Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Biłgoraj przystankiem na trasie Powerslide Tour - Warsztaty z mistrzami rolek!

Dodał: red Data: 2019-08-20 10:35:15 (czytane: 1937)

Szkółka rolkowa Funrolki&fit i OSiR w Biłgoraju zapraszają na warsztaty rolkowe Powerslide Tour – przystanek Biłgoraj. W Gdańsku zainaugurowany zostanie projekt Powerslide - Tour. Trzynaście miast, trzynaście przystanków na rolkowej mapie Polski. W każdej z miejscowości darmowe warsztaty - z mistrzami role - od podstaw jazdy poprzez slalom, freeskate, skoki aż do slajdów!Reklama.

Jednym z przystanków tej wyjątkowej trasy jest Biłgoraj! Biłgorajskie warsztaty rolkowe Powerslide Tour odbędą się 26 sierpnia – w poniedziałek w godzinach 16.00 - 20:00, na terenie Skateparku przy ul. Targowej. W programie dwa bloki ćwiczeniowe 16-17:30 i 17:45 - 19:15 na które organizatorzy zapraszają zarówno dzieci jak i dorosłych, to warsztaty dla tych, którzy dopiero zaczynają rolkową przygodę oraz tych, którzy szlifują nabywane latami umiejętności! Z kolei o godzinie 19:15 nastąpi pokaz jazdy mistrzów, będzie na co popatrzeć: skoki, slajdy, slalom…, następnie zostaną uczestnikom wręczone nagrody i dyplomy.

Aleksey_Martsenyuk.jpg

Powerslide to jeden z największych producentów rolek na świecie. Od wielu lat prężnie działa na polskim rynku wspierając wielu rolkarzy i sponsorując szkółki rolkowe, 
Biłgorajskie warsztaty poprowadzą:
- Ewelina Czapla - Mistrzyni Polski oraz wielokrotna medalistka pucharu świata we Freestyle Slalomie. Szkoleniowiec Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich i instruktorka wrotkarstwa specjalizująca się w nauce Freestyle Slalomu dla dzieci i dorosłych.
- Aleksey Martsenyuk - Mistrz Europy w slideach. Specjalizujący się w nauce zaawansowanych technik hamowania.
Patrycja Najda - Mistrzyni Polski w jeździe agresywnej na rolkach oraz w speed slalomie. Instruktorka wrotkarstwa specjalizująca się w nauce podstaw jazdy miejskiej oraz skoków.
- Justyna Czapla - Mistrzyni Polski i medalistka Mistrzostw Europy we Freestyle Slalomie specjalizująca się w nauce Freestyle Slalomie dla dzieci i dorosłych.
- Jakub Flaga - Vice Mistrz Europy w skoku nad tyczka specjalizujący się w treningach High Jump na rolkach. Rekordzista Polski w skoku nad tyczką.
- Tomasz Ardzinski - Instruktor wrotkarstwa specjalizujący się w nauce podstaw jazdy miejskiej.
- Jacek Skorupski - Instruktor wrotkarstwa, założyciel szkółki we Wrocławiu oraz koordynator projektu Amatorska Liga Slalomowa. Specjalizuje się w nauce Freestyle Slalomu dla dzieci i dorosłych.
- Mateusz Bączkowicz - Instruktor wrotkarstwa specjalizujący się w nauce dorosłych -podstawy i jazda miejska.

Justyna_Czapla.jpg

Instruktorzy odczarują tajniki rolkowych dyscyplin, skupią się nie tylko na spektakularnych efektach, ale też na kwestiach bezpieczeństwa, czyli: co można robić na rolkach, jak robić, czego robić nie wolno i jak się zachować w nieprzewidzianych sytuacjach!

Zapraszamy wszystkich tych którzy chcą rozwijać swoje rolkowe umiejętności do spędzenia z nami tego popołudnia, taka okazja się prędko nie powtórzy! Wymagany jest w komplet ochraniaczy i kask.

/Katarzyna Futyma/

Tagi: rolki   Powerslide Tour   nauka jazdy na rolkach   biłgoraj

Zobacz także

Jeżdżę z głową - w kasku! Warsztaty rolkowe na OSiRze (FOTO)

Dodane: 2020-08-08 19:13 - Komentarze  (0)  czytane (215)

TAGI: skate park, jeżdzę z głową w kasku, osir biłgoraj, sprzęt sportowyKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 35.172.233.215

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Siłownie i Fitnes

więcej

Kluby sportowe

Ogłoszenia