Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Biłgoraj. Spotkanie z kandydatami Konfederacji do Parlamentu Europejskiego

Dodał: red Data: 2019-05-10 08:29:38 (czytane: 1514)

Kandydaci Witold Tumanowicz, Bartłomiej Pejo i Magdalena Chojnacka, startujący z list Konfederacji KORWiN, Braun, Liroy i Narodowcy do Parlamentu Europejskiego, spotkali się z mieszkańcami Biłgoraja. Rozmawiano o programie wyborczym i przyszłości Polski w strukturach Unii Europejskiej.

Biuro Geodezyjne s.c. A. Myszkowiak, J. Piechota
www.biuro-geodezyjne.com.pl,geodezja, biuro geodezyjne, dom, Biłgoraj, pomiary, pomiary geodezyjne, grunty, doradztwo, mapy geodezyjne, rozgraniczanie nieruchomości,

Plac Wolności 8. 23-400, Biłgoraj-Jesteśmy dziś na spotkaniu politycznym, w trakcie kampanii wyborczej i chcielibyśmy przedstawić nasze pomysły na Polskę i co chcemy osiągnąć startując do parlamentu Europejskiego - mówił Witold Tumanowicz, członek Zarządu Głównego Ruchu Narodowego i wiceprezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, startujący z 1 miejsca w Okręgu Lubelskim. Jak podkreślał jako Konfederacja są za suwerenną, niepodległą Polską. -Jest alternatywa dla Platformy Obywatelskiej i Prawa i Sprawiedliwości, które są u władz y przez ostatnie lata. Tą alternatywą jest Konfederacja, skupiająca ludzi ideowych, chcących zmienić Polskę - dodał.

konfederacja__1_.JPG

Kandydaci podkreślali, że są siłą, która na serio traktuje niepodległe Państwo Polskie. Podkreślali, że czas powiedzieć dość unijnej biurokracji, dość narzucania unijnego prawa. -Bardzo duża część kompetencji polskich władz jest w rękach urzędów unijnych. To prawo unijne jest implementowano w polskim Sejmie i większość prawa stanowione w parlamencie to wytyczne unijne. Nie jesteśmy także suwerenni w kwestii polityki zagranicznej. Jest także problem nierównomiernego traktowania nas jako Polaków jako Polski przez urzędników Unii Europejskiej. Nie ma żadnej unijnej solidarności, co pokazała choćby sprawa koncernu Gazprom, który został uniewinniony od zarzutów monopolistycznych. A przypomnę, że koncern ten różnicował ceny gazu dla poszczególnych państw Unii Europejskiej. jesteśmy pod tym katem bezbronni, a więc nasza suwerenność jest mocno nadszarpnięta - przekonywał Tumanowicz.

konfederacja__2_.JPG

Sprawy samorządowe w Parlamencie Europejskim chce reprezentować Bartłomiej Pejo, prezes Regionu Lubelskiego Partii KORWiN (Wolność) wicestarosta powiatu świdnickiego, startujący z 2. miejsca w Okręgu Lubelskim. Jak podkreśla chce walczyć o wolność obywateli i wolność Państwa. -Sprzeciwiamy się narzucaniu nam ideologi LGBT, zakusom ustawy 447 i ograniczaniu prawnym suwerenności Polski. Z takimi partnerami jak Ruch Narodowy, jak środowiska posła Liroya czy Kai Godek jesteśmy w stanie zrealizować - zapewniał. W odniesieniu do przeciwstawienia się ideologii LGBT przekonywał, że ideologia ta jest dużym zagrożeniem dla dzieci i młodzieży i niedopuszczalne jest promowanie jej w szkołach. -Wszelkie kwestie seksualne powinniśmy zamykać we własnym domu, we własnej sypialni. Mamy prawo decydować jak wychowywane będą nasze dzieci. To nasz program - dodał.

Reklama.

