Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Bal gimnazjalny w Gimnazjum św. Jadwigi (FOTO, VIDEO)

Dodał: red Data: 2018-01-06 17:43:46 (czytane: 3933)

6 stycznia br. w Gimnazjum nr 1 im. św. Jadwigi Królowej w w Biłgoraju odbył się bal gimnazjalny przygotowany dla uczniów klas III przez rodziców. Wzięło w nim udział kilkudziesięciu młodych ludzi z pięciu klas. Impreza rozpoczęła się od przemówień dyrektora, rodziców i przedstawicieli uczniów. Bal kończy się około godziny 22:00.

RESTAURACJA PIZZERIA COUNTRY
www.country.bilgoraj.com.pl,pizzeria, pizza, Biłgoraj, w Biłgoraju, restauracja

ul Dąbrowskiego 6B. 23-400, Biłgoraj-Bal gimnazjalny w naszej szkole ma już swa tradycję, nie jest to może długa tradycja, ale wpisała się w historię placówki. Jego funkcja jest nauczenie uczniów tego jak takie wydarzenia się przygotowuje. To pokazuje, że można wspólnie z koleżankami i kolegami przygotować coś z czego będzie korzystać więcej osób, uczy odpowiedzialności, pracy w zespole, współpracy oraz wspólnej zabawy, która podsumowuje pewien okres w życiu młodych ludzi - wyjaśnia dyrektor Maciej Buczek.

Bal to także podsumowanie obecności uczniów w szkole. Gimnazjalny wiek to wiek trudny, wiek kiedy kształtuje się system wartości, postrzegania świata i odpowiedzialności za swoje czyny. Do uczniów klas trzecich z życzeniami zwrócili się także rodzice oraz ich rówieśnicy. Bal rozpoczął się od walczyka, a następnie była zabawa z DJ-ami i poczęstunek. Impreza trwa około 6 godzin i kończy się około godziny 22:00.

/bilgoraj.com.pl/

Reklama.

Zdjęć w galerii: 146

Tagi: bal gimnazjalny   gimnazjum im. św. jadwigi królowej   bal gimnazjlny w biłgoraju   oświata biłgoraj

Zobacz także

Stypendia dla uczniów wręczone

Dodane: 2018-10-15 19:07 - Komentarze  (0)  czytane (1215)

TAGI: stypendia, nauka, biłgoraj, oświata biłgorajKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.166.207.223

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

Ośrodek Szkolenia Kierowców LUIS

ul. Lubelska 7 IIp, 23-400 Biłgoraj

Badają skorupę ziemską. Te badania odczuli mieszkańcy Biłgoraja i okolic

Wstrząs, jaki w nocy z 11 na 12 września br. odczuli mieszkańcy Biłgoraja i okolic nie tylko ich zaniepokoił, ale także zaciekawił. My już rano informowaliśmy, że nie było to żadne tąpnięcie, czy trzęsienie ziemi, a skutek prac sejsmicznych. Prowadzą je specjaliści na zlecenie Polskiej Akademii Nauk. więcej»

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia