Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Andrzej Szarlip Starostą Biłgorajskim. PiS bez koalicji rządzi w Radzie Powiatu

Dodał: red Data: 2018-11-21 22:32:57 (czytane: 5181)

Sprawdziły się nasze informacje do co składu Zarządu Powiatu Biłgorajskiego i Przewodniczącego Rady Powiatu. Starostą został Andrzej Szarlip, jego zastępcą Tomasz Rogala. Przewodniczący Rady Powiatu radni wybrali Mariana Kurzynę.

Kancelaria Doradztwa Podatkowego BIURGAW Jan Gawda
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, BiłgorajDziś odbyła się I sesja VI kadencji Rady Powiatu w Biłgoraju. Radni złożyli ślubowanie i odebrali świadectwo wyboru. Ważnymi punktami obrad był wybór Przewodniczącego Rady Powiatu i wiceprzewodniczących. W prezydium Rady Powiatu zasiedli: Marian Kurzyna (PiS), Jolanta Ważna (PiS) i Piotr Majcher (PSL).

andrzej_szarlip.JPG

Radni wybrali także Zarząd Powiatu. Starostą został Andrzej Szarlip, wicestarostą Tomasz Rogala, członkami zarządu wybrano Beatę Strzałkę (etatowy członek Zarządu Powiatu) oraz Stanisław Andrzej Łagożny i Jan Małysza (nie etatowi członkowie Zarządu Powiatu). -Panie Przewodniczący, Panie i Panowie radni, szanowni Państwo drodzy mieszkańcy Powiatu Biłgorajskiego. Z największą skromnością, pełna motywacją i z poczuciem olbrzymiej odpowiedzialności przyjmuję pełnienie funkcji Starosty Biłgorajskiego - mówił po wyborze Andzrej Szarlip. -To dzięki Państwu Radnym, a co za tym idzie Waszych wyborców - mieszkańców naszego Powiatu moge sprawować tę zaszczytną funkcje. Dziękuję za zaufanie, a jednocześnie proszę i apeluje o współpracę i zaangażowaną prace na rzecz naszej małej Ojczyzny - dodał.

Reklama.

Andrzej Szarlip nakreślił także główne założenia pracy kierowanego przez siebie Zarządu Powiatu. Priorytet ma być rozwiązanie problemu funkcjonowania biłgorajskiej służby zdrowia. -Podkreślam stanowczo - szpital i jego zasoby, realizacja kontraktu, wynagrodzenie pracowników, jakość usług ale także budowanie stopniowo pozytywnego wizerunku będzie głównym celem w pracach kierowanego przez mnie Zarządu. jesteśmy za tym, aby powstał SP ZOZ - mówił Starosta.

Wśród założeń wymienił także rozwój i modernizacje obiektów podległych samorządowi Powiatowemu. Podkreślał, że chce silnej i stabilnej oświaty, realizacji koniecznych inwestycji drogowych oraz uprawienia działalności jednostek podległych Powiatowi Biłgorajskiemu. -Szanowni Państwo, wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za skuteczne i harmonijne funkcjonowanie samorządu powiatowego. Razem możemy pozostawić po sobie wiele dobrego dla ludzi żyjących tutaj, w Powiecie Biłgorajskim. Niech zwyciężą w nas wszystkich rozsądek, wrażliwość na sprawy ludzkie i mądre podejmowanie decyzji - apelował.

/bilgoraj.com.pl/

Tagi: wybór starosty biłgorajskiego   rada powiatu   powiat biłgorajski   andrzej szarlip

Komentarze (13)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.93.75.30

Pracownik szpitala (2018-11-23 14:55:06)

Czekam na podwyżkę.

(2018-11-23 10:07:31)

Mylisz się młodzieńcze, który krytykujesz starszy wiek. To nie od wieku zależy kto jakim jest, ale od osobowości, charakteru i zwykle to nie zmienia się z upływem lat.
Jedni ludzie są od młodości do starości empatyczni,rozsądni, a inni mają tendencje do pieniactwa. Nie lubię buców w każdym wieku.

aaaaaaaa (2018-11-23 09:10:45)

kiedy beda 2 baseny mozecie podac przyblizona date?

ciekawe spostrzeżenie ....wiek wyznacznikiem mądrości ...? (2018-11-22 22:03:30)

przykładem pan Jagusiewicz , Schodziński i wielu innych , zawsze myślałem że mądrość wysysa się z mlemiem matki a nie z wiekiem. Ale jak kto uważa nie bez kozery powstało powiedzenie .....im starszy tym głupszy.....

Oko (2018-11-22 18:30:26)

Znam go. Fajny dzieciak.

Marek (2018-11-22 18:19:36)

Do Obser.
Nie jestem Fanem tych Panów , ale trochę kultury , nazwiska pisze się z dużej litery, a wiek jest raczej wyznacznikiem mądrości, doświadczenia, rozwagi. Tak więc ostrożnie z tą geriatrią.
Takim wpisem obraża Pan " Andrzeja" z którym spoufala się Pan publicznie.
A to, że jest Pan być może na Ty z Panem starostą nikogo na forum nie interesuje.
Chociaż ludzie mali w ten sposób się dowartościowują .

//// (2018-11-22 14:43:07)

SWOJAK nie spojrzy w lustro bo nie mył się w tym roku.
Na. swój widok by się porzygał.

Zyta (2018-11-22 12:47:17)

Swojaku patrzałeś w lustro?

Jak myślicie (2018-11-22 10:07:23)

Co teraz sprzeda PiS ?

Adam (2018-11-22 08:55:49)

Furlepa ponoć czytał wyniki głosowań to jest obraz PiS.

SWOJAK (2018-11-22 08:24:28)

Jak patrze na niektóre "bużki" tych radnych to mi się niedobrze robi wstyd że tacy ludzie będą rządzić powiatem - ale wybór wiadomo PiS brawo wyborcy!!

a jednak (2018-11-22 07:45:20)

Super - dziękujemy Andrzej wspaniały człowiek

Obser (2018-11-22 06:33:40)

Gratulacje Andrzeju! Tylko nie daj się obskoczyć tej starej geriatrii. Napisz na drzwiach zakaz wstępu dla książka, schodzinskiego, poznała.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Biura rachunkowe

Kancelaria Doradztwa Podatkowego BIURGAW Jan Gawda

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro, 23-400 Biłgoraj

Biuro Rachunkowe Biłgoraj - Janusz i Maria Gaj

Komorowskiego 3/111 i 112, 23-400 Biłgoraj

Ubezpieczenia

Zarezerwuj nocleg

Konkursy

bilgoraj.com.pl poleca

80. rocznica sowieckiej agresji na Polskę (FOTO, AUDIO)

Dziś przypada 80. rocznica sowieckiej agresji na Polskę. To zbrojna...

80. rocznica bitwy o Biłgoraj (FOTO, AUDIO)

Dziś, przed południem odbyły się uroczystości patriotyczno - religijne,...

III Biłgorajski Festiwal Smaków (FOTO)

W niedzielę 15 września już po raz trzeci, odbył się biłgorajskie...

Biłgoraj. 80. rocznica wybuchu II wojny światowej (FOTO)

W Biłgoraju odbyły się powiatowe uroczystości związane z 80. rocznicą...

PSL domyka listy wyborcze. Z naszego Powiatu kandydować mają Genowefa Tokarska i Wiesław Różyński (AUDIO)

Polskie Stronnictwo Ludowe podpisało porozumienie z Kukiz15....

Domowe bajgle w Biłgoraju

Domowe, świeże bajgle, wzorowane na dawnej kuchni żydowskiej,...

Ogłoszenia