Strona startowa

Wyświetl wiadomości:

Aktualności

Moc dobra, czyli XVI 'Dzień Jesiennego Liścia' (FOTO, VIDEO)

Dodał: dnia - Komentarze ()  (czytane 3058 razy)

W tym roku w Biłgoraju odbyło się już po raz szesnasty, wydarzenie które skupia społeczność Miasta Biłgoraj we wspólnej akcji pomagania osobom potrzebującym - Dzień Jesiennego Liścia. To akcja charytatywna, która ma na celu zjednoczenie społeczności lokalnej w niesieniu pomocy osobom najbardziej potrzebującym. więcej»

TAGI: dzień jesiennego liścia, szkoła podstawowa nr 5 w biłgoraju, akcja charytatywna, iga pawelec

200 harcerzy na biwaku w Księżpolu (FOTO)

Dodał: dnia - Komentarze ()  (czytane 805 razy)

Blisko 200 harcerzy ZHR, przyjechało do Księżpola, by wziąć udział w organizowanym rok rocznie przez Południowo - Wschodni Związek Drużyn Harcerek „Jarzębina” biwaku. W tym roku biwak został zorganizowany przez 5. Tarnogrodzką Drużynę Harcerek „Agape” i 13. Próbną Tarnogrodzką Drużyną Wędrowniczek „Phillia”. więcej»

TAGI: zhr, harcerze, biwak harcerski, gmina księżpol

Budowlanka druga, a Powiat trzeci w województwie

Dodał: dnia - Komentarze ()  (czytane 1140 razy)

10 listopada br. w Chełmie odbyło się wojewódzkie podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół i powiatów za rok szkolny 2016/17. Wśród wyróżnionych szkół nie zabrakło przedstawicieli z terenu naszego Powiatu. Największy sukces to II miejsce ZSBiO w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. więcej»

TAGI: zsbio biłgoraj, sport szkolny, szkolna rywalizacja sportowa, powiat biłgorajski

Legenda pożegnała się z Ładą Biłgoraj

Dodał: dnia - Komentarze ()  (czytane 3219 razy)

Kiedy był szkoleniowcem biało - niebieskich, zespół rozegrał około 210 spotkań, blisko 120 były to spotkania wygrane, porażek było nieco ponad 50. Z funkcji trenera, którą piastował od 2010 roku pożegnał się Ireneusz Zarczuk. Szkoleniowiec sam złożył rezygnację. Zarczuk jest legendą jeśli chodzi o biłgorajską piłkę. więcej»

TAGI: ireneusz zarczuk, łada 1945 biłgoraj, piłka nożna, trener łady biłgoraj

Telewizja