Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Andrzej Duda w Biłgoraju (VIDEO)

Dodał: red Data: 2015-03-30 17:26:17 (czytane: 7657)

W ramach tegorocznej kampanii wyborczej do Biłgoraja zawitał Andrzej Duda, europoseł Prawa i Sprawiedliwości oraz kandydat tej partii w wyścigu o fotel Prezydenta RP. Na spotkaniu z mieszkańcami Powiatu Biłgorajskiego podkreślał, że jego prezydentura będzie przede wszystkim nastawiona na obronę interesów Polski i Polaków.

Biuro Geodezyjne s.c. A. Myszkowiak, J. Piechota
www.biuro-geodezyjne.com.pl,geodezja, biuro geodezyjne, dom, Biłgoraj, pomiary, pomiary geodezyjne, grunty, doradztwo, mapy geodezyjne, rozgraniczanie nieruchomości,

Plac Wolności 8. 23-400, Biłgoraj

Kancelaria Doradztwa Podatkowego BIURGAW Jan Gawda
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, Biłgoraj

P.W. EKO-SYSTEM - JAN LESIAK
www.ekosystem-lesiak.pl,Roboty wodnokanalizacyjne, drogowe, ogólnobudowlane,  Niwelacje terenu, fundamenty, Wynajem sprzętu budowlanego, Doradztwo w zakresie przepisów ochrony środowiska, oczyszczalnie przydomowe, oceny środowiskowe

Szozdy 11. 23-407 , TereszpolSpotkanie wyborcze w ramach "trasy DudaBusa" w Biłgoraju odbyło się 30 marca br. na placu przed biłgorajskim magistratem. Na spotkanie z kandydatem PiS na Prezydenta Polski przybyło kilkadziesiąt osób, w tym członkowie i sympatycy Prawa i Sprawiedliwości oraz niezwiązani z PiS mieszkańcy Powiatu.

andrzej_duda_pis_bilgoraj_kandydat_na_prezydenta.JPG


Kandydat na Prezydenta podkreślał na początku swego wystąpienia w Biłgoraju, przywiązanie mieszkańców naszego Regionu do tradycji i umiłowanie przez nich niepodległości, mówił o walkach powstańczych XIX wieku, bitwach partyzanckich z hitlerowskim i sowieckim okupantem, postawie żołnierzy wyklętych i zwykłych mieszkańców, którzy przez pokolenia wierni są spuściźnie swych Ojców.  Mówił, że Polska potrzebuje silnej zmiany, która wskaże dobry kierunek rozwoju. Podczas swego wystąpienia mówił o przyszłości ludzi młodych, o sytuacji polskich rodzin, o przemyśle, rolnictwie. Odniósł się także do podniesionego wieku emerytalnego, pomysłom prywatyzacji Lasów Państwowych.

Posłuchaj wystąpienia kandydata PiS na Prezydenta RP. Zobacz materiał VIDEO:


Andrzej Duda przedstawił zgromadzonym wizję swojej prezydentury, podkreślał, że chce by była ona aktywna – odważna i otwarta na problemy zwykłych obywateli. Podkreślał, że Prezydent, który ma najwyższy mandat społecznego zaufania powinien angażować się w sprawy, które trapią społeczeństwo. -Prezydent, który ma legitymację całego narodu nigdy nie powinien występować przeciwko temu narodowi - tak jak to miało miejsce w przypadku podpisania ustawy o podwyższeniu wieku emerytalnego. Jeśli zostanie powierzony mi ten najwyższy urząd powołam Narodową Radę Rozwoju, która skupi ekspertów z różnych dziedzin, o różnych poglądach. Polskę trzeba odbudować w wielu obszarach - mówił kandydat Prawa i Sprawiedliwości.

Reklama.

Po swym wystąpieniu Andrzej Duda rozmawiał z zebranymi na spotkaniu. Odpowiadał m. in. na pytania o wyrok dla Michała Kamińskiego w sprawie przekroczenia uprawnień w związku z tzw. aferą gruntową. Dyskutowano także o tzw. konwencji przeciw przemocy.

andrzej_duda_w_bilgoraju.JPG


W blisko godzinnym spotkaniu Andrzejowi Dudzie w Biłgoraju towarzyszył m. in. poseł Sławomir Zawiślak, pełnomocnik Powiatowy PiS Piotr Olszówka, byli członkowie Zarządu Powiatowego PiS Andrzej Szarlip, Beata Strzałka i Michał Mulawa.

/bilgoraj.com.pl/

Tagi: andrzej duda   wybory prezydenckie   kandydat na prezydenta   biłgoraj

Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 18.204.227.117

(2015-04-02 21:34:44)

a za to pani Ogórek bardzo wyrazista, tylko szans żadnych nie ma :)

(2015-04-02 19:35:17)

p. Duda mało wyrazisty , i mnie nie przekonał do oddania głosu - przykre.

