Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Awanse nauczycieli

Dodał: red Data: 2018-09-03 17:07:11 (czytane: 4511)

Pierwszego dnia nowego roku szkolnego 2018/2019, nauczyciele nauczyciele szkół dla których Powiat Biłgorajski jest organem prowadzącym odebrali z rąk Starosty Biłgorajskiego Kazimierza Pateraka mianowania na wyższe stopnie nauczycielskie.

P.W. EKO-SYSTEM - JAN LESIAK
www.ekosystem-lesiak.pl,Roboty wodnokanalizacyjne, drogowe, ogólnobudowlane,  Niwelacje terenu, fundamenty, Wynajem sprzętu budowlanego, Doradztwo w zakresie przepisów ochrony środowiska, oczyszczalnie przydomowe, oceny środowiskowe

Szozdy 11. 23-407 , Tereszpolawanse_nauczycieli__3_.JPG

Wręczając akty mianowania Starosta gratulował pedagogom i dziękował za ciężką i odpowiedzialną pracę, za szczególny rodzaj służby społecznej i ciągle nieustanne podnoszenie kwalifikacji, samorozwój, zdobywanie nowej wiedzy i szukanie dróg jej przekazania uczniom.

awanse_nauczycieli__2_.JPG

Podsumowując spotkanie, zwracając się do wszystkich nauczycieli Starosta mówił: -Kształtujecie i wychowujecie nowe pokolenie Polaków, którzy za kilka, kilkanaście lat przejma stery w naszej Małej Ojczyźnie, w Polsce, będą pracownikami, pracodawcami, będą odpowiadać za wielkie i ważne rzeczy oraz kreować teraźniejszość i przyszłość kraju. Wiem, że do swych obowiązków i zadań podchodzicie odpowiedzialnie, kompleksowo i sumiennie. Życzę bo to powołanie, ta szczególna służba przynosiła Wam satysfakcję, zadowolenie oraz odpowiednie i godne wynagrodzenie. Jestem zawsze do Państwa dyspozycji i zapewniam, dokładam wszelkich starań, by Wasza ważna misja była wychowywana w godnych warunkach, by uczniowie mogli pracować w nowoczesnych szkołach, na miarę XXI wieku.

awanse_nauczycieli__1_.JPG

Wśród odbierających nominację była między innymi nauczyciel, Dominika Niemiec. W rozmowie z naszym Portalem przyznaje, że dzisiejsza szkoła jest szczególnie wymagająca. -My wymagamy od uczniów oni wymagają od nas, stąd nieustanna potrzeba doskonalenia się - uważa i dodaje: -To ukoronowanie pewnego etapu mojej pracy dydaktycznej. Nauczyciel powinien być krok przed światem dlatego stale podnoszę swoje kwalifikacje. Uczę w Szkole Specjalnej, pracuję z dziećmi szczególnie wymagającymi. Zakres moich obowiązków jest bardzo szeroki, to zarówno nauka jak i przysposobienie uczniów do życia.

/bilgoraj.com.pl/

Reklama.

Tagi: mianowania nauczycielskie   awanse nauczycielskie   oświata biłgoraj   powiat biłgorajski

Zobacz także

Europejska Akademia Młodych Liderów Wsi (FOTO)

Dodane: 2020-09-25 17:51 - Komentarze  (0)  czytane (323)

TAGI: gmina biłgoraj, europejska akademia młodych liderów wsi, fundacja kuźnica im. hugona kołłątaja, pzedstawicielstwo komisji europejskiej w plsceKomentarze (1)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.237.183.249

Observer (2018-09-03 22:42:16)

Piotrek stawiasz!

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia