Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Apel o opłacanie podatków i opłat za gospodarowanie odpadami przez internet

Dodał: red Data: 2021-02-22 07:47:42 (czytane: 2052)

Szanowni Mieszkańcy, w chwili obecnej wszyscy zdajemy sobie sprawę, w jak trudnej znajdujemy się sytuacji ze względu na wciąż trwającą epidemię Covid-19. Naszym nadrzędnym celem jest dbanie o siebie i wszystkich naszych bliskich.

Kancelaria Doradztwa Podatkowego BIURGAW Jan Gawda
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, BiłgorajJednocześnie my, jako pracownicy samorządowi, jesteśmy zobowiązani przez cały ten okres do wykonywania powierzonych nam zadań i obowiązków. Dlatego też zwracamy się do Państwa z prośbą o opłacanie podatków i opłaty za gospodarowanie odpadami przede wszystkim z wykorzystaniem bankowości elektronicznej.

kasa_urzad_miasta_bilgoraj.jpg

Oczywiście kasa Urzędu Miasta będzie czynna i wpłaty będą przyjmowane, lecz prosimy, aby w miarę możliwości  unikać tej formy zapłaty i prosimy o niegromadzenie się w budynku Urzędu, tak jak to miało miejsce w latach ubiegłych. Informujemy również, iż wpłaty mogą być dokonywane bez żadnych dodatkowych prowizji w banku PKO BP przy ul. Ogrodowej.

Reklama.

Chcielibyśmy także wyjaśnić, że w tym roku nakazy podatkowe będą doręczane za pośrednictwem Poczty Polskiej. W związku z tym czas doręczenia decyzji każdemu podatnikowi może ulec wydłużeniu. Tym samym, nawet gdyby minął termin 15 marca 2021 roku, który jest ustawowym terminem płatności I raty podatku od nieruchomości, a decyzja nie została doręczona przed upływem 14 dni przed tą datą, to wówczas termin płatności wynosi 14 dni od dnia doręczenia decyzji.

/Janusz Rosłan/

Tagi: urząd miasta biłgoraj   burmistrz biłgoraja   podatki   kasa urządu miasta biłgoraj

Zobacz także

Warzywa liściaste - nie tylko do sałatki!

Dodane: 2021-07-22 13:42 - Komentarze  (0)  czytane (587)

TAGI: warzywa, obiad, kuchnia, odżywianieKomentarze (12)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.235.60.144

Maria KGW Hedwizyn (2021-02-23 13:34:55)

w Hedwizynie Pani soltys za 30 tys.remomtuje dwa kible-pieniadze z fundusz soleckiego,remiza wlasnosc Wojta Gminy Bilgoraj.Sklepowy placi czynsz do gminy i z tych pieniedz Wojt powinien remontowac kible i cala remizie.Te 30 tys.na oswietlenie drugiej lini zabudowy i droge.

do Anny W. (2021-02-22 15:49:25)

Jesteś żałosna i zapewne nie wykształcona. Rosłan pójdzie na urlop jak będzie chciałó, a nie jak ty go wyślesz.

(2021-02-22 14:10:03)

Zdaje się, że minister zdrowia Adam Niedzielski, zwariował do reszty. Po blisko roku nakazywania obywatelom zakrywania ust i nosa, „narodowy psychopata” (na prawach cytatu za red. Warzechą – red.) stwierdził, że to właściwie nie ma sensu i potrzebne są specjalne maski. Potwierdza tym samym to, na co wskazywali sceptycy rządowych decyzji.

– Będzie jasne zalecenie na poziomie rozporządzenia pandemicznego, że nieakceptowane są surogaty maseczek, czyli chusty, przyłbice – powiedział w piątek minister zdrowia Adam Niedzielski.

– Jak to kiedyś powiedział bardzo zgrabnie pan prof. Krzysztof Simon, z przyłbicami to na Grunwald zapraszamy, a do ochrony przed chorobą to trzeba stosować maseczki – dodał.

Jak podkreślił nie będzie natomiast określonego specjalnego rodzaju maski. W tym zakresie „dobry Pan” Adam Niedzielski pozostawi wybór Polakom.

[Fakt, że również „maseczki” g… dają, uchodzi uwagi ekspertów i specjalistów – admin]

„Banda imbecyli”

To oczywiście oznacza, że rację mieli wszyscy, którzy do tej pory byli określani szurami etc., a którzy zwracali uwagę na to, że dotychczasowe rozwiązania są nieskuteczne.

{Nie tyle „nieskuteczne”, ile całkowicie zbędne, a nawet szkodliwe dla zdrowia – admin]

Internauci nie zostawiają suchej nitki na ministrze zdrowia.

– To po jakiego grzyba najpierw kazaliście je nosić? XD Banda imbecyli – pisze użytkownik „Budzik”.

– A do walki z wirusem niedzielsko-morawieckim trzeba użyć taczek – dodaje „Kot z Krupówek”. Inny internauta idzie jeszcze dalej i proponuje inne rozwiązanie.

Głupota ukarana

Z prawdziwą przyjemnością odnotowuję fakt, że pandemiczna świrnia właśnie dostała po uszach. I to od kogo? Od ich ulubionego ministra zdrowia Adama Niedzielskiego oraz od ich najmądrzejszego eksperta, czyli prof. Andrzeja Horbana występującego w roli głównego doradcy premiera ds. Covid-19.

Po roku pandemicznego fioła pandemiczne czubki usłyszały od Horbana, że przyłbice i bawełniane maski to pseudoochrony, które należy wyrzucić do kosza, a zamiast nich nosić „porządne” maski chirurgiczne, albo maski z filtrem. Niedzielski trochę złagodził przekaz co do masek bawełnianych, ale również przejechał się po fanach przyłbic.

– Z przyłbicami to na Grunwald zapraszamy, a do ochrony przed chorobą to trzeba stosować maseczki. I takie będzie zalecenie ostre, natomiast co do rodzaju maseczki – tutaj nie chcemy wprowadzić takiego twardego regulacyjnego podejścia – oświadczył minister.

Tym oto sposobem wszystkie czubki biegające w przyłbicach zostały z nimi jak Himilsbach z angielskim. Nosiciele bawełnianych masek też mają problem. Przecież władza zapewniała ich, że nosząc takie maski chronią siebie i innych, a tu okazuje się, że jest to jest kit, ściema, pic na wodę, fotomontaż.

I co teraz, pajace?

[Nic. Do pajaców nie dotrze, iż okazali się głupimi ***mi. – admin]

Chodziliście w szmatach i przyłbicach, czepialiście się ludzi, którzy nie nosili tego szajsu, a teraz wyszliście na kompletnych głupoli. Horban nakazuje wyrzucić ten szajs do kosza, a Niedzielski wysyła Was na Grunwald. Głupota została ukarana i bardzo się z tego cieszę. Szczególnie, gdy przypomnę sobie programy Studio Polska i dyskutantów ustrojonych w przyłbice, w których wyglądali jak stado kretynów. Nikt nawet nie próbował przerwać tego idiotyzmu. I dlatego wszyscy razem i każdy z osobna wyszli na głupków. I to na własne życzenie, bo przecież nikt nikogo pod pistoletem w studio nie trzymał.

Czy pandemiczna świrnia wyciągnie wnioski z tej lekcji i zrozumie, że pozwoliła sterroryzować się absurdalnymi nakazami? Oczywiście pandemiczna świrnia takich wniosków nie wyciągnie. Teraz pandemiczna świrnia będzie nosić maski chirurgiczne w przekonaniu, że jeszcze lepiej chroni siebie i innych. A będą też tacy, którzy założą dwie maski. I z poważnymi minami będą powoływać się na zalecenia prof. Horbana i ministra Niedzielskiego, którzy właśnie zrobili z nich durniów.

Anna W. (2021-02-22 13:35:44)

Jak waszym nadrzędnym celem panie burmistrzu jest dbanie o siebie to idź pan na urlop bezpłatny i przestań brać ponad 10 tysięcy pensji. Inni ludzie pracują i nie zamykają sklepów i firm bo chcą żyć i ciężko pracować.

(2021-02-22 13:08:06)

Te głupoty to chyba pisze schodziak bo by kto inny to ten nawiedzony nieroba!

do niezadowolonych frustratów na portalu (2021-02-22 11:54:42)

Przecież macie wybór. Internetowy przelew, PKO BP bezpłatnie lub kasa UM. Czego jeszcze chcecie sfrustrowani (chyba pisowscy) obywatele ??? Co jeszcze Rosłan ma wymyślić. Za was zapłacić.???.

(2021-02-22 10:43:45)

Minister zdrowia Yuli Edelstein, dyrektor generalny ministerstwa Chezy Levy i inni urzędnicy ds. Zdrowia zaprezentowali nowy certyfikat i zademonstrowali metody wydawania przepustki zabezpieczonej kodem QR. Ponad to ministrowie zatwierdzili ponowne otwarcie sklepów, siłowni, hoteli i innych miejsc, co oznacza znaczne złagodzenie szeroko zakrojonych środków wynikających z wprowadzonego lockdownu.

Haczyk polega na tym, że sklepy przy ulicach, centra handlowe, targowiska, muzea i biblioteki będą otwarte dla wszystkich Izraelczyków, ale tylko osoby, które zostały zaszczepione lub wyzdrowiały z COVID-19, będą mogły korzystać z siłowni i basenów, uczestniczyć w wydarzeniach sportowych i kulturalnych oraz przebywać w hotelach. To oznacza rozpoczęcie kolejnego etapu PLANdemii, to jest segregacji społecznej.

Żydzi doczekali się zbawiciela w postaci certyfikatu „Green Pass”, który umożliwi zaszczepionym lub osobom, które wyzdrowiały z COVID-19, udział w różnych zajęciach. Jednocześnie ministerstwo ostrzegło przed poważnymi karami prawnymi dla fałszujących przepustki. Jak stwierdził Yuli Edelstein: „w tej materii nie będzie litości.” Zauważcie, że rozwiązania, które wprowadza Angela Merkel w Niemczech, bardzo szybko importowane są do Polski przez nasz „niezależny” pisowski rząd. Zgadujemy, że już niebawem i u nas tego typu pomysł, który obecnie wprowadza się u żydów, zostanie zaproponowany i wdrożony w Polsce, przez „niezależny” rząd PiS.

Dla ludzi, którzy nie znają Pisma Świętego, „Green Pass” to jest „Zielona Przepustka” prawdopodobnie wydaje się rozsądnym rozwiązaniem, dobrym pomysłem, a entuzjastyczne przyjęcie jej w Izraelu jest tego dowodem. Ale dla tych z nas, którzy nie są „gnuśni”, by wierzyć we wszystko, co nam mówią ci zakłamani prorocy pandemii, „Zielona Przepustka” jest zdumiewającym potwierdzeniem prawdy biblijnych proroctw. Widzimy w nim kiełkujące nasienie Znaku Bestii.

„I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło, i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia – imienia Bestii lub liczby jej imienia. Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć.”

Apokalipsa Świętego Jana.

Interesującą ciekawostką jest i to, że w tym samym czasie, gdy rozpoczęła się procedura wdrażającą „Zieloną Przepustkę”, w Izraelu powstał ruch wzywający wszystkich Żydów do modlitwy o: „nadejście Mesjasza”. Co jest de facto jeszcze bardziej zatrważające aniżeli wszelkie kody QR czy wspominane przepustki. Dlaczego? Ponieważ Mesjasz został już objawiony, jest Nim Jezus z Nazaretu, a oni, Żydzi, odrzucili Go i zamordowali na krzyżu.