Podczas spotkania mówiono także o zagrożeniach jakie dla Państwa Polskiego ma przyjęta przez Kongres USA ustawa określana jako "ustawa 447" , związana z żydowskimi roszczeniami wobec tzw. mienia bezspadkowego. Podczas dyskusji podkreślano także obecna sytuację Polski w strukturach UE, kwestie wolności słowa, równości prawa, szacunku dla życia i wartości chrześcijańskich.

konfederacja__3_.JPG

Spotkanie odbyło się 9 maja br., w sali konferencyjnej Biłgorajskiego Centrum Kultury.

/bilgorajc.om.pl/

Tagi: konfederacja   wybory do parlamentu europejskiego   władysław tumanowicz   bartłomiej pejo

Zobacz także

Nieoficjalnie Beata Strzałka posłem Ziemi Biłgorajskiej

Dodane: 2019-10-14 19:02 - Komentarze  (52)  czytane (3095)

TAGI: wybory parlamentarne, okręg nr 7, beata strzałka, kampania wyborczaKomentarze (6)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.227.249.234

(2019-05-12 10:07:08)

strachy na Lachy hehe, towarzystwo bez szans

Ale tłumy hahhahaha (2019-05-11 19:25:37)

S (2019-05-10 19:29:40)

PIS- o trolle w natarciu. Konfederacja osiąga 6% i

strach obleciał kaczorowych. Ja tylko przypomnę, że taką samą metodę stosowało PO wobec PIS kilka lat wstecz, tj. również nazywali przeciwników ruskimi agentami. Teraz sa wolne media w internecie i takie bajeczki mosadowe o ruskich agentach kupują tylko nieinternetowi.

Prosty (2019-05-10 17:51:49)

Lepszym miejscem na spotkanie byłaby piaskownica przy przedszkolu.

Walu (2019-05-10 17:11:33)

Trzeba bylo zrobić w sitarskiej. Byloby wievej ludzi. Nie poddawać sie pogonić zarazę za Ural.

(2019-05-10 10:16:42)

I to by było na tyle.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Biura rachunkowe

Kancelaria Doradztwa Podatkowego BIURGAW Jan Gawda

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro, 23-400 Biłgoraj

Biuro Rachunkowe Biłgoraj - Janusz i Maria Gaj

Komorowskiego 3/111 i 112, 23-400 Biłgoraj

Ubezpieczenia

Zarezerwuj nocleg

Pułkownik z Biłgoraja, powalczy o mandat posła. Bogdan Kiełbasa startuje z list "Lewicy" (AUDIO)

Pułkownik rezerwy Bogdan Kiełbasa będzie walczył o mandat poselski. Jego kandydaturę zgłosiła biłgorajskie struktury Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Ogłoszenie, że Bogdan Kiełbasa będzie startował z list "Lewicy, odbyło się dziś wieczorem podczas specjalnej konferencji. -Po ponad 34 latach zawodowej służby wojskowej powróciłem do Biłgoraja i tu na swojej drodze spotkałem otwartych i przyjaznych ludzi. Chcę im służyć - przyznaje kandydat. więcej»

Konkursy

bilgoraj.com.pl poleca

Nieoficjalnie Beata Strzałka posłem Ziemi Biłgorajskiej

Osiem mandatów dla Prawa i Sprawiedliwościowy, dwa dla Koalicji...

Rekord frekwencji pobity. Będzie weekend powyborczy dla mieszkańców Biłgoraja

O ponad 1/5 więcej mieszkańców Biłgoraja poszło do urn wyborczych...

Wyniki wyborów do Sejmu RP w okręgu Nr 7 ze wszystkich obwodowych komisji wyborczych

Dane z 920 na 920 obwodowych komisji wyborczych (100%) w okręgu...

Ogłoszono przetarg na remont W835

W Biłgoraju podano informację o ogłoszeniu przetargu na realizację...

Biłgoraj. 80. rocznica wybuchu II wojny światowej (FOTO)

W Biłgoraju odbyły się powiatowe uroczystości związane z 80. rocznicą...

PSL domyka listy wyborcze. Z naszego Powiatu kandydować mają Genowefa Tokarska i Wiesław Różyński (AUDIO)

Polskie Stronnictwo Ludowe podpisało porozumienie z Kukiz15....

Ogłoszenia