Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

'Akademia Liderów Wolontariatu Caritas'

Dodał: red Data: 2018-09-14 22:12:50 (czytane: 943)

Caritas Diecezji Zamojsko - Lubaczowskiej we współpracy z Caritas Polska zorganizowała dla opiekunów szkolnych kół Caritas Regionu Biłgoraj, opiekunów wolontariatu, wychowawców i pedagogów szkolenie poświęcone zdobywaniu wiedzy z zakresu działalności społeczno - wychowawczej w duchu miłości miłosiernej.

P.W. EKO-SYSTEM - JAN LESIAK
www.ekosystem-lesiak.pl,Roboty wodnokanalizacyjne, drogowe, ogólnobudowlane,  Niwelacje terenu, fundamenty, Wynajem sprzętu budowlanego, Doradztwo w zakresie przepisów ochrony środowiska, oczyszczalnie przydomowe, oceny środowiskowe

Szozdy 11. 23-407 , Tereszpol

Biuro Rachunkowe BIURGAW Jan Gawda - rozliczenia podatkowe, księgowość, doradztwo, podatki
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, BiłgorajSzkolenie odbyło się w biurze biłgorajskiej Caritas przy kościele św. Jana Pawła II. Szkolenia i warsztaty przeprowadzone odbędą się w Zamościu, Hrubieszowie oraz Lubaczowie.

caritas_szkolenie__1_.JPG

Cykl rozpoczętych szkoleń ma zakończyć konferencja edukacyjna zorganizowana w grudniu br. z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza oraz dwudniowym wyjazd integracyjny do Warszawy, przeżywanym w duchu 100. rocznicy odzyskania niepodległości.

caritas_szkolenie__2_.JPG

-Głównym celem, jaki stawiają przed sobą organizatorzy szkoleń jest pragnienie, by opiekunowie wolontariatu poprzez zdobytą wiedzę stawali się także inspiratorami działalności społecznej w lokalnych środowiskach - informują organizatorzy.

/bilgoraj.com.pl/

Reklama.

Tagi: caritas   akademia liderów   wolontariat   szkolenia

Zobacz także

Plac zabaw od Mikołaja

Dodane: 2018-12-10 13:36 - Komentarze  (0)  czytane (203)

TAGI: plac zabaw, smólsko, gmina biłgoraj, otwarte strefy aktywnościKomentarze (1)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 52.91.90.122

Franek (2018-09-15 16:43:35)

Miłość miłosierna co to jest za cukier w cukrze co to za miłość?

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

Ośrodek Szkolenia Kierowców LUIS

ul. Lubelska 7 IIp, 23-400 Biłgoraj

Badają skorupę ziemską. Te badania odczuli mieszkańcy Biłgoraja i okolic

Wstrząs, jaki w nocy z 11 na 12 września br. odczuli mieszkańcy Biłgoraja i okolic nie tylko ich zaniepokoił, ale także zaciekawił. My już rano informowaliśmy, że nie było to żadne tąpnięcie, czy trzęsienie ziemi, a skutek prac sejsmicznych. Prowadzą je specjaliści na zlecenie Polskiej Akademii Nauk. więcej»

Rekordowy XVII Dzień Jesiennego Liścia (FOTO, VIDEO)

Ponad 95 tys. zł zebrali organizatorzy XVII edycji imprezy charytatywnej pn. "Dzień Jesiennego Liścia", która odbyła się dziś w Szkole Podstawowej Nr 5 w Biłgoraju. W tym roku głównym celem wydarzenia była pomoc niepełnosprawnemu Jakubowi Brodziakowi. więcej»

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia