Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Antifa planuje ataki na biłgorajskie kościoły?

Dodał: red Data: 2020-10-31 11:14:36 (czytane: 4941)

Informację o tym, że dziś prawdopodobnie planowana jest dewastacja kościołów w Biłgoraju, podana została na oficjalnym profilu parafii Chrystusa Króla w Biłgoraju. -Z uwagi na to zagrożenie, bardzo prosimy o zwracanie szczególnej uwagi na osoby kręcące się w pobliżu murów naszego kościoła - czytamy na portalu społecznościowych.

Kancelaria Doradztwa Podatkowego BIURGAW Jan Gawda
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, BiłgorajPełna treść informacji, zamieszczonej na profilu parafii Chrystusa Króla w Biłgoraju:

Kochani!
Dostaliśmy informację, że prawdopodobnie dziś o godzinie 15:00, osoby z organizacji Antifa planują dewastację kościołów w Biłgoraju, w tym również naszego. ("Antifa w Polsce - zbiorcze określenie ogółu osób deklarujących się jako antyfaszyści i czynnie sprzeciwiających się tendencjom skrajnie prawicowym (utożsamianymi przez Antifę z faszyzmem) w Polsce. Jest ruchem nieformalnym, pozbawionym kierownictwa czy wewnętrznej hierarchii" - źródło Wikipedia).

kosciol_chrystusa_krola_bilgoraj.jpg

Z uwagi na to zagrożenie, bardzo prosimy o zwracanie szczególnej uwagi na osoby kręcące się w pobliżu murów naszego kościoła. Tym bardziej w godzinach popołudniowych. Jeśli zauważycie, że ktoś próbuje w jakikolwiek sposób niszczyć kościół, nie reagujcie agresją, tylko dzwońcie na Policję.

Bardzo prosimy o modlitwę.

Reklama.

Tagi: antifa   kościoły biłgoraj   parafia chrystusa króla   kościół katolicki

Zobacz także

Dziś Niedziela Słowa Bożego (AUDIO)

Dodane: 2021-01-24 17:28 - Komentarze  (0)  czytane (320)

TAGI: niedziela słowa bożego, ks. sławomir korona, pismo święte, diecezja zamojsko - lubaczowskaKomentarze (29)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.239.109.55

(2020-11-02 16:12:01)

Nie stało się to w żadnych zamierzchłych czasach, ale zaledwie 200 lat temu. Cóż to jest 200 lat?! To są 3 żywoty ludzkie liczone po 70 lat życia. Wydarzenie to nie tylko nas dziwi, ale i pali wstydem, bo to przydarzyło się nam, Polakom; bo to ciągle jeszcze nie zagojona, ropiejąca rana; my ciągle jeszcze nie wiemy: stoimy, czy nie stoimy?

Na pytanie: dlaczego Polska padła? – dali już jakoby odpowiedź nasi najlepsi historycy: Walerian Kalinka, Józef Szujski, Michał Bobrzyński, którzy tworzyli tak zwaną szkołę krakowską. Ich diagnoza sprowadzała się do stwierdzenia, że Polska padła z własnej winy: a bo rząd był słaby, a bo parlamentaryzm był wybujały, a bo Polakom brakowało instynktu samorządności. Byli jeszcze historycy ze szkoły warszawskiej i podobnie myśleli, mając jedynie więcej wiary w możliwość podniesienia się Polski.

Inna była przyczyna upadku Polski. Bo oto co się naprawdę stało.

Obrazowo mówiąc, Polska to był dom, w którym mieszkał gospodarz i w którym w pewnej chwili zamieszkał razem z nimi jego gość. Gospodarzem byli Polacy, a gościem byli Żydzi. Ten gość był więcej niż nieciekawy, bo to był unikalny w skali światowej przestępca, oszust i zdrajca, a jeśli mu okoliczności na to pozwalały, to i morderca, o czym gospodarz zasadniczo nie wiedział, a docierające o tym ze świata pogłosy lekceważył.

Tymczasem byłby to niezrozumiały wyjątek, gdyby taki gość w domu dobrodusznie naiwnego gospodarza nie dokonał na niego zamachu, by jego miejsce zająć. Nie dajmy historykom wmawiać sobie – zresztą to robią przede wszystkim nasi wrogowie – że Polska upadła wskutek braku energii, cnót i zmysłu państwowego Polaków. Nie plujmy sami na siebie i nie pozwalajmy robić tego innym. Nie ma powodu, byśmy tracili wiarę w swoje państwowotwórcze siły.

Wielu uzna może, że to określenie: unikalny w skali światowej przestępca i morderca, jest wyrazem skrajnego antysemityzmu i zechce łaskawie zniechęcić się. Żeby do tego nie doszło, sięgnijmy od razu po dowody, które pokażą, że to wcale nie histeria, a zwyczajna prawda.
Chrystus nazwał żydów „synagogą szatana”

Najprzód tedy dajmy małą próbkę tych wypowiedzi o Żydach, które pojawiły się w świecie na przestrzeni 2000 lat. Bez obawy jednak, ograniczymy się do kilku spośród tysiąca.

Pierwszą osobą, do której zgłosimy się po wypowiedź na temat Żydów, będzie… Chrystus. Kto nie wierzy w boskość Chrystusa, musi przynajmniej przyznać, że był to genialny wizjoner dziejów ludzkości. Otóż według Chrystusa, dzieje ludzkości w swej podstawowej konstrukcji są przepołowione na dzieje dobra i na dzieje zła; pierwsze realizują Królestwo Boże, które zmierza ku wieczności i dlatego jest jakby nie z tego świata; drugie realizują królestwo szatana, które, nie zmierzając do Boga i wieczności, zasklepia się wyłącznie w świecie doczesnym i z nienawiścią zwalcza to pierwsze.

Zaś żydom rzuca Chrystus w twarz, że są satanistami, mówiąc im:

„Wy z ojca diabła jesteście i chcecie pełnić jego wolę”, a tym samym stwierdza, że Żydzi należą do królestwa szatana. „Jak mnie prześladowali, tak i was prześladować będą” – zapowiedział nam Chrystus, podkreślając stałość tej opozycji 2 królestw, co jest sednem historii świata.

Objawienie 2:9

„Znam twój ucisk i ubóstwo – ale ty jesteś bogaty – i obelgę [rzuconą] przez tych, co samych siebie nazywają Żydami, a nie są nimi, lecz synagogą szatana”.

Objawienie 3:9

„Oto Ja ci daję [ludzi] z synagogi szatana, spośród tych, którzy mówią o sobie, że są Żydami – a nie są nimi, lecz kłamią. Oto sprawię, iż przyjdą i padną na twarz do twych stóp, a poznają, że Ja cię umiłowałem”.

O tym powinno się pisać w podręcznikach szkolnych, jeśli młode pokolenie chce się uczyć prawdziwej historii. To, co się świeżo na naszych oczach dzieje, tę prawdę o 2 królestwach jaskrawo nam ilustruje. Żydomasoński twór, Unia Europejska, bez chrześcijaństwa i bez Boga, zalał Europę i wprowadza do niej najdziksze obyczaje, barbarzyństwo na każdym kroku.

Przekonujemy się, że Chrystus miał rację, mówiąc o Żydach i o szatanie jako o wspólnikach w złym.

@Łada Biłgoraj (2020-11-02 10:42:39)

Jak pobiliście dwóch zawodników Łady to też jak prawdziwi mężczyźni. Kilku na jednego

(2020-11-01 14:55:36)

trza medyka!

@Łada Biłgoraj (2020-11-01 09:47:23)

Prawdziwi mężczyźni? Padłem ze śmiechu. W kilku na 1 babę :)
A jak 1 na 1 to zwieracze puszczają.

Łada Biłgoraj (2020-10-31 20:10:34)

wszelkie dewiacje chętnie wyjaśnimy jak prawdziwi mężczyżni

(2020-10-31 19:54:55)

Bill Gates z niecierpliwością oczekuje dnia, w którym finansowane przez niego instytuty i firmy ogłoszą posiadanie „skutecznej” szczepionki lub szczepionek na COVID-19. Chce na nich zarobić miliardy, ale przyświeca mu jeszcze jeden cel.

Kilka miesięcy temu Bill Gates przyznał, że szczepionki, które powstają dzięki jego dotacjom, mogą powodować efekty uboczne w skali 1 na 10 tysięcy przypadków. Zatem współtwórca Microsoftu wykalkulował, że w procesie leczenia ludzi cierpiących z powodu COVID-19, umrze lub ucierpi w inny sposób ponad 700 000 osób.

