Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Bal maturalny uczniów Zespołu Szkół Leśnych (FOTO, VIDEO)

Dodał: red Data: 2020-01-11 23:53:57 (czytane: 6367)

W jednym z lokali w Powiecie Janowskim, odbyła się dziś studniówka biłgorajskiego Zespołu Szkół Leśnych. Na 100 dni przed egzaminem maturalnym, bawili się na niej uczniowie Technikum Leśnego.Tradycyjnie bal maturalny rozpoczął się myśliwskimi sygnałami, zagranymi przez Zespół Sygnalistów działający przy placówce. -Mamy ogromny zaszczyt powitać wszystkich przybyłych na dzisiejszy bal studniówkowy gości. 11 stycznia 2020 roku to dzień dla nas wyjątkowy i długo wyczekiwany. Wszyscy czujemy magie studniówkowego wieczoru. W tej podniosłej atmosferze i pięknej scenerii, pragniemy przetańczyć ten wieczór i całą noc. Cieszymy się iż wspólnie z nami są nasi rodzice, nauczyciele, przedstawiciele Lasów Państwowych i władz samorządowych - podkreślali prowadzący bal, uczniowie "Leśnika".

Podczas otwarcia wydarzenia głos zabrali także goście, w tym zastępca dyrektora RDLP w Lublinie Piotr Mróz, Nadleśniczy Nadleśnictwa Biłgoraj Mariusz Szwed oraz członek Zarządu Powiatu Jan Małysza. Do zebranych przemówili także rodzice i dyrektor Zespołu Szkół Leśnych. -Dzisiejszy wieczór na długo zapadnie w pamięci naszym uczniom, tegorocznym maturzystom ale i nam wszystkim. Ten bal ma swój niepowtarzalny charakter, otwiera okres bezpośredniego przygotowania się do matury, która jest przepustką do dorosłego życia. Życzę wszystkim dobrej zabawy studniówkowej ale także dobrego wykorzystania ostatnich chwil nauki i dobrych wyników egzaminów dojrzałości oraz mądrych wyborów w życiu dorosłym - mówiła dyrektor placówki, Barbara Serafin.

/bilgoraj.com.pl/

Reklama.

Zdjęć w galerii: 231

Tagi: bal maturalny   studniówka   zespół szkół leśnych   oświata biłgoraj

Zobacz także

Najpiękniejsze zakątki powiatu biłgorajskiego uwiecznione na fotografii. Ich autorzy nagrodzeni

Dodane: 2020-07-24 13:26 - Komentarze  (2)  czytane (3962)

TAGI: konkurs fotograficzny, starostwo powiatowe, powiat biłgorajski, najpiękniejsze zakątki powiatu biłgorajskiegoKomentarze (1)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.236.59.154

Czytelnik (2020-01-14 07:25:19)

Wszystko fajnie.
Ale czy to jeszcze taka prawdziwa stodniowka? Ścianka di zdjęć, pruba bycia jak celebryta z tv. No i miejsce studniówek też nie takie, bo co to za impreza poza szkołą. Dziś studniiwki są tak jak wspolczesne wesela, trochę przepychu i wszechobecne telefony. Dziewczyny mają torebki niby firmowe a telefony w rekach noszą. Bylem w tym roku na sylwestrze w lokalu to 3/4ludzi za stolem siedziało i klepało na komunikatoracj ze znajomymi zamiasy się bawic. Ale co tu pisać takie czasy, a gorsze idą.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

Dwie kandydatury na dyrektora I LO im. ONZ w Biłgoraju

W odpowiedzi na ogłoszony przez Zarząd Powiatu konkurs na stanowisko dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego im. ONZ w Biłgoraju, wpłynęły dwie oferty. W najbliższy poniedziałek, ma zostać powołana komisja konkursowa. Nowego dyrektora władze powiatu muszą wyłonić do końca marca br. Z końcem tego miesiąca bowiem na emeryturę przechodzi dyrektor Marian Klecha. więcej»

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia