Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Aktywność moją marką!

Dodał: red Data: 2012-12-22 23:11:44 (czytane: 3448)

Fundacja Pomocy Dzieciom KRZYK w grudniu rozpoczęła realizację projektu „Aktywność – moją marką!”. Jego głównym zadaniem jest zwiększenie aktywności obywatelskiej młodzieży i rozwoju społeczeństwa obywatelskiego.

Kancelaria Doradztwa Podatkowego BIURGAW Jan Gawda
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, Biłgoraj„Aktywność – moją marką!” to projekt realizowany przez Fundację Pomocy Dzieciom „Krzyk” w partnerstwie z Gimnazjum Nr 2 im. Stefana Batorego w Biłgoraju. Adresatem projektu jest młodzież z powiatu Biłgoraj oraz gminy Zwierzyniec. -Założeniem projektu jest zwiększenie aktywności młodzieży zainteresowanej działalnością wolontarystyczną. W grudniu została podpisana umowa z operatorem programu - ECORYS Polska na kwotę 143 883 zł. Wysokość wkładu własnego rzeczowego i finansowego wynosi 15 900 zł - informuje Agnieszka Neuman - Lipińska prezes Fundacji KRZYK.

logo_krzyk_new.jpg

Obecnie trwa akcja promocyjno - rekrutacyjna. W ramach projektu zostaną przeprowadzone Interaktywne Warsztaty Obywatelskie z zakresu rozbudzenia aktywności młodzieży przez wolontariat, promowania postaw filantropijnych, aktywizacji w sprawy publiczne. Młodzież przy wsparciu osób dorosłych opracuje i wdroży własne inicjatywy w ramach Inkubatora Obywatelskich Inicjatyw, do których zostanie przygotowana podczas warsztatów z zarządzania projektem. -Działania te przyczynią się do zwiększenia motywacji i uzyskania znaczącej pozycji młodzieży we współtworzeniu społeczności lokalnej - dodaje Lipińska.

Reklama.

Jesienią 2013 roku odbędą się Wizyty Studyjne Szlakiem Inicjatyw Obywatelskich do Lublina i Krakowa, podnoszące kompetencje młodzieży, wymianę doświadczeń i promowanie dobrych praktyk w rozwiązywaniu problemów społeczeństwa obywatelskiego. Na zakończenie projektu zostaną zorganizowane Powiatowe Targi Obywatelskie prezentujące wyniki projektu.

swiss_contribution_ciosmy.jpgPROJEKT JEST WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ SZWAJCARIĘ W RAMACH SZWAJCARSKIEGO PROGRAMU WSPÓŁPRACY Z NOWYMI KRAJAMI CZŁONKOWSKIMI UNII EUROPEJSKIEJ.

/red./


Tagi: fundacja pomocy dzieciom krzyk   aktywność moją marką   wolontariat biłgoraj   organizacje pozarządowe

Zobacz także

Policjanci zabezpieczyli nielegalne automaty do gier

Dodane: 2019-10-01 12:41 - Komentarze  (2)  czytane (935)

TAGI: hazard, nielegalne automaty do gier, policja, gmina frampolKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.227.233.78

Agnieszka (2013-01-08 20:02:27)

ten, kto kiedykolwiek działał w wolontariacie nigdy tego nie zapomni i na pewno będzie to dawało ten szczególny smak jego życiu:) warto spróbować - a nie będzie się zarażało innych swoją goryczą, a będzie się czerpać niesamowitą radość od tych, którym niby to pomagamy - bo tak na prawdę o wiele więcej zyskujemy

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Biura rachunkowe

Kancelaria Doradztwa Podatkowego BIURGAW Jan Gawda

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro, 23-400 Biłgoraj

Biuro Rachunkowe Biłgoraj - Janusz i Maria Gaj

Komorowskiego 3/111 i 112, 23-400 Biłgoraj

Ubezpieczenia

Zarezerwuj nocleg

Władze powiatowe Lubelskiej Izby Rolniczej wybrane. Postawiono na młodość

Dziś wybrano przewodniczącego Rady Powiatu Biłgorajskiego, Lubelskiej Izby Rolniczej i delegata na walne zgromadzenie LIR oraz wiceprzewodniczącego Rady Powiatowej. Delegaci postawili na ludzi młodych, przewodniczącym został Piotr Kiełbasa z Goraja, a delegatem Bartłomiej Świtała z Tarnogrodu. Żaden z nich nie przekroczył 40. roku życia. więcej»

Konkursy

bilgoraj.com.pl poleca

XIII Przegląd Poezji Recytowanej i Śpiewanej Osób Niepełnosprawnych „O Księżyc Twardowskiego” (FOTO)

XIII Przegląd Poezji Recytowanej i Śpiewanej Osób Niepełnosprawnych...

Potrącenie rowerzystki w Bukowinie

Policjanci biłgorajskiej Komendy ustalają i wyjaśniają wszystkie...

Rekord frekwencji pobity. Będzie weekend powyborczy dla mieszkańców Biłgoraja

O ponad 1/5 więcej mieszkańców Biłgoraja poszło do urn wyborczych...

Biłgoraj. 80. rocznica wybuchu II wojny światowej (FOTO)

W Biłgoraju odbyły się powiatowe uroczystości związane z 80. rocznicą...

PSL domyka listy wyborcze. Z naszego Powiatu kandydować mają Genowefa Tokarska i Wiesław Różyński (AUDIO)

Polskie Stronnictwo Ludowe podpisało porozumienie z Kukiz15....

Domowe bajgle w Biłgoraju

Domowe, świeże bajgle, wzorowane na dawnej kuchni żydowskiej,...

Ogłoszenia