Najwyraźniej chce jednak nie tylko zarobić na potencjalnym lekarstwie na koronawirusa, ale także zaoszczędzić miliardy dolarów na wypłacie odszkodowań dla osób poszkodowanych lub ich rodzin.

Państwa mają kupić setki milionów albo i miliardy dawek szczepionki, dać zarobić Gatesowi i zależnym od niego podmiotom, a potem wziąć na siebie finansowy ciężar odpowiedzialności wypłaty rekompensat za potencjalne śmierci wywołane podaniem lekarstwa na COVID-19.

Polski rząd powołał do życia ustawę nakazującą przymusowe szczepienia pod groźbą tortur psycho-fizycznych:

Polski rząd przyjął ustawę o obowiązkowych szczepieniach pod przykrywką afery aborcyjnej

Ciekawe czy był świadomy tego, jakie „szczytne” cele przyświecają głównemu orędownikowi szczepień – Billowi Gatesowi?

Powstaje też pytanie czy agenda za którą stoi Gates jest w stanie wymusić na państwach najpierw dyktat szczepień a potem nakaz wypłaty odszkodowań?

Jeśli tak jest w istocie, to mamy jak na dłoni dowód na to, że tzw. „rządy” tak naprawdę nie mają nic do powiedzenia w starciu z ukrytymi siłami kierującymi biegiem globalnej geopolityki. wolna polska

(2020-10-31 19:50:37)

Ustawa została przegłosowana w cieniu afery dotyczącej orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji.

Oto jej treść:

Dz.U.2020.1845 t.j. | Akt obowiązujący Wersja od: 20 października 2020 r. Art. 36. [Zastosowanie środków przymusu bezpośredniego]

1. Wobec osoby, która nie poddaje się obowiązkowi szczepienia, badaniom sanitarno-epidemiologicznym, zabiegom sanitarnym, kwarantannie lub izolacji obowiązkowej hospitalizacji, a u której podejrzewa się lub rozpoznano chorobę szczególnie niebezpieczną i wysoce zakaźną, stanowiącą bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia lub życia innych osób, może być zastosowany środek przymusu bezpośredniego polegający na przytrzymywaniu, unieruchomieniu lub przymusowym podaniu leków.

2. O zastosowaniu środka przymusu bezpośredniego decyduje lekarz lub felczer, który określa rodzaj zastosowanego środka przymusu bezpośredniego oraz osobiście nadzoruje jego wykonanie przez osoby wykonujące zawody medyczne. Każdy przypadek zastosowania środka przymusu bezpośredniego odnotowuje się w dokumentacji medycznej.

3. Lekarz lub felczer może zwrócić się do Policji, Straży Granicznej lub Żandarmerii Wojskowej o pomoc w zastosowaniu środka przymusu bezpośredniego. Udzielenie pomocy następuje pod warunkiem wyposażenia funkcjonariuszy lub żołnierzy w środki chroniące przed chorobami zakaźnymi przez tego lekarza lub felczera.

4. Przed zastosowaniem środka przymusu bezpośredniego uprzedza się o tym osobę, wobec której środek przymusu bezpośredniego ma być zastosowany, i fakt ten odnotowuje się w dokumentacji medycznej. Przy wyborze środka przymusu bezpośredniego należy wybierać środek możliwie dla tej osoby najmniej uciążliwy, a przy stosowaniu środka przymusu bezpośredniego należy zachować szczególną ostrożność i dbałość o dobro tej osoby.

5. Przymus bezpośredni polegający na unieruchomieniu może być stosowany nie dłużej niż 4 godziny. W razie potrzeby stosowanie tego przymusu może być przedłużone na następne okresy 6-godzinne, przy czym nie dłużej niż 24 godziny łącznie.

6. Przytrzymywanie jest doraźnym, krótkotrwałym unieruchomieniem osoby z użyciem siły fizycznej.

7. Unieruchomienie jest dłużej trwającym obezwładnieniem osoby z użyciem pasów, uchwytów, prześcieradeł lub kaftana bezpieczeństwa.

8. Przymusowe podanie leku jest doraźnym lub przewidzianym w planie postępowania leczniczego wprowadzeniem leków do organizmu osoby – bez jej zgody.

