Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Bal gimnazjalny uczniów św. Jadwigi (FOTO, VIDEO)

Dodał: red Data: 2019-02-02 19:32:46 (czytane: 5440)

Uczniowie Gimnazjum Nr 1 im. św. Jadwigi Królowej balem nie tylko podsumowali swe minione lata nauki w murach placówki, ale także symbolicznie całą formułę, jaką dla reformy oświaty były gimnazja. Wydarzenie rozpoczęło się od wystąpień, był także walczyk, kolacja i wspólna dyskoteka.

Biuro Geodezyjne s.c. A. Myszkowiak, J. Piechota
www.biuro-geodezyjne.com.pl,geodezja, biuro geodezyjne, dom, Biłgoraj, pomiary, pomiary geodezyjne, grunty, doradztwo, mapy geodezyjne, rozgraniczanie nieruchomości,

Plac Wolności 8. 23-400, Biłgoraj

Kancelaria Doradztwa Podatkowego BIURGAW Jan Gawda
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, BiłgorajBal rozpoczął się późnym popołudniem 2 lutego br. W sali gimnastycznej zgromadzili się uczniowie, nauczyciele oraz rodzice. --Cieszę się, że możemy dzisiaj spotkać się na wspólnej uroczystości szkolnej, jaka jest bal klas trzecich naszego Gimnazjum. Dziękuję rodzicom i nauczycielom, którzy zaangażowali się w to przedsięwzięcie. Szczególnie dziękuję wszystkim uczniom, ponieważ jest to jeden z najpiękniejszych i najtrudniejszych projektów szkolnych. To Wy zaprosiliście rodziców i nauczycieli do współpracy. Od kilku miesięcy planowaliście i przydzielaliście zadania, a na lekcjach wychowania fizycznego wbrew wszystkim przeciwnościom losu nauczyliście się walczyka, a wszystko to, aby wspólnie przeżyć ten pierwszy w życiu bal - mówił dyrektor szkoły, Maciej Buczek.

Gimnazjaliści za kilka miesięcy opuszczą mury szkoły, a razem z nimi znikną z systemu polskiej oświaty gimnazja. Młodzi ludzie rozpoczną naukę w szkołach średnich, a miejsce gimnazjów zajęły 8-klasowe szkoły podstawowe. -Balem, w sposób symboliczny chcemy pożegnać się ze swoja szkołą, ale także symbolicznie pożegnać tę całą formułę jaką były gimnazja - przyznaje uczennica, Magdalena Sokołowska. -Sami przygotowaliśmy dekoracje sali oraz przez odpowiedni strój chcieliśmy pożegnać godnie i z klasa nasze gimnazjum. Na koniec odtańczyliśmy walczyka, by było odświętnie - dodaje.

Reklama.

Obok walczyka, przemówień i wspólnej zabawy, bal to okazja do próby podsumowania spędzony w gimnazjum lat oraz na wspomnienia. -Gimnazjum to czas, który będziemy wspominać z radością. jest trochę przykro i smutno, że ten czas się już kończy. na pewno zmieniliśmy się, zarówno zewnętrznie jak i wewnętrznie - emocjonalnie i intelektualnie. To zasługa nauczycieli i dyrekcji. było sporo nauki, ale i chwil radosnych. zawarliśmy mnóstwo przyjaźni, znajomości, kształtowaliśmy tu swe charaktery - przyznaje uczennica, Idalia Młodowiec.

bal_gimnazjalny_jadwiga.JPG

 -Coś się kończy coś się zaczyna - zauważa dyrektor Buczek i dodaje: -Jest to bardzo wzruszająca chwila. Wspomnienia napływają do nas bardzo mocno i wyciskają łzy wzruszenia. Gimnazjum to nie budynki, to nie wyposażenie, to przede wszystkim ludzie - uczniowie i nauczyciele. Przez te wszystkie lata udało nam się bardzo wielu młodych ludzi wypuścić w świat, to wielki potencjał, który z czasem przyniesie wielkie korzyści dla nasz wszystkich.

bal_gimnazjalny_jadwiga_1.JPG

Bal po części oficjalnej stał się dyskotekową zabawa dla młodych ludzi. Potrwa ona do godziny 22:00. Teraz przed gimnazjalistami ostatni prosta. na pierwsza połowę kwietnia zaplanowano egzaminy gimnazjalne, które zweryfikują poziom wiedzy młodych ludzi.

/bilgoraj.com.pl/

Zdjęć w galerii: 151

Tagi: bal gimnazjalny   gimnazjum im. świętej jadwigi królowej   oświata biłgoraj   gimnazjaliści biłgoraj

Zobacz także

Trwa rekrutacja do II tury projektu PCK dla wolontariuszy

Dodane: 2020-05-28 13:15 - Komentarze  (1)  czytane (137)

TAGI: rekrutacja, pck biłgoraj, aktywni na 100 lat, polski czerwony krzyżKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 34.204.176.125

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

Studniówka "Budowlanki" 2020 (FOTO, VIDEO)

Uczniowie klas maturalnych Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju bawili się dziś na balu studniówkowym. Tradycyjnie wydarzenie rozpoczęło się od podziękowań i oficjalnych wystąpień oraz staropolskiego poloneza. Następnie przy muzyce DJ-ów, uczestnicy bawili się do białego rana. więcej»

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia