Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Bal studniówkowy w LO im. ONZ w Biłgoraju (FOTO, VIDEO)

Dodał: red Data: 2017-01-15 00:41:06 (czytane: 19444)

Tegoroczni maturzyści z LO im. ONZ w Biłgoraju 14 stycznia br. bawili się na balu studniówkowym. Tradycyjnie zgromadzili się w swojej szkole, aby tu przeżyć studniówkę. Był polonez, życzenia od wychowawców, dyrekcji i rodziców. Od uczniów popłynęły słowa wdzięczności dla nauczycieli i rodziców za trud wychowania i wykształcenia.

JP BUDOWNICTWO
www.jpbudownictwo.pl,termo-modernizacja, doceplanie biłgoraj, malowanie, tynkowanie, remonty, renowacje, ocieplanie, adaptacja, adaptacja poddasza, adaptacja piwnc, tynkowanie biłgoraj, malowanie biłgoraj, adaptacja biłgoraj, remont biłgoraj

ul. E Orzeszkowej 25. 23-400, Biłgoraj

Biuro Geodezyjne s.c. A. Myszkowiak, J. Piechota
www.biuro-geodezyjne.com.pl,geodezja, biuro geodezyjne, dom, Biłgoraj, pomiary, pomiary geodezyjne, grunty, doradztwo, mapy geodezyjne, rozgraniczanie nieruchomości,

Plac Wolności 8. 23-400, Biłgoraj-Dziś nadeszła tak długo oczekiwana przez nas noc. Mamy przyjemność powitać wszystkich Państwa na balu studniówkowym. Nasz niezwykły bal uświadamia nam, że już wkrótce, bo za sto dni staniemy przed najważniejszym w życiu egzaminem – egzaminem dojrzałości. Studniówka również skłania nas do refleksji nad upływającym czasem, gdyż jeszcze nie tak dawno rozpoczynaliśmy naukę w tej szkole. A dziś mamy już rok 2017 i tak długo wyczekiwany bal studniówkowy. A zatem, drogie koleżanki i drodzy koledzy - tańczmy tak, aby zapamiętać ten wieczór do końca życia! - mówili prowadzący bal Ilona Kapica i Benedykt Król.


Dyrektor ZSO Marian Klecha, gratulował uczniom wspaniałej organizacji balu i życzył szczęścia na maturze i "w walce" o wymarzone studia: -Dzisiejszy wieczór jest jedyny i niepowtarzalny. Otacza nas blask świateł, zachwycają eleganckie kreacje dziewcząt i garnitury chłopców. Spotykamy się w pięknie udekorowanej sali, w uroczystym nastroju, by uczcić symboliczne sto dni dzielące nas od matury. „Marzyć o szczęściu i bawić się do białego rana” – życzę miłego, udanego wieczoru, wesołej zabawy, radosnych przeżyć i niezapomnianych wrażeń z tego młodzieńczego balu. Życzenia maturzystom złożył również Starosta Biłgorajski Kazimierz Paterak, Burmistrz Biłgoraja Janusz Rosłan i proboszcz parafii św. Jerzego w Biłgoraju Stanisław Budzyński.

Reklama.

Części oficjalną zakończył - zgodnie ze zwyczajem - tradycyjny poloneza odtańczony przez uczniów i nauczycieli, następnie była ciepła kolacja, wspólne zdjęcia i zabawa do białego rana, bo jak mówi porzekadło: skończymy o pianiu kura, później już tylko – matura!

/bilgoraj.com.pl/

Zdjęć w galerii: 492

Tagi: studniówka lo im. onz   bal studniówkowy   biłgoraj   studniówka onzt biłgoraj

Komentarze (4)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.225.41.203

abc (2017-01-16 07:40:57)

Tylko dlaczego tyle alkoholu był na studniówce, czy młodzież bez tego nie potrafi się bawić.

j23 (2017-01-15 22:51:51)

A ty student to gdzie przebywasz?

LO ONZ (2017-01-15 10:01:27)

Cos w tym roku jakby nie za bardzo , ubiegłe lata ładniej to wyglądało.

student (2017-01-15 09:22:25)

pokoncczo szkoly ,studia a potym sru na zachod

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

Ośrodek Szkolenia Kierowców LUIS

ul. Lubelska 7 IIp, 23-400 Biłgoraj

2x80 km na 80-lecie szkoły (FOTO)

Trzydniowym rajdem rowerowy uczniowie i nauczyciele LO im. ONZ postanowili uczcić jubileusz 80-lecia placówki, który przypada w roku kalendarzowym 2017. Na rajd z Biłgoraja do Sandomierza i z powrotem ruszyło 30 uczniów wraz z opiekunami. Podczas rajdu przewidziano cały dzień na zwiedzanie Sandomierza i okolic. więcej»

Wyniki egzaminu maturalnego w ZSBiO pozytywnie zaskoczyły

Z nieoficjalnych informacji wynika, że biłgorajska "Budowlanka" będzie mogła poszczycić się nawet 100% zdawalnością tegorocznej matury. Na chwilę obecna wyniki młodzieży ZSBiO są zdecydowanie wyższe niż średnia krajowa czy wojewódzka. A ci, którym potknęła się w maju noga mają szansę na poprawce. więcej»

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia