Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Biłgoraj. Warsztaty rolkowe z mistrzami

Dodał: red Data: 2019-05-17 21:08:53 (czytane: 1010)

Szkółka rolkowa Funrolki&fit zorganizowała dziś dla dzieci i dorosłych warsztaty rolkowe. Odbyły się one na terenie Skateparku w Biłgoraju, a poprowadzili je Patrycja Najda i Jakub Flaga. Na zajęciach można było poznać ćwiczenia wzmacniające nogi oraz skoczność; prawidłowe techniki przeskoku, techniki lądowania i hamowania - czyli to co przydaje się w codziennej jeździe po mieście.

Biuro Rachunkowe BIURGAW Jan Gawda - rozliczenia podatkowe, księgowość, doradztwo, podatki
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, BiłgorajZajęcia prowadzili specjaliści Patrycja Najda i Jakub Flaga. Patrycja Najda to zawodniczka Powerslide Polska i USD, osoba która posiada niezwykły pakiet talentów, łączy dwie rolkowe dziedziny: Freestyle Slalom z Aggressive. Instruktorka różnych dyscyplin inline skatingu z dwoma tytułami Mistrza Polski, które zdobyła jako reprezentantka Szkółki Rolkowej Wodzu. Z kolei Jakub Flaga to aktualny wicemistrz Europy w skoku w wzwyż, posiadający rekord Polski i zajmujący drugie miejsce w rankingu światowym! Wychowanek Szkółki Rolkowej Wodzu i zawodnik Powerslide Polska, z wieloma sukcesami na scenie krajowej i zagranicznej.

warsztaty_rolkowe_bilgoraj__1_.JPG

-Na warsztatach pracowaliśmy nad podstawowymi elementami, niezbędnymi w jeździe miejskiej i w tym by rolki były bezpieczne i dawały frajdę. Uczyliśmy upadków, umiejętności omijania przeszkód, jazdy slalomem, przewidywania zachowań. Apelowaliśmy o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego, nieprzecenianie swoich umiejętności oraz odpowiedzialności. Wszystko po to by podnosić bezpieczeństwo. Rolkarze nie mają karoserii czy poduszek powietrznych, warto o tym pamiętać - zaznacza instruktorka, Patrycja Najda.

warsztaty_rolkowe_bilgoraj__3_.JPG

O korzyściach jakie daje jazda na rolkach dla naszego zdrowia i samopoczucia, w rozmowie z Portalem bilgoraj.com.pl mówi Jakub Flaga. -Rolki zastępują siłownie czy bieganie. Pozwalają pracować nad wieloma mięśniami jednocześnie. Mam tutaj na myśli mięśnie nóg, mięśnie czworogłowe, lędźwie, ręce, barki i cała klatka piersiowa. Krótkie wypady na rolki to korzyści ze sportu w pigułce. Do tego dochodzi poznawanie nowych osób i mnóstwo endorfin - podkreśla.

warsztaty_rolkowe_bilgoraj__2_.JPG

Spotkanie zakończyło się socjalnymi pokazami, których dokonali zaproszeni goście.

/bilgoraj.com.pl/

Tagi: warsztaty rolkowe   rolki   osir biłgoraj   skatepark biłgoraj

Zobacz także

Złota drużyna Football Academy Biłgoraj

Dodane: 2019-06-25 09:17 - Komentarze  (0)  czytane (485)

TAGI: piłka nożna, turniej, bilgoraj, football academyKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 35.175.174.157

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Siłownie i Fitnes

więcej

Kluby sportowe

Będzie "Gala Mistrzów Sportu Ziemi Biłgorajskiej"

Po honorowym patronatem i przy wsparciu Starosty Biłgorajskiego, w Nadrzeczu k/Biłgoraja odbędzie się "Gala Mistrzów Sportu Ziemi Biłgorajskiej". Jej inicjatorami i współorganizatorami są Ludowy Klub Sportowy "ZNICZ" Biłgoraj wraz ze Społeczną Kapitułą Sportu Biłgorajskiego. To kontynuacja słynnych balów sportowca, które mają w Mieście długą historię. więcej»

Ogłoszenia