Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Biłgoraj. Kończy się budowa trzech ulic w Osiedlu Batorego

Dodał: red Data: 2020-11-18 16:45:51 (czytane: 1483)

W czerwcu br. rozpoczęły się prace budowlane na trzech biłgorajskich ulicach położonych w Osiedlu Batorego. Zadanie pod nazwą „Budowa ulic: Królowej Bony, Królowej Jadwigi i Dąbrówki wraz z odwodnieniem” obejmuje wykonanie łącznie 476 m jezdni wraz z chodnikami i budową kanalizacji deszczowej oraz przebudowę sieci gazowej i teletechnicznej.

Kancelaria Doradztwa Podatkowego BIURGAW Jan Gawda
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, Biłgoraj-Projekt zakłada wykonanie jezdni o szerokości 5,5 m oraz chodników jednostronnych z kostki betonowej o szerokości 1,5 m. Długość jezdni na ulicy Królowej Jadwigi wynosi 207 m, na ulicy Dąbrówki - 119 m a na ulicy Królowej Bony - 150 m - informuje Paweł Jednacz, rzecznik prasowy w urzędzie miasta Biłgoraj. Wartość projektu wynosi około 1,8 mln zł. Zadanie jest dofinansowane z udziałem środków z budżetu państwa w ramach programu „Fundusz Dróg Samorządowych”, a wartość dofinansowania to ponad 1 mln zł.

bilgoraj_inwestycje_drogowe_odiedle_batorego.jpg

Zadanie ma zakończyć się pod koniec bieżącego miesiąca. -Zabiegałem o te ulice jako mieszkaniec i przewodniczący Rady Osiedla Batorego. To był priorytet w pracach Rady Osiedla. Czynnie uczestniczyliśmy w pracach przygotowawczych i projektowych. Właściwie te ulice dopełnią konieczne inwestycje w tzw. "Osiedlu Królewskim". Mieszkańcy od lat zabiegali i mobilizowali władze by inwestycje te przeprowadzić. Ciężko było tymi ulicami przejść i przejechać. Dziś widzimy, że inwestycja jest na ukończeniu i służyć będzie mieszkańcom tej części miasta Biłgoraja - podkreśla były przewodniczący Rady Osiedla Batorego, Stefan Oleszczak.

Czytaj także: Trwa remont ulic w Osiedlu Różnówka

/bilgoraj.com.pl/

Reklama.

Tagi: osiedle batorego   biłgoraj   inwestycje drogowe   osiedle królewskie

Zobacz także

Inwestycje drogowe powiatu biłgorajskiego w latach 2019 - 2020 roku oraz plany na rok 2021 (VIDEO)

Dodane: 2021-01-11 10:13 - Komentarze  (7)  czytane (1538)

TAGI: powiat biłgorajski, inwestycje drogowe, fundusz dróg samorządowych, remonty drogoweKomentarze (3)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 18.207.108.182

max (2020-11-19 16:00:31)

Urzędnicy biorą za coś apanaże. Trzeba aż " zabiegać i ich mobilizować " aby wykonali swoją pracę. Coś niebywałego w normalnym kraju.

(2020-11-18 17:23:45)

jeszcze Jaś w du.i a oleszczak ma się za ojca sukcesu

(2020-11-18 17:20:37)

W Polsce są dwie grypy – pisowcy i kodowcy. Niczym się nie różnią, a każda totalitarna ustawa budzi w nich radość. Normalnych ludzi jest może 0.3 do 1%. Telewizja i inne media terroru propagandowego działają znacznie lepiej na ciemnotę, a nasz ‚naród’ a raczej tubylcy są jeszcze w ciemnej dziurze.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Diagnostyka i warsztaty

Kursy prawa jazdy

Ogłoszenia