Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Biuro Solidarnej Polski otwarte w Biłgoraju (AUDIO, FOTO)

Dodał: red Data: 2021-10-16 17:32:33 (czytane: 2566)

W centrum Biłgoraja wiceminister sprawiedliwości Marcin Romanowski i wicewojewoda lubelski Bolesław Gzik otworzyli biuro Solidarnej Polski. Od dziś ugrupowanie Zbigniewa Ziobry będzie miało swe przedstawicielstwo w powiecie biłgorajskim. Biuro obsługiwał będzie specjalnie powołany pracownik, dyżury ma pełnić także wiceminister Romanowski.

Kancelaria Doradztwa Podatkowego BIURGAW Jan Gawda
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, Biłgorajbiuro_solidarnej_polski.JPG

O otwarciu biura mówi wiceminister Marcin Romanowski. Posłuchaj:

O strukturach Solidarnej Polski w regionie i wpływ na nie otwartego dziś biura mówi wicewojewoda Bolesław Gzik:

Biuro mieści się przy ulicy Kościuszki 76.

/bilgoraj.com.pl/

Zdjęć w galerii: 19

Tagi: solidarna polska   biuro solidarnej polski   biłgoraj   marcin romanowski

Komentarze (22)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.92.28.52

(2021-10-18 20:26:03)

Do administratora TO NIE CZYTAJ

(2021-10-18 20:24:59)

Aktywność słoneczna wpływa na ilość promieni kosmicznych, które docierają do Ziemi, a one z kolei oddziałują na powstawanie chmur i bilans cieplny planety. Dlatego powinno się przemyśleć znaczenie promieni słonecznych i kosmicznych dla klimatu.
Tak przynajmniej twierdzą naukowcy z duńskiego Uniwersytetu Technicznego i Uniwersytetu Hebrajskiego w Jerozolimie, którzy przeprowadzili, ich zdaniem, przełomowe badania wpływu Słońca i promieni kosmicznych na ilość energii na Ziemi.

Czy to koniec „proroczych misji” aktywistów w rodzaju Grety Thunberg i wygłupów w rodzaju „porozumienia paryskiego”? Zobaczymy. Wnioski z badań ekspertów duńsko-żydowskich warto jednak odnotować.

Reklama„Przez ok. dwa tygodnie sprawdzaliśmy wpływ działania promieni kosmicznych na atmosferę. Kiedy erupcje słoneczne ograniczają napływ promieni kosmicznych, czasowo zmniejszają produkcję drobnych aerozoli. To skupiska cząsteczek, na których zwykle osadzają się krople wody, tworząc niskie chmury. To redukuje pokrywę chmur, co jak wiadomo wpływa na klimat” – stwierdza Henrik Svensmark, główny autor publikacji, która ukazała się w piśmie „Scientific Reports”.Dzięki badaniu okazało się, że Ziemia absorbuje prawie 2 dodatkowe waty energii na metr kwadratowy w czasie 4-6 dni od minimum natężenia promieniowania kosmicznego. Do przedstawionych wniosków naukowcy doszli dzięki badaniom prowadzonym z pomocą satelitów NASA Terra i Aqua.

Wyniki zgadają się z wcześniejszymi pracami teoretycznymi i badaniami laboratoryjnymi prowadzonymi przez duński zespół. Potwierdziła się m.in. teza, że najsilniejszy wpływ promieni słonecznych i kosmicznych można zauważyć na niskich wysokościach nad oceanami.

„Efekty słoneczne obserwowane w tym badania działają zbyt krótko, aby mogły mieć stały wpływ na klimat. Jednakże nasilają mechanizm łączący promienie kosmiczne z powstawaniem chmur, który działa w dłuższej skali czasowej. Mamy nadzieję, że odkrycie to będzie sygnałem do przemyślenia długofalowego wpływu aktywności słonecznej i promieni kosmicznych na klimat” – dodał dr Svensmark.

