Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

BKS Biłgoraj Mistrzem BeKSa Cup 2019

Dodał: red Data: 2019-06-04 13:03:03 (czytane: 1893)

Wielkim sukcesem zakończyli udział w największym na Lubelszczyźnie turnieju piłkarskim żaków BeKSa Cup 2019 piłkarze żaków starszych BKS Biłgoraj. Biłgorajska drużyna zagrała wśród najlepszych zespołów Województwa Lubelskiego i Podkarpackiego reprezentujących m. in. Lublin, Chełm, Łuków, Zamość, Białą Podlaską, Lubartów, Krasnystaw czy Stalową Wolę.

JP BUDOWNICTWO
www.jpbudownictwo.pl,termo-modernizacja, doceplanie biłgoraj, malowanie, tynkowanie, remonty, renowacje, ocieplanie, adaptacja, adaptacja poddasza, adaptacja piwnc, tynkowanie biłgoraj, malowanie biłgoraj, adaptacja biłgoraj, remont biłgoraj

ul. E Orzeszkowej 25. 23-400, Biłgoraj

P.W. EKO-SYSTEM - JAN LESIAK
www.ekosystem-lesiak.pl,Roboty wodnokanalizacyjne, drogowe, ogólnobudowlane,  Niwelacje terenu, fundamenty, Wynajem sprzętu budowlanego, Doradztwo w zakresie przepisów ochrony środowiska, oczyszczalnie przydomowe, oceny środowiskowe

Szozdy 11. 23-407 , TereszpolReklama.

Zespół z Biłgoraja, w fazie grupowej trafił do bardzo silnej grupy. Wszytskie mecze wygrał odpowiednio z Vrotcovią Lublin 3-2, FA Lublin 5-2, TOP 54 Biała Podlaska 1-0 i zespołem Niedźwiadka Chełm 4-1. W fazie mistrzowskiej tzw. Champions League, do której awansowały dwa najlepsze zespoły z poszczególnych grup nasi zagrali z BKS Lublin (dwa mecze 3-1 i 0-2), Jedynką Krasnystaw (1-1) i Gaudium Zamość (3-1).

bks_bilgoraj.JPG

Bez wątpienia to bardzo duży sukces piłkarzy z Biłgoraja, którzy przez cały turniej prezentowali równy i wysoki poziom sportowy i wytrzymali trudy turnieju pod względem kondycyjnym.

bks_bilgoraj_1.JPG

Wyróżnienia indywidualne otrzymali:
- Wyróżniony Zawodnik - Jakub Kupiec;
- Najlepszy bramkarz Turnieju - Filip Grasza.
Chłopcy oprócz pięknych statuetek otrzymali także piękne nagrody rzeczowe.

bks_bilgoraj_2.JPG

Cały zespół zasłużył na słowa uznania, dzieci oprócz pięknego pucharu, mega dyplomu i medali otrzymały także komplet strojów piłkarskich. Główny puchar "Za Mistrza"  wręczył zawodnikom Prezes LZPN w Lublinie Zbigniew Bartnik. Zarząd Stowarzyszenia składa podziękowania za grę dla piłkarzy oraz dla rodziców za pomoc w organizacji wyjazdu, miłą atmosferę, mądre podpowiedzi i bardzo głośny doping przez cały turniej. Po raz kolejny drużyna BKS Biłgoraj godnie reprezentowała nasze Miasto i Powiat w dużej imprezie piłkarskiej.

/BKS Biłgoraj/

Tagi: bks biłgoraj   piłka nożna   szkolenie dzieci   beksa cup 2019

Zobacz także

VII Bieg Sitarski (FOTO)

Dodane: 2020-06-20 17:34 - Komentarze  (0)  czytane (1330)

TAGI: bieg sitarski, biłgoraj biega, osir biłgoraj, zawody biegoweDodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Siłownie i Fitnes

więcej

Kluby sportowe

Dokumenty dotyczące historii „Szóstki” trafiły do Biblioteki Miejskiej w Biłgoraju

Zbiory regionalne Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Biłgoraju, powiększyły się o materiały dotyczące działalności Biłgorajskiego Klubu Sportowego „Szóstka”. Dary w imieniu założyciela i prezesa Klubu przekazał Andrzej Miazga, dziennikarz sportowy, piszący artykuły o Klubie i relacje z meczów „Szóstki” w latach 2000 - 2013. więcej»

Ogłoszenia