Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Biłgorajski PiS przygotowuje się do wyboru władz m. in. powiatowych

Dodał: red Data: 2017-10-29 08:52:48 (czytane: 5481)

W Biłgorajskim PiS-ie trwają przygotowania do wyborów władz powiatowych, miejskich i gminnych partii. Z naszych informacji wynika,że członkowie Prawa i Sprawiedliwości Zarząd Powiatowy wybiorą jeszcze tej jesieni. Za wybory odpowiada poseł Piotr Olszówka.

Biuro Rachunkowe BIURGAW Jan Gawda - rozliczenia podatkowe, księgowość, doradztwo, podatki
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, Biłgoraj

RESTAURACJA PIZZERIA COUNTRY
www.country.bilgoraj.com.pl,pizzeria, pizza, Biłgoraj, w Biłgoraju, restauracja

ul Dąbrowskiego 6B. 23-400, BiłgorajStruktura partii Jarosława Kaczyńskiego - Prawa i Sprawiedliwości w kraju to okręgi, które zostały wyznaczone przez władze w odniesieniu do okręgów wyborczych w wyborach do Sejmu i przeważnie pokrywają się z ich zasięgiem. W ramach okręgów funkcjonują organizacje powiatowe, gminne i miejskie.

-W tej chwili trwa przygotowanie do wyborów. Chcemy zweryfikować, kto jest członkiem PiS, kto opłaca składki, nie jest zawieszony w prawach członka, czy nie złożył rezygnacji. Nikt przed nami tego nie robił, taka „kwerenda” jest więc potrzebna, bo wśród członków figurują m. in. osoby, które już zmarły, albo te którym z naszą partią, jej programem i poglądami nie jest już po drodze - przyznaje poseł Piotr Olszówka pełnomocnik struktur wyborczych PiS.

bilgoraj_olszowka_pis.jpg

Czynne oraz bierne prawo wyborcze do władz terenowych przysługuje członkowi, który na dzień wyborów nie zalega z opłacaniem składek członkowskich lub innych świadczeń członkowskich,  posiada odpowiedni status członkowski, nie jest zawieszony w prawach członka, nie odbywa kary zakazu pełnienia funkcji we władzach czy nie jest przyjemy na okres próbny.

-Kandydatem w wyborach do władz terenowych może być osoba spełniająca stawiane przed nią warunki, m. in. ma uregulowany status w partii, posiada odpowiedni staż w partii oraz złożyła pisemne oświadczenie o wyrażeniu zgody na kandydowanie w wyborach do określonych władz, przedłożyła zaświadczenie od skarbnika Komitetu lub osoby przez niego upoważnionej, o niezaleganiu w opłacaniu składek i innych świadczeń członkowskich - przypomina poseł Olszówka i dodaje: -W naszych strukturach, w tym we władzach struktur lokalnych partii chcemy widzieć osoby zaangażowane, godne zaufania, pracowite, o konkretnych prawicowych poglądach, którym dobro Polski i naszej Małej Ojczyzny - Ziemi Biłgorajskiej leży na sercu. Stąd będziemy starali się eliminować osoby, które swym postępowaniem i czynami godzą w dobre imię PiS i działają przez to naszą szkodę. Widzimy jednak miejsce dla nowych członków, którzy chcą zaangażować się w działalność lokalnych struktur oraz osób, których drogi z różnych powodów rozeszły się z drogą Prawa i Sprawiedliwości, ale nie straciły nigdy w swym postępowaniu „prawicowego kompasu” i dziś chcą włączyć się w szeroką koalicję środowisk prawicowych pod szyldem PiS.

Reklama.

Jak usłyszeliśmy od przedstawicieli partii, wybory, a co za tym idzie weryfikacja kandydatów, odbędą się zgodnie rozporządzeniem wydanym przez prezesa Jarosława Kaczyńskiego. Kiedy dokładnie odbędą się wybory władz lokalnych PiS?, oraz jak będą przebiegać wybory? przedstawiciele Prawa i Sprawiedliwości nie chcą zdradzić. -Jesteśmy w trakcie mozolnej pracy i przygotowań, nic więcej nie możemy powiedzieć - usłyszeliśmy w odpowiedzi.

/bilgoraj.com.pl/

Tagi: pis biłgoraj   wybory zarządu powiatowego pis   piotr olszówka   wybory w biłgorajskim pis

Zobacz także

Opłatek Rejonowego Komtetu Obywatelskiego Ziemi Biłgorajskiej (FOTO)

Dodane: 2019-01-20 02:16 - Komentarze  (7)  czytane (1077)

TAGI: rejonowy komitet obywatelski, biłgoraj, spotkanie opłatkowe, rkozb biłgorajKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 34.203.213.116

Hehe (2017-11-27 22:32:32)

Furlepa podobno zapowiada powrót do gry.

(2017-11-18 16:22:28)

Nieważne kto skąd i jaka płeć, ważne, żeby każdy z kandydatów do władzy ( od góry po samorządy - był zdrowy psychicznie, kulturalny ,inteligentny, elokwentny,wykształcony, skuteczny w działaniu dla dobra wspólnego.

wypowiedz posłanki dla Dziennik Wschodni (2017-11-03 09:36:50)

Posłanka zaprzecza plotkom, że pomogła członkowi rodziny w znalezieniu nowej pracy. – Jest to kolejny atak na mnie spowodowany moim silnym zaangażowaniem w pracę na rzecz naszego regionu oraz próba przykrycia niepowodzeń mojej konkurencji – tłumaczy Agata Borowiec.

mieszkaniec puszczy (2017-10-31 08:49:51)

Największą oszukańczą osobą w Powiecie jest wysłannik Bełżka pan członowy etatowiec Jarosław Lipiec. We wsi nie lubią tego pana bo jest niemota i dziwią się jakim cudem został radnym powiatowym. Bełżek mojemu koledze chwalił się, że bedzie radnym powiatowym i wraz z woźnicową będą tworzyć koalicję.
BEŁŻEK socjalista nie zostanie nawet radnym

Wysokie poparcie w sondażach krajowych to iluzja (2017-10-31 07:01:46)

Biłgorajski PiS nie ma szans na rządzenie w radzie powiatu i starostwie powiatowym, nie wspomnę o radzie miasta i stanowisku Burmistrza Biłgoraja. Powód - obecni radni w obu samorządach to nieodpowiedzialni dyletanci polityczni ! Nikt o zdrowych zmysłach nie pójdzie z takimi w żadne koalicyjne układy! Chyba, że zdobędą 100% mandatów?, lecz na to nie ma szans.

Rozliczyć za wybory 2014 (2017-10-31 06:52:49)

Beata Strzałka jako była przewodnicząca struktur miejskich PiS odpowiada za wynik wyborów samorządowych 2014r. PiS-u w Biłgoraju. Wynik to 3 słownie trzy mandaty na 21 mandatów w Radzie Miasta !!!
Nadęta jak" BALON" nie chciała współpracować - efekt jest widoczny przez 4 lata funkcjonowania Rady Miasta w Biłgoraju !!!

Beata (2017-10-30 22:20:01)

Na pewno Anka Borowiec nie zostanie Radną - żona rozwiedziona z Łukaszem Borowcem. BEATA STRZAŁKA jest kompetentną osobą i ma szacunek do ludzi.

CzAd (2017-10-30 16:26:04)

Z trudem przychodzi wyrazanie opinii, gdy redakcyjny cenzor szaleje z nozycami...
Te kilka zdan stanowily integralna calosc, po interwencji "chirurga od pogladow" zostalo "nic"..
Boli? Gdyby Pan Olszowka uslyszal kiedys "kilka slow" o sobie, ponad wszelka watpliwosc, zaoszczedzilby nam wstydu

CzAd (2017-10-30 14:54:45)

Kwerenda, weryfikacja.... dwa lata na sejmowych korytarzach przyniosly upragniony skutek.
A to zaledwie polowa kadencji...
Pan Olszowka jest najlepszym dowodem na potwierdzenie postawionej tezy: "nikt przed nami tego (weryfikacji) nie robil". Gdyby ktos, kto mial w rekach deklaracje czlonkowska pana Olszowki, przyjrzal sie uwazniej jego osiagnieciom, lewicowej przeszlosci politycznej, nigdy nie podjaby pozytywnej decyzji dotyczacej przyjecia pana Olszowki w szeregi czlonkow PIS.

Kryptonim BOLEK (2017-10-30 14:29:32)

Słowo Kwerenda przyszło na myśl Olsżówce od momentu kiedy Akowiec Tomasz Książek przybył w jego progi Biura Poselskiego na polecenie starych wyjadaczy emerytów i rencistów prawicy socjalistycznej. Od tego momentu Piotr Olsżówka zrozumiał z kim powinien być i pisma artykułować ponieważ sam nie potrafi pisać artykułów!!!

To się nazywa ideowość (2017-10-30 13:41:08)

Siedzi w USA a dieta radnej wpływa na konto?!

(2017-10-30 13:30:33)

Strzała jest za "bajorem" namawia pejsatych żeby głosowali na PIS

GDZIE JEST RADNA BEATA STRZAŁKA (2017-10-30 13:01:23)

CZY TO PRAWDA ŻE U TRAMPA W USA OD PÓŁ ROKU BUDUJE STRUKTURY PiS

j23 (2017-10-30 12:50:07)

Od kiedy Olszówka wie co to jest kwerenda?

(2017-10-30 11:51:54)

Furlepa ten farbowany lis Wczoraj w PO dziś w PIS ludzie przejrzyjcie na oczy.

Marek (2017-10-30 09:16:32)

Piotrek co zrobiłem z Radną Beatą Strzałką?!
Pracowała na Ciebie a Ty zbratałeś się z Książkiem co chodzi do Bełżka i Schodzińskiego , mówiąc, że wytnie Beatę i Michała Furlepę z listy PiS do Rady.
To tak jednoczysz prawicę.

jelone (2017-10-29 19:39:28)

Poseł Olszówka jest w nieczystej sytuacji i jak nie oczyści się z tych śmierdzących jajek związanych z permis de conduire /prawo jazdy/ to jest wirygodny tak samo jak ci najgorsi z platformy , co kręcili fałszywe tematy

PSL działacz (2017-10-29 18:42:13)

najdziwniejsze jest to w procesie Piotr Olszówki, że ponad 40 osób poddało się dobrowolnie karze a u posła jakby inaczej.
Dokumenty i pieczątki są takie same jak w dok. Piotra Olszówki przy egzaminach
na prawo jazdy
No cóz Zawiślak z Zamościa i prokuratura z Zamoscia a posła kryje immuniuniu

Obiektywnie (2017-10-29 17:21:07)

Niestety PiS w Biłgoraju jest słabiutki i w powiecie. Nie ma szans w żadnych wyborach. Olszówka powinien sam zrezygnować do czasu wyjaśnienia sprawy z prawem jazdy. Jakby dostał zarzuty natychmiast powinien zostać wyrzucony z PiS i powinien zrzec się mandatu posła.

Prawicowiec (2017-10-29 17:04:30)

"W naszych strukturach, w tym we władzach struktur lokalnych partii chcemy widzieć osoby zaangażowane, godne zaufania, pracowite, o konkretnych prawicowych poglądach..."-mówi poseł, a ja się pytam co wspólnego z prawicą ma socjalistyczny pis? To że się skumali z Rydzykiem? To jest prawica?

andz. (2017-10-29 14:08:37)

ola czyli Łukasz Borowiec nie bądź taki mądry bo jesteś debilem i wszędzie gadasz, że to ty chcesz być posłem a Agata Borowiec już nie bedzie startować bo to ty masz byc posłem.
Czego śpisz z Anką Borowiec a na boku masz kobiety co robisz im dzieci. Co nie ma gdzie pójść Ania bo się ciebie boi.
Ponoć pracę ma anka za 3400 złotych w starostwie i musi ci płacić kase za to ze u ciebie śpi z dziecmi

ola (2017-10-29 13:54:38)

usunąć tego typka co popierał i popiera wójtów z PSL a jest niby w PIS i knuje przeciw poseł Agacie, zrobił się przedstawicielem wojewody jako,, misiewicz,, i kiepski kulturoznawca miesza cały czas w PIS i nie tylko.

Lewandowski (2017-10-29 13:46:29)

Piotrek co z twoim prawem jazdy. Oddałeś prokuraturze czy dalej się migasz

bez nowych (2017-10-29 11:39:26)

Beznowych, nieuwikłanych w polityczne gierki ludziom, nic PIS nie zdziała. Stare farbowane lisy już ludziom obrzydły. Pomyślcie nad wprowadzeniem nowych twarzy wtedy jest szansa

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Biura rachunkowe

Biuro Rachunkowe BIURGAW Jan Gawda - rozliczenia podatkowe, księgowość, doradztwo, podatki

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro, 23-400 Biłgoraj

Biuro Rachunkowe Biłgoraj - Janusz i Maria Gaj

Komorowskiego 3/111 i 112, 23-400 Biłgoraj

Ubezpieczenia

Zarezerwuj nocleg

Konkursy

bilgoraj.com.pl poleca

Dzień Babci i Dziadka w DPS-ie dla Kombatantów (FOTO)

Uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 5 odwiedzili mieszkańców Domu...

Studniówka I LO im. ONZ w Biłgoraju (FOTO, VIDEO)

Od minuty ciszy, którą uczczono pamięć prezydenta Gdańska Pawła...

100-lecie ruchu Polskiego Czerwonego Krzyża

Biłgoraj włącza się w obchody 100. rocznicy powstania Polskiego...

Co dalej z biłgorajskim sportem? (FOTO)

Na to pytanie próbowano odpowiedzieć podczas spotkania, które...

Za Mędrcami do Dzieciątka Jezus (FOTO, AUDIO)

Z sanktuarium świętej Marii Magdaleny, na plac Biłgorajskiego...

Rekordowy XVII Dzień Jesiennego Liścia (FOTO, VIDEO)

Ponad 95 tys. zł zebrali organizatorzy XVII edycji imprezy charytatywnej...

Ogłoszenia