Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

BKS Biłgoraj Mistrzem BeKSa Cup 2019

Dodał: red Data: 2019-06-04 13:03:03 (czytane: 983)

Wielkim sukcesem zakończyli udział w największym na Lubelszczyźnie turnieju piłkarskim żaków BeKSa Cup 2019 piłkarze żaków starszych BKS Biłgoraj. Biłgorajska drużyna zagrała wśród najlepszych zespołów Województwa Lubelskiego i Podkarpackiego reprezentujących m. in. Lublin, Chełm, Łuków, Zamość, Białą Podlaską, Lubartów, Krasnystaw czy Stalową Wolę.

Biuro Rachunkowe BIURGAW Jan Gawda - rozliczenia podatkowe, księgowość, doradztwo, podatki
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, BiłgorajReklama.

Zespół z Biłgoraja, w fazie grupowej trafił do bardzo silnej grupy. Wszytskie mecze wygrał odpowiednio z Vrotcovią Lublin 3-2, FA Lublin 5-2, TOP 54 Biała Podlaska 1-0 i zespołem Niedźwiadka Chełm 4-1. W fazie mistrzowskiej tzw. Champions League, do której awansowały dwa najlepsze zespoły z poszczególnych grup nasi zagrali z BKS Lublin (dwa mecze 3-1 i 0-2), Jedynką Krasnystaw (1-1) i Gaudium Zamość (3-1).

bks_bilgoraj.JPG

Bez wątpienia to bardzo duży sukces piłkarzy z Biłgoraja, którzy przez cały turniej prezentowali równy i wysoki poziom sportowy i wytrzymali trudy turnieju pod względem kondycyjnym.

bks_bilgoraj_1.JPG

Wyróżnienia indywidualne otrzymali:
- Wyróżniony Zawodnik - Jakub Kupiec;
- Najlepszy bramkarz Turnieju - Filip Grasza.
Chłopcy oprócz pięknych statuetek otrzymali także piękne nagrody rzeczowe.

bks_bilgoraj_2.JPG

Cały zespół zasłużył na słowa uznania, dzieci oprócz pięknego pucharu, mega dyplomu i medali otrzymały także komplet strojów piłkarskich. Główny puchar "Za Mistrza"  wręczył zawodnikom Prezes LZPN w Lublinie Zbigniew Bartnik. Zarząd Stowarzyszenia składa podziękowania za grę dla piłkarzy oraz dla rodziców za pomoc w organizacji wyjazdu, miłą atmosferę, mądre podpowiedzi i bardzo głośny doping przez cały turniej. Po raz kolejny drużyna BKS Biłgoraj godnie reprezentowała nasze Miasto i Powiat w dużej imprezie piłkarskiej.

/BKS Biłgoraj/

Tagi: bks biłgoraj   piłka nożna   szkolenie dzieci   beksa cup 2019

Zobacz także

Biłgoraj przystankiem na trasie Powerslide Tour - Warsztaty z mistrzami rolek!

Dodane: 2019-08-20 10:35 - Komentarze  (0)  czytane (396)

TAGI: rolki, Powerslide Tour, nauka jazdy na rolkach, biłgorajDodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Siłownie i Fitnes

więcej

Kluby sportowe

Derby Łada 1945 Biłgoraj - Hetman Zamość. Goście wygrali 2:0 (FOTO)

Ponad tysiąc kibiców oglądało dzisiejszy mecz Łady 1945 Biłgoraj i Hetmana Zamość. Derbowe spotkanie odbyło się na stadionie przy ulicy Targowej. Mecz był kategorii podwyższonego ryzyka, stąd dodatkowe siły Policji. Ostatecznie jednak się okazało, że żaden z kibiców Hetmana na stadion nie wszedł. Kibicować swej drużynie chciało więcej osób niż biletów było dla klubu z Zamościa przewidziane. więcej»

Ogłoszenia