To oznacza jednoznacznie, że zamiast Niego wołają o „innego mesjasza”, a Biblia mówi wyraźnie, że Bóg im go da. Ta osoba występuje pod wieloma imionami w Biblii, ale „Asyryjczyk” prawie doskonale go podsumowuje. Asyryjczyk jest oczywiście Antychrystem, a prorok Izajasz mówi nam, że jest rózgą w ręku Boga, aby przeprowadzić Żydów w czasie ucisku Jakuba. To wszystko wedle proroctw już rozpoczyna się.

„Ach, [ten] Asyryjczyk, rózga mego gniewu i bicz w mocy mej zapalczywości! Posyłam go przeciw narodowi bezbożnemu, przykazuję mu, aby lud, na który się zawziąłem, ograbił i złupił doszczętnie, by rzucił go na zdeptanie, jak błoto na ulicach.”

Księga Izajasza.

ludzie (2021-02-22 10:10:02)

Po takim apelu to specjalnie idę do kasy urzędu,bo płaciłem elektronicznie ale takie zachowanie i pseudo apele , lekceważą lud biłgorajski,pora sie szybko z niego wycofać panie z ,,widok,,

opom (2021-02-22 10:06:12)

no panie rosłan przesadzasz pan ,już ci odmiękło,od dzisiaj w zamosciu zapraszaja do kasy otwarta jest a w biłgoraju zniechecaja,tak mozesz pan mowic swojej rodzinie a apel taki podcina pana w try miga,no wielki obciach pana ogarnął,co się z panem dzieje,podnoscic podatki,oplaty ludzi oddalać,i dostojnie biały dom urzadzać i parzyć picie i umacniać dwór w oddali przed społeczeństwem,no to się też skończy,zacznij pan robić tak jak w I kadencji ,

(2021-02-22 09:44:58)

Puknij się w łeb marek.Kto ci broni idz i łap w pusty łek kowida!

Marek (2021-02-22 09:17:12)

Taki Rosłan to po sklepach może chodzić a tu prosi żeby ludzie nie przychodzili do urzędu. To dla kogo jest ten urząd ?

(2021-02-22 08:47:31)

A co. w banku pracują inni ludzie. Może by zastanowił się i zwolnił z podatków. Niech sam spróbuje postac na dworze przed bankiem. Tam wolno sie gromadzić.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Meble, kuchnie, zabudowy

ZPHU FOREST - sklepbrw.pl

ul. Gen. T. Bora Komorowskiego 23, 23-400 Biłgoraj

więcej

Usługi budowlane i remontowe

JP BUDOWNICTWO

ul. E Orzeszkowej 25, 23-400 Biłgoraj

P.W. EKO-SYSTEM - JAN LESIAK

Szozdy 11, 23-407 Tereszpol

F.H.U. DETIM S.C. Zdzisław Hułas, Bożena Hułas

Aleksandrów 710a, 23-408 Aleksandrów

więcej

Zarezerwuj nocleg

Konkursy

bilgoraj.com.pl poleca

Jest koncepcja rozbudowy i modernizacji biłgorajskiego szpitala (AUDIO, VIDEO)

Specjaliści z firmy Archimed przedstawili radnym Rady Powiatu...

Kubuś Pawęzka walczy o zdrowie. W pomoc włącza się coraz więcej osób. Dołącz do nich i Ty!

Do końca lipca rodzice Kubusia muszą zebrać około 240 tys. zł, za zapłacić...

Jest rządowe wsparcie dla Biłgoraja. Chodzi o wielomilionową inwestycję przy Szkole Podstawowej Nr 1 w Biłgoraju

Ogładzony został wyniki głównego naboru do programu „Sportowa...

Miasto Biłgoraj złożyło trzy wnioski o dofinansowanie z Programu Polski Ład

W dniu 2 lipca 2021 roku rozpoczął się nabór wniosków o dofinansowanie...

Prace koncepcyjne nad remontem biłgorajskiego Autodromu trwają

Prace koncepcyjne nad zagospodarowaniem terenu biłgorajskiego...

Deratyzacja to ważna rzecz

Solidne odszczurzanie to konieczność. Szczególnie w dużych miastach...

Ogłoszenia