Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Bezpieczne wakacje

Dodał: red Data: 2018-06-28 11:36:50 (czytane: 1185)

Biłgorajscy policjanci spotkali się z dziećmi w Woli Dereźniańskiej. Młodzież spędzająca czas w świetlicy miała okazję posłuchać przygotowanej specjalnie dla nich przez policjantów pogadanki na temat bezpieczeństwa i obejrzeć sprzęt na co dzień służący policjantom w pracy.Policjanci biłgorajskiej Komendy spotkali się z dziećmi i młodzieżą spędzającą czas w świetlicy w Woli Dereźniańskiej. Policjanci w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo... nad wodą” organizowanej pod patronatem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji rozmawiali z młodymi ludźmi o bezpieczeństwie podczas wakacji. -Mundurowi mówili również o niebezpieczeństwach jakie mogą nas spotkać podczas wakacji w miejscu zamieszkania, wypoczynku na wsi jak i na drodze a także podczas spędzania czasu nad wodą lub w górach i sposobach ich uniknięcia. Przypomnieli jak ważne dla niechronionych uczestników ruchu drogowego są odblaski, które mogą uratować nam życie. Nie lada atrakcją okazał się być pokaz sprzętu na co dzień służącego policjantom - informuje sierżant sztabowy Joanna Klimek.

bezpieczne_wakacje.jpg

Przypominamy, że obchodziliśmy niedawno Międzynarodowy Dzień Walki z Narkomanią. W związku z tym policjanci uświadamiali młodzież o zagrożeniach jakie niesie ze sobą zażywanie narkotyków lub dopalaczy. Na koniec spotkania policjanci rozdali uczestnikom elementy odblaskowe ufundowane przez Wójta Gminy Biłgoraj i życzyli sobie wzajemnie bezpiecznych wakacji.

/red./
Foto: KPP Biłgoraj

Reklama.

Tagi: bezpieczne wakacje   policja biłgoraj   kręci mnie bezpieczeństwo   profilaktyka

Zobacz także

Miliony publikacji dostępne w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Biłgoraju

Dodane: 2019-07-18 11:51 - Komentarze  (0)  czytane (429)

TAGI: miejska i powiatowa biblioteka publiczna w biłgora, mipbp w biłgoraju, platforma academica, publikacjeKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.161.118.57

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

Ośrodek Szkolenia Kierowców LUIS

ul. Lubelska 7 IIp, 23-400 Biłgoraj

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia