Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Biuro PGW Wody Polskie otwarto w Biłgoraju

Dodał: red Data: 2018-01-05 18:05:37 (czytane: 1894)

1 stycznia br, powstało Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie, które jest głównym podmiotem odpowiedzialnym za gospodarkę wodną w kraju. Wody Polskie przejęły dotychczasowe zobowiązania i obowiązki Krajowego Zarządu Gospodarki Wodnej oraz regionalnych zarządów gospodarki wodnej.

RESTAURACJA PIZZERIA COUNTRY
www.country.bilgoraj.com.pl,pizzeria, pizza, Biłgoraj, w Biłgoraju, restauracja

ul Dąbrowskiego 6B. 23-400, Biłgoraj

P.W. EKO-SYSTEM - JAN LESIAK
www.ekosystem-lesiak.pl,Roboty wodnokanalizacyjne, drogowe, ogólnobudowlane,  Niwelacje terenu, fundamenty, Wynajem sprzętu budowlanego, Doradztwo w zakresie przepisów ochrony środowiska, oczyszczalnie przydomowe, oceny środowiskowe

Szozdy 11. 23-407 , TereszpolNowy podmiot powstał na podstawie ustawy z 20 lipca 2017 roku - Prawo wodne dla zapewnienia sprawniejszego zarządzania naszym wielkim dobrem wspólnym, jakim są zasoby wodne. Wody Polskie są, jako państwowa osoba prawna, głównym podmiotem odpowiedzialnym za gospodarkę wodną w kraju. W strukturę PGW Wód Polskich zostały włączone, jako jednostki organizacyjne, Krajowy Zarząd Gospodarki Wodnej oraz regionalne zarządy gospodarki wodnej.

wody_polskie_bilgoraj.jpg

Krajowy Zarząd Gospodarki Wodnej z siedzibą w Warszawie jest centralną strukturą Wód Polskich, której podlegają jednostki regionalne w Białymstoku, Bydgoszczy, Gdańsku, Gliwicach, Krakowie, Lublinie, Poznaniu, Rzeszowie, Szczecinie, Warszawie i Wrocławiu. Dodatkowo wyodrębniono 50 zarządów zlewni oraz 352 nadzory wodne i ich filie. Biuro Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wodnej Wody Polskie jest także w Biłgoraju, znajduje się przy ulicy Konopnickiej. Zaczęło działać z początkiem stycznia br. Nowa instytucja przejęła od Starosty kompetencje z zakresu gospodarki wodnej (wydawanie pozwoleń i zgłoszeń wodnoprawnych).

/bilgoraj.com.pl/

Reklama.

Tagi: pgw wody polskie   państowe gospodarstwo wodne wody polskie   wody polskie biłgoraj  

Zobacz także

Elżbieta Rafalska w Biłgoraju (FOTO, AUDIO)

Dodane: 2018-04-21 21:03 - Komentarze  (10)  czytane (1651)

TAGI: elzbieta rafalska, biłgoraj, ministre rodziny, pracy i polityki społecznej, poseł piotr olszówkaKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.224.99.70

J56 (2018-01-06 20:02:32)

Panie Gelo, ci co oddali w prywatne ręce szpital to : przypominam radni PiS, radni PSL i LPR. Może z małymi wyjątkami. PiS już nie rządzi a PSL kombinuje jak wyjść obecnie z tej sytuacji z twarzą. LPR już chyba nie istnieje. Przypomnę jeszcze raz, że przeciwni tej decyzji byli radni SLD i PO. Proszę to zapamiętać, a nie jechać cały czas po lewicy/ w tym komentarzu akurat tego nie ma, ale w innych jest/ i ich ludziach. Nawet to, że Europa stoi otwarta dla Polaków jest zasługą lewicy. Tak jak dopłaty dla rolników, samorządów, przedsiębiorców też jest zasługą Sojuszu Lewicy Demokratycznej i PSL. Poczekajcie jeszcze trochę a znów zostaniemy peryferią Europy.

Gelo (2018-01-06 14:42:39)

Powiaty to już dawno powinni zlikwidować. Po co powiaty, radni , etatowy członek i pieniądze wydawane na nich. W Biłgoraju pokazali swoje oddając szpital w dzierżawę.

Kropelka (2018-01-06 12:37:34)

Znaczy tanio już było.

Observer (2018-01-06 08:47:03)

I kto pracuje w tym biurze w Biłgoraj? Jakiś konkurs był na to stanowisko? Prosimy przedstawić sylwetki pracownikow/pracownika niniejszej instytucji.

Ja (2018-01-05 20:58:20)

To wody polskie niech zajmą się rowami melioracyjnymi

marjan (2018-01-05 20:15:36)

to powolny rozbiór , odbieranie kompetencji samorzadowi powiatu biłgorajskiego,pewnie kolejny misiewicz zasiądzie w dublowanym biurze,to tak jakby w tej samej parafii zrobić,jeszcze jedną parafię mniejszą,

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Biura rachunkowe

Biuro Rachunkowe BIURGAW Jan Gawda - rozliczenia podatkowe, księgowość, doradztwo, podatki

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro, 23-400 Biłgoraj

Biuro Rachunkowe Biłgoraj - Janusz i Maria Gaj

Komorowskiego 3/111 i 112, 23-400 Biłgoraj

Ubezpieczenia

Zarezerwuj nocleg

Spotkanie z wiceministrem sprawiedliwości (FOTO, VIDEO)

Mieszkańcy Powiatu Biłgorajskiego spotkali się z wiceministrem sprawiedliwości. W Szkole Podstawowej Nr 1 w Biłgoraju na konferencji z Michałem Wójcikiem zgromadziło się kilkadziesiąt osób. Rozmawiano o reformie wymiar sprawiedliwości w Polsce. Spotkanie zorganizowało biuro poselskie poseł Agaty Borowiec. więcej»

Konkursy

BIŁGORAJ: Kabaret JURKI w Biłgoraju

bilgoraj.com.pl poleca

5. urodziny 'Pokoleń' (FOTO, VIDEO)

Specjalnym koncertem jubileuszowym opartym na polskich tańcach...

Elżbieta Rafalska w Biłgoraju (FOTO, AUDIO)

Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Elżbieta Rafalska...

Klasa o profilu wielozawodowym pod patronatem Black Red White

W ZSZiO w Biłgoraju powstanie pierwsza klasa o profilu wielozawodowym,...

Komendant Powiatowy Policji w Biłgoraju odszedł na emeryturę

Inspektor Ryszard Piłat, w połowie kwietnia br. po 32 latach...

Uczeń RCEZ wydał powieść fantasy

Kształci się w technikum Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej,...

Historia biłgorajskiej filantropii

Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej w Biłgoraju z Biłgorajskim...

Ogłoszenia