Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Basket - AZS AWF Biała Podlaska 64:61

Dodał: red Data: 2017-03-19 16:38:58 (czytane: 1772)

W rozegranym 19 marca br. meczu III ligi koszykówki mężczyzn, biłgorajski Basket wygrał z drużyna z Białej Podlaskiej 64:61. Pierwsza kwarta zapowiadała zdecydowanie większą przewagę, ale pod jej koniec i w drugiej kwarcie przyszło rozprężenie, które starali się wykorzystać goście.

'ART DECO' - dekoracje ślubne, prezenty ślubne, zaproszenia, obrazy ze skóry, artykuły świąteczne
www.upominkibilgoraj.pl,art deco, tanie obrazy, dekoracje ślubne biłgoraj, strojenie aut, prezenty, dodatki ślubne, obrazy ze skóry, ślub, komunia, zaproszenia ślubne, zaproszenia komunijne, biłgoraj, stroiki, upominki, wianki, artykuły świąteczne, choinka, bombki

ul. Bohaterów Monte Cassino 19 / Hala Targowa, stoisko nr 42. 23-400, Biłgoraj

BIŁMED - sklep medyczny i wypożyczalnia sprzętu medycznego
www.bilmed.sklep.pl,sklep medyczny, wypożyczalnia sprzętu medycznego, biłgoraj, biłmed, sklep ze sprzętem medycznym, wózki inwalidzkie, łóżko rehabilitacyjne, rehabilitacja, balkoniki, podpórki, czwórnogi, kule, laski inwalidzkie, pieluchomajtki, kołnierze ortopedyczne

ul Marii Skłodowskiej-Curie 37. 23-400, Biłgoraj

Po dobrej, szybkiej i skutecznej pierwszej kwarcie prowadziliśmy z reprezentacją Białej Podlaskiej prowadziliśmy 25:20. Jednak już pod jej koniec i niemal przez całą drugą kwartę do drużyny Biłgoraja wkradło się rozprężenie, które zaowocowało mnóstwem niewymuszonych błędów własnych oraz brakiem skuteczności, zaraz za tym poszły faule i gra stała się nerwowa. Druga kwarta zakończyła się wynikiem 31:30 dla Basketu. Trzecią kwartę przegraliśmy 47:50, w czwartej znów wróciła szybkość i pewność gry, choć końcówka była dość nerwowa. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem Basketu 64:61.

basket_bilgoraj.JPG

-Nie udało się i w tym meczu wyeliminować błędów, pod koniec pierwszej i w drugiej kwarcie pojawił się pewien przestój, który pozwolił rywalom odrobić punkty. Następnie wynik był na granicy remisu i przyszła dość nerwowa końcówka meczu. Na szczęście to my wykazaliśmy się większym spokojem i pewnością pod koszem. Mecze z AZS AWF Biała Podlaska nie należą do najłatwiejszych, to dobry technicznie i wytrzymałościowo przeciwnik. Dziś jednak to my okazaliśmy się lepsi - przyznaje Łukasz Krawiec z MKS Basket LO ONZ Biłgoraj.

/bilgoraj.com.pl/

Tagi: basket biłgoraj   koszykówka biłgoraj   zas awf biała podlaska   sport biłgoraj

Dodane: 2017-03-28 09:49 - Komentarze  (0)  czytane (1614)

TAGI: karate tradycyjne, ogólnopolski pócha w karate tradycyjnym, biłgorajski klub karate tradycyjnego, patryk jarosz