Źródło: Polsat News

(2021-10-17 17:29:14)

Nadleśniczy wraz z leśnikami (wszyscy na ochotnika) oraz ci co żyją z cięcia lasów. Łupieżcy biłgorajskich lasów.

Do administratora (2021-10-17 17:24:20)

Jeżeli zależy Państwu na jakości informacji i większej poczytności to takie tasiwmcowe wklejki powinny być usuwane.

(2021-10-17 12:34:10)

Wielka czystka,
nazwa szczytowej fazy ludobójstwa stalinowskiego wymierzonego w osoby uznane przez NKWD za niepewne politycznie i potencjalną acz nieistniejącą w WKP(b) opozycję.
∼ Encyklopedia PWN

Nowa Normalność – Wielka Czystka

Tak więc rozpoczęła się Wielka Nowo-Normalnościowa Czystka… jak na zawołanie, zgodnie z regułami.

My, „paranoidalni teoretycy spiskowi”, ostrzegaliśmy przez ostatnie 18 miesięcy, że to się wydarzy. Ludzie, którzy odmawiają przejścia na nową oficjalną ideologię, są teraz segregowani, pozbawiani pracy, zakazuje się im uczęszczania do szkół, odmawia się leczenia oraz w inny sposób prześladuje.

Nieprzerwana oficjalna propaganda demonizująca „niezaszczepionych” jest rozpowszechniana przez korporacyjne i państwowe media, przywódców rządowych, urzędników służby zdrowia i wrzeszczących fanatyków w mediach społecznościowych. „Niezaszczepieni” to nowi oficjalni „Untermenschen”, podklasa subistot, tych „innych”, których masom Nowej Normalności ktoś kazał nienawidzić.

W oczach Nowych Normalsów można dostrzec nienawiść…

Ale to nie jest tylko czystka „niezaszczepionych”. Każdy, kto odchodzi od oficjalnej ideologii, jest systematycznie demonizowany i prześladowany. W Niemczech, Australii i innych krajach Nowej Normalności protestowanie przeciwko Nowej Normalności jest oficjalnie zakazane. Nowo Normalne Gestapo krąży po domach, aby przesłuchiwać ludzi w sprawie postów na Facebooku, które są przeciwne Nowej Normalności. Korporacje otwarcie cenzurują treści sprzeczne z oficjalną narracją. Oddziały bandytów Nowej Normalności wędrują po ulicach, sprawdzając ludziom dokumenty „szczepień”.

I to nie tylko rządy i korporacje przeprowadzają Nowo-Normalną Czystkę. Przyjaciele robią czystkę przyjaciołom. Żony robią czystkę mężom. Ojcowie robią czystkę dzieciom, a dzieci – rodzicom. Nowi Normalsi oczyszczają stare, normalne myśli. Globalne „autorytety ds. zdrowia” zmieniają definicje, aby dostosować je do „nauki” Nowej Normalności.

I tak dalej… na naszych oczach powstaje nowa oficjalna „rzeczywistość”. Cokolwiek i ktokolwiek, kto się z tym nie zgadza, doznaje czystki, jest odczłowieczany, zamieniany na dziurę w pamięci, wymazywany.

Nic z tego nie powinno dziwić.

Każdy rodzący się system totalitarny, na pewnym etapie przejmowania społeczeństwa, rozpoczyna czystkę wśród przeciwników politycznych, ideologicznych dysydentów i innych „antyspołecznych dewiantów”. Takie czystki mogą być krótkie lub wręcz pozbawione końca i mogą przybierać dowolną liczbę zewnętrznych form, w zależności od typu systemu totalitarnego, ale bez nich nie można totalitaryzmu utworzyć.

Istotą totalitaryzmu — niezależnie od tego, jakie kostiumy i ideologię nosi — jest pragnienie całkowitej kontroli nad społeczeństwem, każdym aspektem tego społeczeństwa, każdym indywidualnym zachowaniem i myślą. Każdy system totalitarny, czy to dotyczący całego narodu, czy maleńkiego kultu, czy jakiejkolwiek innej formy ciała społecznego – ewoluuje w kierunku swojego nieosiągalnego celu… całkowitej ideologicznej transformacji i kontroli każdego pojedynczego elementu społeczeństwa (lub jakiegokolwiek rodzaju instytucji społecznej wchodzącej w skład).

To fanatyczne dążenie do całkowitej kontroli, absolutnej ideologicznej jednolitości i eliminacji wszelkich sprzeciwów jest tym, co sprawia, że ​​totalitaryzm jest totalitaryzmem.

Tak więc każdy nowy system totalitarny, w pewnym momencie swojej ewolucji, musi rozpocząć czystkę wśród tych, którzy odmawiają podporządkowania się jego oficjalnej ideologii. Musi to zrobić z dwóch podstawowych powodów: (1) aby oddzielić lub w inny sposób wyeliminować faktycznych przeciwników politycznych i dysydentów, którzy stanowią zagrożenie dla nowego reżimu oraz co ważniejsze, (2) ustanowić ideologiczne terytorium, w obrębie którego masy muszą się teraz ograniczyć, aby uniknąć segregacji lub eliminacji.

Czystka musi być przeprowadzona otwarcie, brutalnie, aby masy zrozumiały, że zasady społeczne zmieniły się na zawsze, że ich dawne prawa i wolności zniknęły i że od teraz żaden rodzaj oporu lub odstępstwo od oficjalnej ideologii nie będą tolerowane, ale za to bezwzględnie karane.

(2021-10-17 11:55:09)

Pamiętajmy też o kwestii tak zwanych opłat za emisję CO2. Opłaty te są nakładane na kraje członkowskie UE w tym także Polskę. Owe opłaty to nic innego jak dodatkowy podatek, którym UE obarcza poszczególne państwa. Pieniądze wpłacane z tytułu owych opłat wynoszą miliardy euro, ale w gruncie rzeczy nie przyczyniają się do poprawy klimatu, a przecież o to właśnie tutaj chodzi. Innymi słowy opłata za emisję CO2 to coś w rodzaju mafii.
„Nie jest dobrze, a będzie jeszcze gorzej”, to zdanie słyszałem wielokrotnie i równie wielokrotnie było ono nadużywane po to, aby straszyć słuchaczy, widzów, odbiorców. Niestety dziś używamy tego zdania nie na wyrost, lecz jest ono w pełni adekwatne do tematu, który chcemy poruszyć. Chcemy dziś poruszyć kwestie Polskiego bezpieczeństwa energetycznego, bez którego de facto nasza ojczyzna przestanie być suwerenna, a pod rządami PiS niebezpieczeństwo utraty suwerenności jest tak wielkie jak dawno już nie było.

Nawet rządy PO nie przyczyniły się do doprowadzenia naszego górnictwa do stanu agonalnego, jak to zrobił PiS, co jest oczywiście niewybaczalne. To jest zdrada stanu i niewielu ma dziś tego świadomość, ale już niebawem wszyscy zrozumieją, jaką ogromną szkodę wyrządził Jarosław Kaczyński i Mateusz Morawiecki Rzeczpospolitej. Sądzicie, że ceny prądu i gazu wzrosną i na tym się zakończy? Sądzicie, że zakończy się na galopującej inflacji? Mylicie się, będzie jeszcze gorzej.

(2021-10-17 09:59:52)

Parę ciemniaków jest a won z miasta

mkm04+ (2021-10-17 09:17:20)

Bardziej mnie interesuje jakie ceny paliw , ceny w sklepach i wypłaty w w firmach W BRW po nowych wypłatach pozarabiali 2500 i ktoś z władzy się tym zainteresował?

Jan (2021-10-17 08:43:57)

Partai która w wyborach uzyskuje w granicach 1 %. I coś takiego demoluje Sądy i I Lasy Państwowe. A tak wogóle uważam że, skoro leśnicy taki identyfikują się z tą partyjką to powinni zdjąć mundury bo to wstyd dla munduru.

(2021-10-17 07:42:03)

Zaplecze wyborcze doborowe, z pewnością większość posiada wysokie kwalifikacje i kompetencje, tylko wybierać na radnych oraz powierzać odpowiedzialne stanowiska !

J23 (2021-10-17 06:56:12)

Jak na mszy pogrzebowej

(2021-10-16 21:49:09)

Kiedy tego Dziurę przestaną wybierać w Józefowie ? Pora na zmiany.

Gmina Józefów (2021-10-16 21:09:22)

Dla profitów to i burmistrz Dziura szuka wsparcia po prawicy. Może coś mu skapnie? Wczoraj poseł Strzałce i marszałkowi Mulawie dziękował za drogi dzisiaj u ministra gości. Wstyd!

(2021-10-16 21:04:08)

Co za czasy minister biuro otwiera. Niech się w końcu za robotę weźmie bo efektów w ministerstwie nie widać.Dotychczas tylko pieniądze z Funduszu Sprawiedliwości rozdawał.
A swoją drogą dlaczego u siebie w rodzinnych stronach polityki nie robi gdzieś w Skrywilnie lub w Rypinie? No chłop ze wsi to i do miasta się pcha.

ssl (2021-10-16 20:56:43)

czerepa nawet jest....

Robert (2021-10-16 20:08:35)

Od kiedy to minister otwiera biura i to w mieście z którego nie pochodzi i nic go z nim nie łączy? A pieniążki na biuro to skąd? Z funduszu sprawiedliwości?

do wpisu ponieżej (2021-10-16 19:44:00)

w ostatnim zdaniu artykułu :)

(2021-10-16 19:00:29)

Gdzie konkretny adres tego biura?

(2021-10-16 18:59:49)

Gdzie konkretny adres tego biura?

Biłgorajanka (2021-10-16 18:31:38)

niepotrzebnie, nie popieram, nie lubię Ziobry od zawsze, słaby polityk, bez PiS jego partia nie ma szans.

(2021-10-16 18:15:42)

Czasy się zmieniają a wraz z nimi wyobrażenia o potworach od cara Iwana Groźnego, przez kostuchę Lenina, krwiopijcę Drakulę, do powiedzmy Adolfa Hitlera. Dziś dzięki zmianom o wymiarze globalnym w telekomunikacji i synchronizacji systemów bankowych, świat to przysłowiowa jedna wielka wioska. Wydaje się, że minęły czasy wielkich wojen, a pragnący podbojów i władzy nad światem obok ciągle “wypasionych” sił militarnych zarezerwowali miejsce obok trujących korpusów sił medialnych i jeszcze bardziej skutecznej w podbojach pancernej szpicy bankowej. W cieniu i pod przykryciem mediów pracują prawdziwe siły specjalne nazywane też BIG PHARMĄ. Dzięki temu wrogowie wolności mogą zaplanować i wdrożyć wojnę prawdziwie światową.

Z tych groźnych czeluści ku naszemu nieszczęściu z najwyższych i najbardziej wpływowych lewackich sfer światowych elit wyłania się nowy potwór, któremu na imię jest Klaus Schwab. Wychowanek jednego z ojców NWO dziś 98 letniego Henry Kissingera (w młodości pilny student Talmudu), od czasów studiów na Harvardzie z uporem maniaka Klaus pracuje nad zatopieniem w długach państw narodowych, wygaszeniu religii, patriotyzmów narodowych i odarciu jednostki z praw obywatelskich i godności na rzecz niosącego szczęście i sprawiedliwość jednego totalitarnego kibutzu. Ten potwór wcale się wstydliwie nie ukrywa niczym ten z Loch Ness, ten przeciwnie mówi o 4-tej rewolucji opartej na internecie z wkładką sztucznej inteligencji (AI), o walce ze zmianami klimatycznymi i o matuszce Ziemi zagrożonej nadmierną populacją/pogłowiem ludzi. Niczym Mojżesz chce teraz poprowadzić nas przez pustynię zaprojektowanych zmian, aby po odnowieniu populacji dobić do ziemi obiecanej elitom tego świata…

