Strona startowa

Aktualności sportowe

Będą pieniądze od Województwa na bazę sportową w naszym Powiecie

Dodał: red, edycja: 2015-04-08 12:45 Komentarze (0)  (czytane 6963 razy)

Samorząd Powiatu Biłgorajskiego oraz samorządy gminne Ziemi Biłgorajskiej zostały ujęte w Wojewódzkim Wieloletnim Programie Rozwoju Bazy Sportowej Województwa Lubelskiego na rok 2015 i lata następne. Będą więc pieniądze na boisko przy "Elektryku", czy na inwestycje m. in. w Gminie Goraj i Księżpol. więcej»

TYLKO u NAS: Burmistrz zmienił skład Rady Sportu. Wiemy kto w niej zasiada

Dodał: red, edycja: 2015-02-02 16:26 Komentarze (0)  (czytane 10971 razy)

Zarządzeniem ze stycznia br. Burmistrz Miasta Biłgoraj zmienił skład osobowy Rady Sportu Miasta Biłgoraj i ustalił Regulamin jej działalności. W jej skład weszło pięć osób w tym dwoje radnych i trzech działaczy sportowych. Andrzej Bogdan Miazga został jej Przewodniczącym. więcej»

 • Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Lekkiej Atletyce

  Edycja: 2021-09-14 10:53 Komentarze (0)  (czytane 904 razy)

  W sobotę, 11 września 2021 roku w Białej Podlaskiej odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Lekkiej Atletyce. W gronie 22 rywalizujących klubów z województw lubelskiego i podlaskiego, znaleźli się też zawodnicy biłgorajskiego "ZNICZa". więcej»

 • Zawody modeli pływających i piknik modelarski nad Zalewem Bojary (FOTO)

  Edycja: 2021-09-05 14:04 Komentarze (0)  (czytane 1796 razy)

  Nad Zalewem Bojary w Biłgoraju trwają Zawody Modleli Pływających Zdalnie Sterowanych o Puchar Burmistrza Miasta Biłgoraj i Piknik Modelarski . Organizatorem wydarzenia jest Klub Modelarski LOK Biłgoraj. więcej»

 • Cykliści ruszyli na Wzgórze Polak (FOTO)

  Edycja: 2021-09-05 10:20 Komentarze (6)  (czytane 1778 razy)

  Kilkaset osób ruszyło na Wzgórze Polak, by uczcić powstańców styczniowych, uczestników zwycięskiej bitwy z wojskami rosyjskiego zaborcy, we wrześniu 1863 roku. tegoroczna edycja jest już 16., a rajd tradycyjnie ma charakter gwiaździsty. więcej»

 • Spotkanie z mistrzynią olimpijską (FOTO)

  Edycja: 2021-09-02 14:23 Komentarze (4)  (czytane 1864 razy)

  2 września 2021 roku, Szkoła Podstawowa nr 1 w Biłgoraju zorganizowała wspólnie z trenerem lekkiej atletyki LKS "ZNICZ" Biłgoraj, Mieczysławem Jamrozem, spotkanie młodzieży z Małgorzatą Hołub - Kowalik, mistrzynią olimpijską z Tokio. W spotkaniu wzięli udział także Zbigniew Maksymiuk, trener dwukrotnej medalistki Igrzysk Olimpijskich 2020 oraz Wojciech Gałat, kierownik AZS Lublin. więcej»

 • Świetny występ Piotra Lisiczki na Ninja Warrior Polska

  Edycja: 2021-08-31 22:19 Komentarze (8)  (czytane 2465 razy)

  Pochodzący z Biłgoraja Piotr Lisiczka wywalczył miejsce w wielkim finale telewizyjnego programu, sprawdzającego zręczność, siłę, zwinność i determinację. Ze świetnym czasem zameldował się na mecie półfinałowego toru. więcej»

 • REKLAMA
 • Wojewódzka senioriada w Biłgoraju (FOTO, WYNIKI)

  Edycja: 2021-08-31 14:57 Komentarze (2)  (czytane 2065 razy)

  Czternaście drużyn reprezentujących poszczególne powiaty województwa lubelskiego, wzięło udział w Wojewódzkiej Senioriadzie Polskiego Czerwonego Krzyża. Wydarzenie odbyło się dziś na obiektach OSiR, a ich organizatorem był Oddział Okręgowy PCK w Lublinie, Oddział Powiatowy PCK w Biłgoraju oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju. więcej»

 • Razem możemy więcej (FOTO)

  Edycja: 2021-08-28 19:37 Komentarze (0)  (czytane 1725 razy)

  Już po raz siedemnasty w Biłgoraju odbyła się impreza sportowo - integracyjna dla osób niepełnosprawnych "Razem możemy więcej". Wydarzenie organizuje biłgorajskie Stowarzyszenie Integracyjne rehabilitacyjne Osób Niepełnosprawnych przy wsparciu samorządu powiatu, miasta Biłgoraja oraz lokalnych sponsorów. więcej»

 • Pochodzący z Biłgoraja Piotr Lisiczka wystartuje w kolejnej edycji programu Ninja Warrior

  Edycja: 2021-08-26 19:02 Komentarze (0)  (czytane 2550 razy)

  -A więc stało się! Oficjalnie mogę się pochwalić, że będziecie mogli zobaczyć mnie w najbliższym sezonie Ninja Warrior Polska! Włosy trochę mi podrosły od ostatniego czasu, ale to dobrze, bo idealnie wstrzelam się do zdjęć niczym Tarzan - poinformował Piotr Lisiczka. więcej»

 • Tour de Pologne Junior

  Edycja: 2021-08-23 09:42 Komentarze (0)  (czytane 1483 razy)

  W tym roku po raz pierwszy młodzież z naszego miasta oraz powiatu wzięła udział w Tour de Pologne Junior. Wyścig składał się z 4 etapów rozgrywanych w Rzeszowie, Bielsko Białej, Katowicach i Krakowie na trasie, która pokrywała się z finiszowymi kilometrami zawodowców. Warunkiem przystąpienia do kolejnego etapu było wystartowanie i ukończenie wcześniejszych, więc formuła jak w dorosłym wyścigu. więcej»

Telewizja

Tour de Pologne przejechał przez Józefów Łukową i gminę Obsza

V Bieg Tropem Wilczym

Otwarcie parku rolkarza

Zawody powiatowe OSP

więcej

Patronat

BIŁGORAJ: Wystawa PER MARIAM - SOLI DEO

Parafia pw. Św. Jana Pawła II, Fundacja Gaudium et Spes oraz Instytut Prymasa Wyszyńskiego przygotował wystawę poświęconą Wielkiemu Polakowi i Mężowi Stanu Prymasowi Tysiąclecia Kardynałowi Stefanowi Wyszyńskiemu. więcej»

BIŁGORAJ: II Przegląd Zespołów Śpiewaczych

Muzeum Ziemi Biłgorajskiej w Biłgoraju w dniu 19 września 2021 r. organizuje po raz drugi Przegląd Zespołów Obrzędowych Powiatu Biłgorajskiego, który rozpocznie się o godzinie 14.00 na terenie Zagrody Sitarskiej w Biłgoraju. więcej»

BIŁGORAJ: Konferencja Akcja Sturmwind i Bitwa pod Osuchami - czerwiec 1944 r.

Konferencja Akcja Sturmwind i Bitwa pod Osuchami - czerwiec 1944 r. Konferencja odbędzie się 22 września 2021 roku, o godzinie 10:00 w auli I Liceum Ogólnokształcącego im. ONZ w Biłgoraju. więcej»

BIIŁGORAJ: III Maraton MTB po Ziemi Biłgorajskiej

Biłgorajskie Stowarzyszenie Kolarzy BSK Miód Kozacki wraz z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji zaprasza na III Maraton po Ziemi Biłgorajskiej. Wzorem roku ubiegłego odbędą się także mini wyścigi dla dzieci zwolnione z opłat wpisowych z elektronicznym pomiarem czasu oraz imprezy towarzyszące. więcej»

Katalog firm: Sport i Rekreacja

Spływy kajakowe to bardzo popularny sport w naszym regionie. Wyciągi narciarskie kuszą coraz to ciekawszą ofertą. Rower niezbędny do zwiedzania Roztocza.

Reklama
więcej

Galeria zdjęć

więcej

Siłownie i Fitnes

więcej

Kluby sportowe

Ogłoszenia