Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Biłgoraj Biega... czyli Stadionowy Cross Przeszkodowy (FOTO)

Dodał: red Data: 2022-05-20 21:27:13 (czytane: 1964)

Nietypowy przebieg miała tegoroczna odsłona popularnego wydarzenia sportowego "Biłgoraj Biega". Organizatorzy, tj. OSiR Biłgoraj i biłgorajskie grupy biegowe zaproponowały czyli Stadionowy Cross Przeszkodowy dla sztafet. Uczestnicy rywalizowali na specjalnym torze, w kategorii OPEN i w grupach wiekowych.

P.W. EKO-SYSTEM - JAN LESIAK
www.ekosystem-lesiak.pl,Roboty wodnokanalizacyjne, drogowe, ogólnobudowlane,  Niwelacje terenu, fundamenty, Wynajem sprzętu budowlanego, Doradztwo w zakresie przepisów ochrony środowiska, oczyszczalnie przydomowe, oceny środowiskowe

Szozdy 11. 23-407 , Tereszpol

Biuro Geodezyjne s.c. A. Myszkowiak, J. Piechota
www.biuro-geodezyjne.com.pl,geodezja, biuro geodezyjne, dom, Biłgoraj, pomiary, pomiary geodezyjne, grunty, doradztwo, mapy geodezyjne, rozgraniczanie nieruchomości,

Plac Wolności 8. 23-400, BiłgorajKontynuując coroczną akcję Biłgoraj Biega, Ośrodek Sportu i Rekreacji organizuje wspólnie z Partnerami kolejną imprezę promującą aktywny wypoczynek dbałość o zdrowy, sportowy styl życia.  Wydarzenie odbyło się w piątek, 20 maja 2022 roku na obiektach przy ul. Targowej. Trasa prowadziła przez bieżnię lekkoatletyczną i boczne boiska treningowe na stadionie OSiR. Dystans wynosił około 1 000 m, a na trasie usytuowane były „przeszkody”.

-Po pandemii wracamy do organizacji imprez masowych, w tym imprez biegowych, które cyklicznie organizujemy w Biłgoraju. Jedną z takich imprez jest Biłgoraj Biega, przygotowywany z naszymi partnerami. W tym roku postanowiliśmy jednak urozmaicić biegowe wydarzenie i przygotowaliśmy Stadionowy Cross Przeszkodowy. Sprawdzić mógł się każdy, w sztafetach wystartowali młodzi zawodnicy z Biłgoraja, miłośnicy lekkoatletyki z Biłgoraja i powiatów ościennych oraz ci, którzy chcieli spróbować sportowej przygody. Frekwencja dopisała, pogoda była wymarzona, dla najlepszych zawodników przygotowaliśmy medale i pamiątkowe puchary - mówi po. dyrektora OSiR, Grzegorz Kominek.

bilgoraj_biega.JPG

Ze Stalowej Woli przyjechał Stalowowolski Klub Biegacza. -Wszyscy jesteśmy zawodowymi żołnierzami, na codzień więc z tego typu zaprawą mamy do czynienia. Starujemy w zawodach wojskowych, gdzie podobne try trzeba pokonywać, więc mamy w tym pewne doświadczenie. Start w Biłgoraju traktujemy jako fajną rozrywkę, było naprawdę bardzo miło, profesjonalna organizacja, mnóstwo dobrego humoru, ciepli ludzie. Było bardzo fajnie - przyznaje jedne z uczestników, Macin Nowak.

Na mecie biegu, po wręczeniu medali i pucharów na uczestników czekało losowanie upominków oraz Fruit Party (owocowy poczęstunek).

Wyniki OPEN:
I miejsce - SKB Stalowa Wola;
II miejsce - LKS "Znicz" I;
III miejsce - OCR Fizjo&Gym;
IV miejsce - LKS "Znicz" II;
V miejsce - Biłgoraj Biega.

/bilgoraj.com.pl/

Reklama.

Zdjęć w galerii: 37

Tagi: biłgoraj biega   stadionowy cross przeszkodowy   osir biłgoraj   sport biłgoraj

Zobacz także

Wycieczki rowerem i nordic walking po Roztoczu podczas wakacji w każdą niedzielę

Dodane: 2022-07-02 18:19 - Komentarze  (0)  czytane (931)

TAGI:Komentarze (7)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.235.78.122

jkhjkl (2022-05-23 20:27:24)

Nauczyciele od tzw kultury fizycznej zawsze mogą pokazać swoje osiągnięcia na zawodach biegowych na rowerach itd.rywalizacji jest dużo

(2022-05-22 11:22:22)

Rzeczywiście "żenada" bo co to znaczy "OSiR wypowiedział się sam do siebie"?

Żenada (2022-05-21 21:28:28)

Już się OSiR wypowiedział sam do siebie. Dziękujemy.

(2022-05-21 20:05:45)

są oczywiście wyjątki potwierdzające regułę.

(2022-05-21 20:03:54)

A mnie to trochę szkoda tych wuefistów - jak można traktować pracę z dziećmi i młodzieżą tylko jak zawód tak od godz. 8 do 12 (pensum nauczyciela to 18 godz, tygodniowo), bez żadnej pasji, ambicji żeby coś przekazać uczniom.

(2022-05-21 12:52:04)

Szkoda tylko że nie biorą udziału szkoły, przecież szkoła ma spełniać też funkcję pedagogiczną, nauczyciele wf. powinni kształtować wzorce aktywnego zdrowotnego spędzania czasu, maja zajęcia pozalekcyjne (płatne!). Szkoda, ze nie mamy pedagogów tylko nauczycieliwyrobników.

(2022-05-21 12:40:54)

Fajna imprezka, ale była zabawa!

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Siłownie i Fitnes

więcej

Kluby sportowe

Pobiegli tropem wilczym ku czci Wyklętych (FOTO, VIDEO)

Tradycyjnie już, powiat biłgorajski dołączył do miejsc na mapie naszej Ojczyzny, gdzie uczczono "Żołnierzy Wyklętych" biegnąc wilczym tropem. Bieg Tropem Wilczym jest największym w Polsce. To oddanie hołdu i przywracanie pamięci o tych, którzy po II wojnie światowej nie złożyli broni, a nadal walczyli w tzw. drugiej konspiracji. więcej»

Ogłoszenia