Strona startowa

Wyświetl wiadomości:

Aktualności

Wybierz najważniejsze wydarzenia w dziejach Biłgoraja

Dodał: dnia - Komentarze ()  (czytane 605 razy)

Urząd Miasta Biłgoraj zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych w zakresie ustalenia 14 najważniejszych wydarzeń w dziejach Biłgoraja. Zostaną one umieszczone na specjalnych tablicach, które staną na zrewitalizowanym Placu Wolności w centrum Biłgoraja. Spośród trzech poniższych wariantów mieszkańcy wybrać mogą jeden, a głosować można poprzez konto Facebooka Miasta. więcej»

TAGI: historia biłgoraja, rewiatalizacja placu wolności, bilgoraj, najważniejsze wydarzenia z historii biłgoraja

Szkolenie dla dekarzy w ZSBiO (FOTO)

Dodał: dnia - Komentarze ()  (czytane 491 razy)

Szkolenia dla uczniów kształcących się w kierunku dekarz oraz dla dekarzy pracujących w zawodzie zorganizował dziś Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju. Szkolenie prowadzili specjaliści z firmy Blachprofil 2 i B.Pro. więcej»

TAGI: zsbio biłgoraj, szkolenie dla dekarzy, dekarz, oświata biłgoraj

Uwaga Wnioskodawcy! Nabór wniosków w ramach pilotażowego program „Aktywny Samorząd”

Dodał: dnia - Komentarze ()  (czytane 397 razy)

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Biłgoraju uprzejmie informuje, że osoby niepełnosprawne z terenu Powiatu Biłgorajskiego w 2020 r. mogą ubiegać się o dofinansowanie ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach pilotażowego programu „Aktywny Samorząd” w następujących formach wsparcia: więcej»

TAGI: pcpr biłgoraj, aktywny samorząd, dofinansowanie, wsparcie dla osób niepełnosprawnych

Co musisz wiedzieć o koronawirusie

Dodał: dnia - Komentarze ()  (czytane 771 razy)

Nowy koronawirus SARS-Cov-2 wywołuje chorobę o nazwie COVID-19. Choroba objawia się najczęściej gorączką, kaszlem, dusznościami, bólami mięśni, zmęczeniem. Ciężki przebieg choroby obserwuje się u około 15 - 20% osób. Do zgonów dochodzi u 2 - 3% osób chorych. więcej»

TAGI: koronawirus, jak postępować, zdrowie, biłgoraj

Telewizja