Silk (2015-04-02 07:46:28)

Do poniższych tekstów. Niby wszystko się zgadza. Niepotrzebnie tylko za każdym razem zmieniasz swój nick. Nie trzeba być szczególnie bystrym, aby zorientować się że pisała to ta sama osoba :(I)

jc (2015-04-01 19:20:30)

Jakie prawo taki kraj .Ludzie tak żyją jak władza rządzi. Wprowadzono ustawę która, pozbawiła mnie prawa do emerytury po ukończeniu 65 roku życia. Teraz muszę pracować do 67 lat, dlatego nie może liczyć Pan Komorowski na mój głos w wyborach. Pan Duda zobowiązał się wystąpić z inicjatywą ustawodawczą na rzecz zlikwidowania przedłużenia wieku emerytalnego dlatego ma mój głos.obecnie ZUS ma tyle pieniędzy ile dostanie z naszych podatków od władzy, a w przyszłości będzie miał tyle ile dostanie od przyszłej władzy. Pieniędzy może być mało, ale władza podzielić może różne, można jednym dać dużo, drugim mało, a innym nic i powiedzieć że inaczej nie można .

A-rek (2015-04-01 19:05:34)

...jest wysoce niemoralne, nieetyczni i szkodliwe spolecznie by urzedujacy prezydent zamiast na czas kampani zawiesic sprawowanie wladzy prezydenckiej wykorzystywal podzas oficjalnych spotkan wszelkie okazje,fundusze przeznaczone na funkcjonowanie kancelari a takze pieniadze podatnikow na kreowanie wlasnego wizerunku jako kandydata na prezydenta RP-to nie do pomyslenia w jak obludny i pokretny sposob mozna mamic wyborcow nie majac kapitalu wyborczego nie dosc za pan prezydent z wlasnej pensji grosza nie wylozy na swoje i rodziny potrzeby to hojną reka szasta publicznym groszem utrzymujac cala rzesze emerytowanych nieudacznikow spelniajac polecenia wiodacej parti przeciw interesom solecznym i obywatelskim-to nie ojciec tylko zly ojczym narodu utrudzonego...

Pawel (2015-04-01 19:01:47)

Niestety ale większość diagnoz to bzdura do kwadratu. Pierwszym, głównym problemem Polski to uporczywe utrzymywanie 3-krotnie niższych płac niż na Zachodzie przy identycznych kosztach życia. Stąd bieda, bezrobocie, kolejki do lekarzy, praca poniżej kwalifikacji, brak oszczędności i ... MASOWA EMIGRACJA, o której tu nawet jednym słowem nie napisano. Drugi problem Polski to urzędy i wszechobecne regulacje państwa. Nie służy to niczemu oprócz kontroli, karania i ... dawania pracy urzędasom. Wystarczy porównać zebrane podatki PIT i kwotę jaką urzędy przeżerają aby te podatki zebrać !!!

Baca (2015-04-01 19:00:20)

Podstawowym problemem Polski Anno Domini 2015 jest to że jej już praktycznie nie ma.Jesteśmy w Europie jedynie Państwem fasadowym zamieszkałym przez lud tubylczy, zresztą konsekwentnie ilościowo redukowany. Nawet PRL był w stanie prowadzić bardziej suwerenną politykę. Na dzień dzisiejszy jesteśmy kolonią zachodu, w której realizuje on swoją politykę nastawioną głownie na wyprowadzanie kapitału i wykorzystywanie Polski na wszelkie możliwe sposoby do własnych korzyści ekonomicznych i politycznych. Ale Wy oczywiście nie chcecie tego widzieć. Jest dobrze dopóki macie pełną michę. Przejrzycie na oczy dopiero gdy, znajdziecie się z ręką w nocniku.

(2015-04-01 07:10:01)

LUDZIE NIE DAJCIE SIĘ OTUMANIĆ TYM OBIETNICOM IDIOTYCZNYM POMYSŁOM KACZYŃSKIEGO POPRZEZ DUDĘ DUDA TO CZŁOWIEK IDĄCY KROK DO PRZODU I DWA DO TYŁU TACY LUDZIE JAK ON I KACZYŃSKI TO LUDZIE Z KAMIENIA ŁUPANEGO POLAKOM TRZEBA IŚĆ DO PRZODU BO JAK MOJEMU POKOLENIU SIE NIE UDA TO MOJE DZIECI BĘDĄ MIAŁY LEPIEJ BO IDĄC KROKIEM DUDY DAMY SIĘ OPĘTAĆ CIEMNOCIE KTÓRĄ REPREZENTUJE ON PODCZAS WIZYT W ODPOWIEDNICH MIASTACH

Renegat (2015-03-31 23:49:56)

Do km,
Dziwi mnie, że taki prostak potrafi obsługiwać komputer. Ty nie jesteś km a ckm-ciężko kapująca mózgownica

hje, hje, hje (2015-03-31 18:10:10)

Nie musisz czekać. Najtańsze ogórki są w Kauflandzie :)

m, (2015-03-31 18:03:06)

Czekam na Ogórek może będzie cieplej i e bikini będzie chodzić

do poniżej (2015-03-31 15:38:36)

No właśnie tak nie do końca wiadomo. Przecież obecnie nikt nie nazywa TV tzw.publiczną, że to "media reżimowe". Pytanie zatem jak najbardziej zasadne.