Wszyscy wkoło mawiają o demokracji, o możliwym wspólnie wypracowanym konsensusie, chodzi o to aby lepiej i szczęśliwiej wspólnie żyć. Czy to jednak w ogóle możliwe między normalnymi ludźmi, a tymi po lewicowym ukąszeniu? Czy jest nadzieja i sens dyskusji z lewicą zarażoną wirusem marksizmu, który historycznie charakteryzuje się wysokim współczynnikiem śmiertelności zaatakowanej populacji, groźnymi skutkami ubocznymi z geograficznymi przerzutami włącznie? Pamiętamy rewolucję francuską, meksykańską, rosyjską, chińską, czy kampuczańską, dziesiątki milionów “zarezanych” ludzi w imię lepszej przyszłości i Dobra Publicznego (?).


Przecież dzisiaj nawet lewacy nie uznają, że istnieje coś takiego jak kobieta i mężczyzna, coś bajdurzą o 69 płciach! To dzieci czerwonego kibutzu wyznające schwabizm, gardzą historią, religią, własną tożsamością, logiką, wolnością i jednostką. Pragną rozdeptać, rozgnieść cywilizacyjny dorobek cywilizacji łacińskiej. To bękarty krwiożerczego Lenina, który ganił Stalina za łagodność(!). Gardzą prawami i wolnościami człowieka, działają “kupą mości towarzysze”, dlatego wokół nich tyle smrodu, strachu i zwykłego ludzkiego nieszczęścia. Gdzie tylko dorwią się do władzy niszczą tkankę biznesu, kultury, religii i godność człowieka. Wszystko to dla urzeczywistnienia wizji sielankowego raju szczęśliwości i sprawiedliwości społecznej. Jednak rezultat ich nieszczęśliwych zmagań jest zawsze ten sam: piekło niewoli stworzone człowiekowi odartemu z praw i godności, kompletna kontrola i sielanka dla totalitarnych elit panów nowego nieszczęśliwego świata. Tyle tylko potrafią i wciąż bezczelnie proszą swoje ofiary o więcej zaufania.

Bilgorajak (2021-10-16 17:51:22)

Bardzo dobrze. GRATULACJE DLA MINISTRA

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Biura rachunkowe

Biuro Rachunkowe KE Elżbieta Pyszniak - rozliczenia podatkowe, rozliczenia roczne, księgowość

Ul. Przemysłowa 36, 23-400 Biłgoraj

Kancelaria Doradztwa Podatkowego BIURGAW Jan Gawda

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro, 23-400 Biłgoraj

Biuro Rachunkowe Biłgoraj - Janusz i Maria Gaj

Komorowskiego 3/111 i 112, 23-400 Biłgoraj

Ubezpieczenia

Zarezerwuj nocleg

Konkursy

bilgoraj.com.pl poleca

Miasto Biłgoraj chce podnieść podatki

Władze miasta Biłgoraj chcą by od 1 stycznia 2022 roku, podatki...

Wybory władz KSM Diecezji Zamojsko - Lubaczowskiej (WYNIKI)

Podczas zjazdu diecezjalnego KSM, który w listopadzie br. odbył...

Seniorzy chcą powołać swoją Radę

25 listopada br., na „obiedzie czwartkowym” spotkali...

Biblioteka w Tarnogrodzie po remoncie. Doskonałe połączenie tradycji budynku z trendami XXI wieku (FOTO)

Całość kosztowała około 6 mln zł, w tym 5 mln zł to środki zewnętrzne....

Maszyny do czyszczenia posadzek, a sprawne sprzątanie

Utrzymanie czystości, a w szczególności na dużych powierzchniach...

Czym właściwie jest zarządzanie projektami?

O zarządzaniu projektami niemal każdy z nas słyszał. Niemniej...

Ogłoszenia