Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Biegi anglosaskie

Dodał: red Data: 2018-04-16 16:08:54 (czytane: 941)

14 kwietnia br. w Ustrzykach Dolnych na trasach wyznaczonej stokami Kamiennej Laworty, odbyły się Ogólnopolskie Igrzyska Dzieci i Młodzieży oraz Mistrzostwa Polski Młodzików, Juniorów i Seniorów w Biegach Anglosaskich. Bardzo dobrze zaprezentowali się biegacze z biłgorajskiego „Znicza” i Szkółki Lekkoatletycznej OSiR.

RESTAURACJA PIZZERIA COUNTRY

ul Dąbrowskiego 6B. 23-400, Biłgoraj

JP BUDOWNICTWO
www.jpbudownictwo.pl,termo-modernizacja, doceplanie biłgoraj, malowanie, tynkowanie, remonty, renowacje, ocieplanie, adaptacja, adaptacja poddasza, adaptacja piwnc, tynkowanie biłgoraj, malowanie biłgoraj, adaptacja biłgoraj, remont biłgoraj

ul. E Orzeszkowej 25. 23-400, Biłgoraj

Złoty medal i tytuł Mistrzyni Polski w kategorii młodziczek na dystansie 2,7 km, zdobyła Oliwia Hałka, brązowy medal na dystansie 1 km w kategorii dziewcząt rocznik 2007 i młodsze wywalczyła Natalia Podpora, a 6. na dystansie 1,9 km, w kategorii dziewcząt rocznik 2005 - 2006 była Milena Brodziak.

Wysokie miejsca w biegu młodzików na 2,7 km zajęli również Przemek Jachosz i Damian Bernaś – odpowiednio 7. i 8. Oprócz „zawodowców” w imprezie startowali również - w ramach III Ekologicznego Biegu Górskiego - amatorzy biegania w kategoriach weteranów. Dariusz Bernaś reprezentujący BUT (Biłgoraj Ultra Trail), na 10 km trasie zajął 53. miejsce w gronie 85 startujących (9 miejsce w kategorii wiekowej).