(2020-10-31 17:46:19)

wychodzi na to że dewastacja ze strony tej Antify polegała na "olaniu" całej sprawy

(2020-10-31 17:31:51)

Prowokacja przeciwników młodego pokolenia. Kłamstwo celowe, żeby wywołać niechęć do uczestników protestu. W Biłgoraju nikt nie zamierza dopuszczać się wandalizmu, ataku na kościoły nie będzie. Większość polskich katolików nie chce piekła dla kobiet i rodzin na ziemi.

(2020-10-31 15:22:29)

Pozostaje tylko się modlić aby ci wandale ponieśli taką samą odpowiedzialność jak SASIN

(2020-10-31 15:20:54)

tragedia!!!!!!! kobiety idą spokojnie i nie chcą atakować kościołów i co tu teraz zrobić????

(2020-10-31 15:18:15)

no to beknie

super (2020-10-31 15:06:52)

złapali gościa w masce

(2020-10-31 15:05:45)

to już 6 minut trwa ta dewastacja !!!

PATROnat (2020-10-31 14:47:28)

Ładziaki zamiast pić powinniście bronić kościołów. Nie w dresach ale zakładajcie jakieś gajerki i koszule jak Łukasz z PiSu

bolek hrobry (2020-10-31 14:41:22)

Jak widać nie tylko osobom świeckim pandemia odbiera rozum. Specjalnie pójdę tam się pokręcić i niech mnie tylko ktoś spróbuje zaczepić, to chętnie mu przerzedzę uzębienie.

Krzysztof (2020-10-31 14:27:40)

Proboszcz chyba przedawkował TVPis. Antifa w Biłgoraju? No zaraz umre ze śmiechu. Zamiast napuszczać jednych Polaków na drugich może warto byłoby się zastanowić nad tym, co Kościół robił przez ostatnie lata? Sojusz tronu z ołtarzem, setki ukrywanych księży-pedofilów, grunty i posiadłości oddawane za bezcen, wszystko pod ochronnym płaszczykiem władzy. To są prawdziwe powody odchodzenia ludzi od Kościoła, a nie urojona antifa.

Fyuuij (2020-10-31 13:32:50)

Oko za oko tak pisze w Bibli ,przekucie lemiesze na miecze

Precz z antifą to lewactwo! (2020-10-31 13:07:17)

xD (2020-10-31 12:33:55)

Od razu widać, że to jakaś prowokacja. Nie zdziwił bym się, gdyby ten anonim wysłała jakaś organizacja prawicowa/nacjonalistyczna, aby zdyskredytować protesty i eskalować konflikt.

(2020-10-31 12:26:24)

Nie zawłaszczaj znaku ,,Łada Biłgoraj,, Po twojej wypowiedzi widać szczupłość mózgu.

to może być prowokacja (2020-10-31 11:53:08)

Jarosław nawoływał do obrony kościoła. A kto go atakuje ? Jak ktoś niszczy mienie to trzeba go ukarać. Kościół bardzo dużo stracił na ,,randkach,, z PISem, i mam oto ogromny żal.

(2020-10-31 11:52:24)

widmo ubóstwa rozum im odejmuje

Łada Biłgoraj (2020-10-31 11:52:06)

zapraszam wszystkich z antify do nas na stadion. chętnie pogadamy

(2020-10-31 11:51:26)

Ty a pandemia?a może w domu się pomódl cymale i nie narażaj ludzi pisowcu!

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Telewizja

Konferencja on-line z prezes KRUS dr Aleksandrą Hadzik

Inwestycje drogowe powiatu biłgorajskiego w latach 2019 - 2020 roku oraz plany na rok 2021

Okno małego ZUS znowu otwarte

Błogosławieństwo owsa i kamienowanie kapłana

Jasełka przedszkolaków z Samorządowego Przedszkola Nr 3 w Biłgoraju

Jest budżet powiatu na 2021 rok

Konkursy

Zobacz więcej Dodaj

Promocje

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Sale obsługi ZUS w Biłgoraju i Janowie zamknięte (AKTUALIZACJA)

W związku z sytuacją epidemiczną od 30 października niedostępna jest bezpośrednia obsługa klientów w ZUS w Janowie Lubelskim. Zamknięta...