Krasnystaw czy Stalową Wolę.

Biuro Rachunkowe BIURGAW Jan Gawda - rozliczenia podatkowe, księgowość, doradztwo, podatki
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, BiłgorajReklama.

Zespół z Biłgoraja, w fazie grupowej trafił do bardzo silnej grupy. Wszytskie mecze wygrał odpowiednio z Vrotcovią Lublin 3-2, FA Lublin 5-2, TOP 54 Biała Podlaska 1-0 i zespołem Niedźwiadka Chełm 4-1. W fazie mistrzowskiej tzw. Champions League, do której awansowały dwa najlepsze zespoły z poszczególnych grup nasi zagrali z BKS Lublin (dwa mecze 3-1 i 0-2), Jedynką Krasnystaw (1-1) i Gaudium Zamość (3-1).

bks_bilgoraj.JPG

Bez wątpienia to bardzo duży sukces piłkarzy z Biłgoraja, którzy przez cały turniej prezentowali równy i wysoki poziom sportowy i wytrzymali trudy turnieju pod względem kondycyjnym.

bks_bilgoraj_1.JPG

Wyróżnienia indywidualne otrzymali:
- Wyróżniony Zawodnik - Jakub Kupiec;
- Najlepszy bramkarz Turnieju - Filip Grasza.
Chłopcy oprócz pięknych statuetek otrzymali także piękne nagrody rzeczowe.

bks_bilgoraj_2.JPG

Cały zespół zasłużył na słowa uznania, dzieci oprócz pięknego pucharu, mega dyplomu i medali otrzymały także komplet strojów piłkarskich. Główny puchar "Za Mistrza"  wręczył zawodnikom Prezes LZPN w Lublinie Zbigniew Bartnik. Zarząd Stowarzyszenia składa podziękowania za grę dla piłkarzy oraz dla rodziców za pomoc w organizacji wyjazdu, miłą atmosferę, mądre podpowiedzi i bardzo głośny doping przez cały turniej. Po raz kolejny drużyna BKS Biłgoraj godnie reprezentowała nasze Miasto i Powiat w dużej imprezie piłkarskiej.

/BKS Biłgoraj/

Tagi: bks biłgoraj   piłka nożna   szkolenie dzieci   beksa cup 2019

Zobacz także

Złota drużyna Football Academy Biłgoraj

Dodane: 2019-06-25 09:17 - Komentarze  (0)  czytane (279)

TAGI: piłka nożna, turniej, bilgoraj, football academyDodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Siłownie i Fitnes

więcej

Kluby sportowe

Będzie "Gala Mistrzów Sportu Ziemi Biłgorajskiej"

Po honorowym patronatem i przy wsparciu Starosty Biłgorajskiego, w Nadrzeczu k/Biłgoraja odbędzie się "Gala Mistrzów Sportu Ziemi Biłgorajskiej". Jej inicjatorami i współorganizatorami są Ludowy Klub Sportowy "ZNICZ" Biłgoraj wraz ze Społeczną Kapitułą Sportu Biłgorajskiego. To kontynuacja słynnych balów sportowca, które mają w Mieście długą historię. więcej»

Ogłoszenia