.... (2015-03-31 15:24:16)

Przecież aaqqjeb cały czas jest przeciwny/-a Komorowskiemu.
A reżimowe media to chyba wiadomo :) Okej, widocznie nie dla wszystkich :)

Fredro (2015-03-31 12:00:39)

Poparcie dla Bronka spadło mocno w dół Duda mocno zyskuje,brawo!

a co mieli się Januszka pytać ? (2015-03-31 11:26:19)

Silk (2015-03-31 07:14:02)

No to weź nas oświeć. Która to jest "telewizja reżimowa"? Obecnie mamy tyle programów TV że można się pogubić. Kiedyś była tylko TV publiczna i było jasne. Jeśli chodzi o wiek emerytalny, to za kadencji którego prezydenta? Czy aby nie za prezydentury "Bul" Komorowskiego, którego tak zachwalasz?

aaqqjeb (2015-03-30 22:59:36)

A dlaczego kłótnie są pomiędzy partią PiS i PO? Nie ważne, który z kandydatów odwiedził nasz 'cudowny' Biłgoraj. Poglądy i cele owych panów nie ulegną zmianie! Kto mądry,znający się chociaż TROCHE na polityce bedzie głosował na B. Komorowskiego? Chyba tylko te osoby,którym podwyższenie wieku emerytalnego, większe podatki itp. odpowiadają! Jakie propozycje dla nas ma Pan Duda? Z całym szacunkiem, ale niestety...żadne. Nie rozumiem głosowania na kogoś, kto jest tylko marionetka w rękach innych. Często słyszę narzekanie,jak to w Polsce jest źle, wiek emerytalny podniesiony, płaci się na ubezpieczenie zdrowotne tyle pieniędzy, a żeby w miarę szybko dostać się do dobrego lekarza to trzeba prywatnie i kolejne pieniądze płacić. Ludzie!! Głosując cały czas na te same osoby nie oczekujcie WIELKICH zmian na lepsze...o ile w ogóle mowa o jakichkolwiek zmianach. Jest tyle partii niezrzeszonych, które chcą zmian, myślą o Polakach-o nas. Mysle, że każdy w tych partiach znalazłby coś dla siebie.
Szkoda tylko, że mając taki dostęp do internetu większość czerpie 'mądrośc i prawdę' z rezimowej telewizji. Pora się obudzic, póki jeszcze czas!!!

do poniżej (2015-03-30 21:00:32)

Taki się smród od ciebie ciągnie, że można cię wywąchać z zatkanym nosem :(I)

km (2015-03-30 20:47:37)

A kto ci doniósł ,że ja tu jestem ?Masz węch ubeka?

(2015-03-30 20:24:17)

do km- to co ty tu jeszcze robisz - wypad -skokiem

km (2015-03-30 20:19:11)

Duda i Gajowy idealnie pasują do tego miasta , jeden ma żonę Żydówkę już ma głosy Singera i kumpli , drugi pochodzi z rodziny ubeków a u nas takich pełno jak psów i kotów już ma ich głosy ,czyż tego miasta nie budowali Żydzi i komuchy?Zawsze tu było pełno czosnku cebuli i obrazów Bieruta w domach komuchów

(2015-03-30 20:18:15)

Silk (2015-03-30 19:21:55)

Acha, pewnie obecny prezydent "Bul" Komorowski zrobił więcej dla Polski i Polaków :(I)

padree (2015-03-30 19:05:00)

krytykować to żadna sztuka - nic konkretnego nie było poza tradycyjnymi obiecankami, że ja zrobię lepiej, powołam ekspertów i polska będzie krajem dobrobytu. Już widzę jak Duda Putinowi albo Brukseli się stawia i oni klękają przed potęgą Andrzeja...

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Biura rachunkowe

Kancelaria Doradztwa Podatkowego BIURGAW Jan Gawda

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro, 23-400 Biłgoraj

Biuro Rachunkowe Biłgoraj - Janusz i Maria Gaj

Komorowskiego 3/111 i 112, 23-400 Biłgoraj

Ubezpieczenia

Zarezerwuj nocleg

Konkursy

bilgoraj.com.pl poleca

Pieczęć Boga

Kiedy celebrujemy uroczystość Zesłania Ducha Świętego w dniu...

Oświadczenie biłgorajskiego szpitala w związku z potwierdzeniem przypadków koronawirusa wśród personelu

Dyrektor Arion Szpitale Sp. z o. o. Zespół Opieki Zdrowotnej...

BCK wraca do pracy. Wznowione zostają zajęcia dla grup, wraca także kino

Pierwsze zajęcia - oczywiście w reżimie sanitarnym - wracają...

Pożegnanie Komendanta Powiatowego PSP (FOTO)

Dziś w Komendzie PSP w Biłgoraju odbyło się uroczyste pożegnanie...

Biłgoraj. Nowe terminy I Komunii świętej

Tradycyjnie I Komunie święte w poszczególnych parafiach odbywają...

Rewitalizacja Placu Wolności w Biłgoraju. Film i zdjęcia z lotu ptaka (FOTO, VIDEO)

Trwają prace związane z rewitalizacją śródmieścia Miasta Biłgoraja....

Ogłoszenia